با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

سوءتغذیه بلای جان رسانه ها شده است

منتشر شده

روی

غلامعباس شمس الدینی صبح روز چهارشنبه در دیدار اهالی رسانه با «محمدرضا دربندی» مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت ارشاد به بیان ایراداتی در خصوص انجمن صنفی روزنامه نگاران استان و مشکلات رسانه ‎ها پرداخت.

غلامعباس شمس الدینی در ابتدا با بیان ‌این که انجمن صنفی روزنامه‌نگاران هرمزگان تقریبا از نیمه‌ی دوم سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را به عنوان اولین تشکل صنفی مستقل روزنامه‌نگاری در هرمزگان آغاز کرد گفت:ابتدای فعالیت با بیش از ۵۰نفر از روزنامه‌نگاران،نویسندگان رسانه،عکاسان،خبرنگاران،گرافیست‌ها کلید خور امروز افتخار دارم که عرض کنم بیش از یکصد نفر از فعالان رسانه از ۷۰روزنامه،خبرگزاری،پایگاه خبری-مجلات و نشریات به عضویت این تشکل درآمده‌اند و فراخوان عضوگیری جدید نیز منتشر شده که از همکاران بزرگواری که تمایل به عضویت دارند دعوت به ثبت نام می کنیم .

وی ادامه داد:طبیعتا وجود این تشکل رسانه‌ای یک ضرورت بود که در همین مدت کوتاه فعالیت اقدامات خوبی را در زمینه‌های آموزشی،نکوداشت فعالان،تورهای خبری،تفاهم نامه های همکاری،نشست ‌های متعدد رسانه‌ای،دیدار و ملاقات با مدیران مسئولان عالی کشوری،استانی،شهرستانی،ائمه جمعه و اقشار و اصناف به انجام رسانده است

عضو هیا مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران هرمزگان تصریح کرد:با همراهی اداره کل تعاون و اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری در خرداد ماه امسال این موسسه به شماره ۱۸۱۴ به ثبت رسید.قطعا انتظار ما حمایت از این تشکل که در واقع نماینده حقیقی و واقعی صنف روزنامه‌نگاران و فعالان رسانه است.

وی در در بخش دوم سخنانش به مسائل و مشکلات روزنامه‌نگاران و اهالی رسانه استان هرمزگان در پنج سال اخیر اشاره کرد و گفت: اتفاقات اخیر موجب تضعیف توان،بیکاری خبرنگاران،عدم انتشار منظم،کاهش اثرگذاری در فضای جامعه شد.

سردبیر هفته‌نامه سفیر جنوب اظهار داشت:سیاست‌های محدودکننده و دخالت‌گونه در فعالیت رسانه‌ها حتی در کسب درآمد،دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های عجیب و غریب که نتیجه‌ی آن شکسته شدن کمر مطبوعات محلی بود،سامانه توزیع آگهی ها که عملا منجر به ایجاد امضای طلایی و رانت غیر قابل تصور بجای شفاف‌سازی شده،باز شدن در دیگ اعطای مجوز و رشد قارچ‌گونه رسانه‌ها بدون در نظر گرفتن ظرفیت‌ها،طرح‌های عجیب اشتراک نیم‌بها،نشریات مرجوعی عملا رسانه‌های محلی خاصه مطبوعات را دچار سکته کرد.

شمس الدینی افزود:نوع حمایت‌های وزارت ارشاد هم تنها منافع خواص و صاحبان قدرت رسانه‌ای تامین کرد.نتیجه این سیاست‌ها بیکار شدن دو سوم خبرنگاران رسانه‌های محلی بود.تحریم‌ها و افزایش قیمت ادوات چاپ نفس مطبوعات کشور خاصه استان‌هایی مثل هرمزگان که از چاپخانه محرومند را به شماره انداخت.

سردبیر هفته‌نامه نگین بندر اظهار داشت:توزیع نامناسب کاغذ،فیلم و زینک هم نتیجه‌اش ظهور سلطان کاغذ در مرکز و ملیجک‌ها در استان‌ها بود.درصورتی‌که می‌شدفقط با حذف دخالت بسیاری از این مشکلات را نداشت. در دولت اصلاحات مگر چه اتفاقی افتاد.؟

وی ادامه داد:اگر به نشریات آزادی عمل مثل بخش خصوصی داده می‌شد با این بحران روبرو نمی‌شدیم.جاهایی که باید برای نشریات و رسانه کمک می‌شدهم نشد.بطور مثال اخذ شناسه ملی همزمان با اعطای مجوز یکی از این اتفاقات بود که انجام نشد و حساب‌های رسانه‌ها مسدود گردید.

شمس الدینی با اشاره به این‌که سهمیه کاغذ چرا به صورت استانی توزیع نشد گفت:نشریه‌ای که توان پرداخت هزینه‌های جاری را ندارد ،چگونه می‌توانست سهمیه کاغذ خود را نقد دریافت کند چه کسانی دریافت کردند؟ کسانی که وابسته به قدرت بودند یا صاحب ثروت بودند عملا عمده نشریات چاپی از این خیر دولت بهره نبردند.یا کاغذی که از طریق هرمزگان و استان‌های مرزی وارد می‌شود چرا باید به مرکز برود و دوباره با قیمتی گراف و هزینه‌ای سنگین به استان برگردد؟.

وی با اشاره به این‎که در ابتدای ورود دربندی به این مسئولیت صبورانه و بزرگوارانه نقطه نظرات اهالی رسانه دریافت کرده است افزود: اقدامات شما جای سپاس دارد اما ریشه این همه مشکلات خود محوری و عدم تبادل نظر با اهالی رسانه بود و گشایشی که در واگذاری آگهی به پایگاه‌های خبری و خبرگزاری پدید آمد جای تقدیر و تشکر دارد و امیدواریم به هفته‌نامه‌ها و دوهفته‌نامه‌ها،مجلات و … تعمیم پیدا کند . هرچند ابهاماتی،مانند بحث پایگاه‌های خبری فاقد مجوز و نحوه توزیع آگهی ها وجود دارد و امیدواریم از رویه سامانه پیروی نشود.

عضو هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران هرمزگان بیان کرد:حتی وقتی طفلی را از شیر مادر می‌گیرند متخصصان توصیه می‌کنند که از ماه‌ها قبل غذای کمکی برایش در نظر گرفته شود.اما طفل رسانه را به یکباره از شیر حمایتی دولت گرفتند و سوءتغذیه بلای جان رسانه ها شده است.

وی گفت: محرومیت هفته نامه و نشریات غیر از روزنامه ها از اعطای آگهی به بهانه ماده ۱۳قانون مناقصات ، دستورالعمل جدید و عجیب و غریب محرومیت از گزارش،فراخوان و … واقعا وضعیت نشریات چاپی را اسفبار کرده است.انتظار اهالی رسانه این است اگر اقدامی برای رسانه ها انجام می‌شود حتما نظر اهالی را جویا شوید.

اجتماعی

کشف و انهدام دومین کارگاه تولید مشروبات الکلی در جزیره قشم توسط سپاه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت : امشب یک کارگاه تولید و ساخت مشروبات الکلی دست ساز غیر بهداشتی، به میزان تقریبی ۱۵۰۰ لیتر همراه با وسایل و ابزالات در جزیره قشم کشف و ضبط و یک نفر نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردید.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در راستای برنامه طرح تحول محلات و انجام گشت های رضویون بسیج و با هماهنگی دادستان محترم شهرستان،یک کارگاه تولید و ساخت مشروبات الکلی دست  ساز، توسط معاونت اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم کشف و منهدم شد.

سرهنگ پاسدار محمد سالاری ضمن هشدار به هنجارشکنان  و قاچاقچیان مواد مخدر و مشروبات الکلی بیان نمود: سردار فرمانده محترم سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان طی دستوری ، موضوع مبارزه با جرائم سازمان یافته بخصوص تهیه و توزیع مشروبات الکلی و مواد مخدر را در دستور کار ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم قرار داده و از عموم مردم خواست در صورت اطلاع از حمل و خرید و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی، موضوع را با اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به شماره ۱۱۴ درمیان بگذارند تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

لازم به توضیح است،مشروبات الکلی کشف شده،غیر بهداشتی بوده و در صورت توزیع در سطح شهرستان قشم احتمال مسمومیت و کوری افراد را بدنبال خواهد داشت.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بازگشایی خوابگاه دانشگاه هرمزگان از ۱۷ خرداد با اعمال محدودیت/ ثبت سه اختراع کرونایی در مرکز رشد

رئیس دانشگاه هرمزگان با اشاره به محدودیت در بازگشایی خوابگاه دانشگاه در ۱۷ خرداد گفت: با توجه به گنجایش و لزوم رعایت فاصله اجتماعی در خوابگاه ها؛ تنها امکان استفاده دانشجویان دکتری، کارشناسی ارشد و دانشجویان مقطع کارشناسی که برای فارغ التحصیلی نیاز است در دروس عملی شرکت کنند در خوابگاه فراهم خواهد بود.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، پس از شیوع ویروس کرونا در کشور بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، دانشگاه‌های سراسر کشور آموزش حضوری را از دستور کار خود خارج و آموزش برخط (آنلاین) را جایگزین کردند.

دانشگاه هرمزگان نیز مانند سایر دانشگاه‌های کشور به سرعت اقدام به شروع آموزش مجازی دانشجویان کرد، که با گذشت زمان کیفیت این آموزش نیز ارتقاء چشم‌گیری داشته است. اما اساسا پیاده سازی چنین سیستم آموزشی مشکلات زیادی را به همراه دارد که نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و همه‌جانبه تصمیم‌گیران این حوزه برای مدیریت شرایط موجود است تا دانشجویان و سرفصل‌های آموزشی کمترین فشار و آسیب را متحمل شوند.

ستاد ملی مبارزه با کرونا چندی پیش مصوبه‌ای مبنی بر بازگشایی دانشگاه‌ها از ۱۷ خرداد را تصویب کرد و به دنبال آن معاون وزیر علوم نیز پروتکل‌های بازگشایی خوابگاه‌ها و سلف‌ها را به استان‌ها را ابلاغ کرد که به عنوان مثال برای هر نفر یک خوابگاه در نظر گرفته شده بود. اما آیا بندرعباس که شاهد افزایش روزانه تعداد مبتلایان به این ویروس منحوس است می‌تواند پذیرای دانشجویان مختلف از سراسر ایران باشد؟ اگر هم امکان بازگشایی دانشگاه هرمزگان وجود ندارد چه برنامه‌ای برای ترم تحصیلی دانشجویان برای دروس عملی و نظری در نظر گرفته شده است؟

در ادامه، گفتگو با دکتر شیخی‌فینی رئیس دانشگاه هرمزگان را در این خصوص می‌خوانید:

چیزی که ذهن بسیاری از دانشجویان را درگیر کرده نحوه برگزاری امتحانات است. امتحان های پایان ترم به چه صورت برگزار می شود؟  نحوه محاسبه نمره دروس نظری در این ترم چگونه خواهد بود؟

علی‌اکبر شیخی فینی رئیس دانشگاه هرمزگان گفت: ارائه دروس نظری نیمسال جاری بر اساس تقویم آموزشی کماکان به‌صورت الکترونیکی و بر خط ادامه خواهد یافت و با توجه به شرایط خاص به وجود آمده، این نیمسال با تمدید دو هفته نسبت به تقویم آموزشی قبلی و شروع امتحانات از تاریخ ۳۱ خردادماه خواهد بود.

وی عنوان کرد: امتحانات پایانی ترم تحصیلی جاری در تمام مقاطع تحصیلی دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی یه صورت برخط (آنلاین) برگزار خواهد شد.

رئیس دانشگاه هرمزگان ابراز داشت: نحوه محاسبه نمره دروس نظری بر اساس نمره میان‌ترم، تمرین‌ها، فعالیت در کلاس‌های مجازی و احتمالاً نمره کسب‌شده در آزمون‌های بر خط خواهد بود.

با توجه به اهمیت حضور دانشجو در دروس عملی، برنامه دانشگاه برای دروس عملی و امتحانات آن‌ها چیه؟

شیخی‌فینی تصریح کرد: بر اساس نظر ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها، در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد که دارای تعداد کمتری دانشجو در دروس هستند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی قابل انجام است و در ارائه این دروس مشکل خاصی وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: برای برگزاری دروس عملی در مقاطع کارشناسی نیز تاکنون تصمیم‌گیری نشده است و این موضوع وابسته به تصمیم ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا است.

کرونا می‌تواند سرفصل‌های درسی را کاهش دهد؟

شیخی‌فینی اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص به وجود آمده این نیمسال تحصیلی، دو هفته‌ نسبت به تقویم آموزشی قبلی تمدید شد و مقرر شد که امتحانات از تاریخ ۳۱ خردادماه شروع شود.

وی سرفصل‌های آموزشی دروس را یک نوع امانت در اختیار دانشگاه دانست و مطرح کرد: کاهش کیفیت آموزشی و یا کاهش حجم مطالب به هیچ عنوان مورد تائید دانشگاه هرمزگان نیست و همکاران هیئت علمی با توجه به زیرساخت‌های موجود آموزش مجازی، تمام تلاش خود را برای تکمیل فرایند آموزشی با بالاترین کیفیت را به کار گرفته‌اند.

مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر از بازگشایی دانشگاه‌ها می‌دهد، تصمیم دانشگاه هرمزگان برای بازگشایی خوابگاه و سلف پس از ۱۷ خرداد چیست؟ برنامه‌ریزی‌های لازم نظیر توزیع اقلام بهداشتی و تعیین گنجایش خوابگاه‌ها بر اساس پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام شده است؟

شیخی‌فینی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم و تهیه اقلام بهداشتی جهت بازگشایی خوابگاه‌ها انجام‌شده است، تصریح کرد: پروتکل‌های بهداشتی تهیه و آموزش‌های لازم به کارکنان سلف و خوابگاه‌ها نیز ارائه ‌شده است.

وی ادامه داد: با توجه به گنجایش خوابگاه‌ها و بر اساس نظر ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا و لزوم رعایت فاصله اجتماعی تنها امکان استفاده دانشجویان دکتری، کارشناسی ارشد و همچنین دانشجویان فارغ‌التحصیل برای شرکت در دروس عملی فراهم خواهد بود.

دانشگاه در این شرایط خاص برای دانشجویان ترم آخر چه برنامه مشخصی دارد ؟

شیخی‌فینی گفت: قطعاً دانشجویان ترم آخر در صورت گذراندن موفق دروس در همین ترم فارغ‌التحصیل خواهند شد و برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در موارد خاص حتی تشکیل کارگاه‌های عملی به‌صورت انفرادی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برای این دانشجویان در دستور کار قرار دارد.

رئیس دانشگاه هرمزگان با ذکر این نکته که نمی‌توان یک نسخه واحد برای تمام دانشجویان ترم آخر پیچیید، ابراز داشت: دانشگاه هرمزگان همکاری خوبی با افرادی که دروس ترم آخر خود را با موفقیت گذرانده‌اند بسته به وضعیت هر دانشجو انجام خواهد داد.

در صورت برگزاری کنکور، کرونا تاثیری در تعداد و نحوه جذب دانشجویان جدیدالورود خواهد داشت؟

رئیس دانشگاه هرمزگان بیان داشت: تعداد و نحوه جذب دانشجویان جدیدالورود در سال تحصیلی تغییری نخواهد داشت و زمان ثبت‌نام قبول‌شدگان نیز پس از اعلام  نتایج از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و با نظر ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا مشخص خواهد شد.

سازوکار انجام امور ارباب‌رجوع در دوران کرونا به چه صورت خواهد بود؟ افراد چگونه می‌توانند موضوعات اداری خود را پیگیری کنند؟

شیخی‌فینی اظهار کرد: بخش زیادی از امور دانشجویان به‌صورت مجازی و در صورت لزوم با هماهنگی‌های انجام‌شده از طریق بسترهای پستی انجام می‌گیرد و در صورت لزوم مراجعه فیزیکی این عزیزان رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش اجباری بوده و اقلام بهداشتی در اختیار مراجعه‌کنندگان محترم نیز قرار خواهد گرفت.

عملکرد ستاد اجرایی و پیشگیری کرونا در دانشگاه هرمزگان و برنامه‌های آن در صورت بازگشایی دانشگاه چگونه بوده است؟

رئیس دانشگاه هرمزگان اظهار کرد: دانشگاه هرمزگان در راستای مسئولیت اجتماعی خود و در راستای راهبردهای اعلامی از سوی ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا تمامی فعالیت‌های آموزش حضوری و خوابگاه‌ها را از تاریخ دهم اسفند ۹۸ تعلیق کرد.

شیخی‌فینی تصریح کرد: گندزدایی و ضدعفونی نمودن خوابگاههای دانشجویی در دو نوبت صبح و عصر از زمان اعلام شیوع بیماری تا زمان تخلیه خوابگاه‌ها و تامین تمام مواد ضد عفونی و لوازم بهداشتی مانند ماسک و ژل برای کارمندان و اربابان رجوع از دیگر اقداماتی است که در راستای مبارزه با ویروس کرونا در داشگاه هرمزگان انجام شد.

وی ادامه داد: با توجه به خطرناک بوددن این ویروس برای افراد با بیماری زمینه‌ای به سرعت شناسایی پرسنل با بیماریهای زمینه‌ای و دارای شرایط خاص به منظور ایجاد شرایط مناسب جهت انجام امور محوله آن‌ها به صورت دورکاری در دستور کار قرار گرفت.

عملکرد آزمایشگاه مرکزی دانشگاه هرمزگان و مرکز رشد را در دوران کرونا چگونه ارزیابی می‌کنید؟

رئیس دانشگاه هرمزگان اظهار کرد: آزمایشگاه مرکزی دانشگاه هرمزگان در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید با شروع این بیماری و با توجه به کمبود مواد ضدعفونی کننده در سطح کشور به ساخت و توزیع محلول و ژل ضدعفونی کننده برای دست و همچنین مواد ضد عفونی کننده برای سطوح طبق فرمولاسیون ارائه شده از سمت سازمان بهداشت جهانی اقدام کرد.

شیخی‌فینی ابراز داشت: آزمایشگاه مرکزی دانشگاه هرمزگان روزانه قادر به تولید ۵۰ لیتر ژل و محلول ضد عفونی کننده دست و ۲۰۰ لیتر محلول ضد عفونی کننده سطح است که پس از اخذ مجوزهای قانونی در اختیار اقشار مختلف جامعه قرار خواهد گرفت.

وی با ذکر این نکته که سه اختراع توسط شرکت‌های مستقر در مرکز رشد دانشگاه هرمزگان ثبت شد، بیان داشت: اپلیکیشن «covid-19»، «تونل ضد عفونی کننده» و «بخاری حرارتی با موادضدعفونی برای درهای ورودی  ساختمان ها» در در مرکز رشد دانشگاه هرمزگان ثبت شد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

در مقابله با قاچاق کالا و صید ترال در خلیج فارس کوتاه نمی‌آییم

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در سال جهش تولید، در مقابله با قاچاق کالا، سوخت، مواد مخدر و همچنین صید ترال در خلیج فارس کوتاه نخواهیم آمد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در مراسم به آتش کشیدن کالاهای ممنوعه توقیف شده، در قشم با تاکید بر اینکه در سال جهش تولید در مقابله با قاچاق کالا، سوخت، مواد مخدر و همچنین صید غیر قانونی ترال کوتاه نخواهیم آمد، گفت: در صورت کشف محموله قاچاق در خلیج‌فارس، ابتدا قاچاقچیان را از شناور خارج می‌کنیم و پس از طی مراحل قانونی، با حکم قضائی کالاهای موجود در آن را به آتش می کشیم.

وی افزود: بر اساس شواهد مستند موجود، برخی از کشورهای همسایه در ورود کالای قاچاق به کشور دخالت دارند و از قاچاقچیان حمایت می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اقدامات این نیرو در مقابله با قاچاق ادامه داد: از سال ۹۸ تاکنون دریادلان نیروی دریایی سپاه ۲۳ فروند کشتی حمل سوخت قاچاق را شناسایی و توقیف کردند که این شناورها حامل بیش از ۲۳ میلیون لیتر گازوئیل بودند.

سردار تنگسیری همچنین با اشاره به ممنوعیت صید ترال و آسیب رساندن این اقدام به معیشت مردم، ماهیگیران محلی و محیط زیست افزود: در این مدت ۴۸ فروند کشتی صید ترال نیز توقیف و در بازرسی از آنها بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ کیلوگرم ماهی کشف شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین طی یک سال اخیر بیش از ۲ تن مواد مخدر و ۱۰ هزار و ۶۰۰ قوطی مشروبات الکلی نیز کشف شده است.

وی با تاکید بر اینکه ورود کالاهای قاچاق به کشور در شرایطی اتفاق می‌افتد که بسیاری از آنها در داخل کشور تولید می‌شود، گفت: با توجه به اینکه قاچاق کالا بلای جان تولیدات داخلی است و می‌تواند موجب تعطیلی کارخانه‌ها و بیکاری جوانان کشور شود، به صورت جدی و با قاطعیت و در هماهنگی کامل با نهادهای امنیتی، اطلاعاتی، انتظامی، نظامی و مراجع قضائی، با موضوع قاچاق و قاچاقچیان برخورد خواهیم کرد.

ادامه ی خواندن
آگهی
اجتماعی4 ساعت پیش

کشف و انهدام دومین کارگاه تولید مشروبات الکلی در جزیره قشم توسط سپاه

اقتصادی4 ساعت پیش

شروع فاز دوم بریکت سازی و ورود به بورس هدفگذاری صبا فولاد است/ اعلام آمادگی مجموعه دولت برای تحقق تولید ۱۰ میلیون تن فولاد

اجتماعی3 روز پیش

بازگشایی خوابگاه دانشگاه هرمزگان از ۱۷ خرداد با اعمال محدودیت/ ثبت سه اختراع کرونایی در مرکز رشد

اجتماعی3 روز پیش

در مقابله با قاچاق کالا و صید ترال در خلیج فارس کوتاه نمی‌آییم

اقتصادی5 روز پیش

فولاد هرمزگان خود را برای زندگی با کرونا آماده می کند

بازار و اصناف2 هفته پیش

۱۴ واحد صنفی در هرمزگان پلمپ شد

اجتماعی2 هفته پیش

تأیید تخلف در روند احداث مجتمع تجاری تفریحی هرمزان بندرعباس/ رفع تصرف ۳۸ هزار متر مربع از اراضی دولتی و اعاده ۲۵۰ میلیارد تومان به بیت المال

اقتصادی2 هفته پیش

صیانت از نیروی کار از ایجاد تنش‌های اجتماعی جلوگیری خواهد کرد

اجتماعی2 هفته پیش

اعلام جرم علیه ‌شهردار یکی از مناطق بندرعباس به اتهام اخذ رشوه و تخلفات انتخاباتی

اقتصادی2 هفته پیش

برگزاری دوازدهمین جلسه هفتگی کمیته کرونا در شرکت فولاد هرمزگان

اجتماعی4 ساعت پیش

کشف و انهدام دومین کارگاه تولید مشروبات الکلی در جزیره قشم توسط سپاه

اقتصادی4 ساعت پیش

شروع فاز دوم بریکت سازی و ورود به بورس هدفگذاری صبا فولاد است/ اعلام آمادگی مجموعه دولت برای تحقق تولید ۱۰ میلیون تن فولاد

اجتماعی3 روز پیش

بازگشایی خوابگاه دانشگاه هرمزگان از ۱۷ خرداد با اعمال محدودیت/ ثبت سه اختراع کرونایی در مرکز رشد

اجتماعی3 روز پیش

در مقابله با قاچاق کالا و صید ترال در خلیج فارس کوتاه نمی‌آییم

اقتصادی5 روز پیش

فولاد هرمزگان خود را برای زندگی با کرونا آماده می کند

بازار و اصناف2 هفته پیش

۱۴ واحد صنفی در هرمزگان پلمپ شد

اجتماعی2 هفته پیش

تأیید تخلف در روند احداث مجتمع تجاری تفریحی هرمزان بندرعباس/ رفع تصرف ۳۸ هزار متر مربع از اراضی دولتی و اعاده ۲۵۰ میلیارد تومان به بیت المال

اقتصادی2 هفته پیش

صیانت از نیروی کار از ایجاد تنش‌های اجتماعی جلوگیری خواهد کرد

اجتماعی2 هفته پیش

اعلام جرم علیه ‌شهردار یکی از مناطق بندرعباس به اتهام اخذ رشوه و تخلفات انتخاباتی

اقتصادی2 هفته پیش

برگزاری دوازدهمین جلسه هفتگی کمیته کرونا در شرکت فولاد هرمزگان

آگهی

پر بازدیدها