با ما ارتباط برقرار کن

آلبوم تصاویر

برگزاری جشن گلریزان در شهرستان رودان

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، جشن گلریزان شهرستان رودان با حضور احمد مرادی نژاد مدیر نمایندگی ستاد دیه هرمزگان، علی استادی مدیر کل زندانها، نایب ریس هیات امنای ستاد دیه استان، موسی اخلاقی ریاست دادگستری شهرستان، جلال محسنی ریاست زندان شهرستان، فیروزی دادستان شهرستان، شهردار، اعضای شورای شهر، معاونین فرماندار، بخشداران و جمعی از خیرین و نیکوکاران برگزار شد.

آلبوم تصاویر

پاکسازی میدان تره بار توسط شهرداری بندرعباس

پس از مطرح شدن موضوع انباشت زباله در اطراف میدان میوه تره‌بار شهر بندرعباس و جولات معتادان متجاهر در این منطقه در رسانه‌های اجتماعی تجارت جنوب، این موضوع توسط تیم تحریریه و مدیرمسئول تجارت جنوب آنلاین مورد پیگیری قرار گرفت که منجر به پاکسازی این مکان توسط شهرداری بندرعباس شد

منتشر شده

روی

به وسیله

پس از مطرح شدن موضوع انباشت زباله در اطراف میدان میوه تره‌بار شهر بندرعباس و جولات معتادان متجاهر در این منطقه در رسانه‌های اجتماعی تجارت جنوب، این موضوع توسط تیم تحریریه و مدیرمسئول تجارت جنوب آنلاین مورد پیگیری قرار گرفت که منجر به پاکسازی این مکان توسط شهرداری بندرعباس شد.

شما نیز می توانید مسائل و مشکلات خود را از طریق راه های ارتباطی زیر برای پیگیری با ما در میان قرار دهید.

اینستاگرام: tejarathonoub_online

واتس آپ و پیامک : ۰۹۱۷۱۵۹۹۹۱۲

برای عضویت در شهروند خبرنگار تجارت جنوب آنلاین کلیک کنید.

ادامه ی خواندن

آلبوم تصاویر

کارخانه تولید الکل در حاجی آباد افتتاح شد

کارخانه تولید الکل با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و فرماندار حاجی آباد افتتاح شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

ادامه ی خواندن

آلبوم تصاویر

بازدید مدیرعامل شرکت آب از نمایشگاه کتاب و مطبوعات هرمزگان

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، هوشنگ ملایی در این بازدید از تمام غرفه‌های نشریات استان دیدن کرد و به گفت و گو با مدیرمسئولان و سردبیران این نشریات پرداخت.
اهمیت فضای مجازی در اطلاع رسانی و آگاهی مردم، بررسی فضای مطبوعات استان، اهمیت انتخابات در جمهوری اسلامی و وضعیت منابع آبی استان هرمزگان از جمله موضوعات مورد گفت و گوی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان هرمزگان و مدیران مسئول و سردبیران نشریات بود.

منتشر شده

روی

به وسیله

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها