با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

معرفی دو تسهیلگر برای شناسایی ظرفیت‌های اشتغالزایی به فرمانداری بشاگرد

دو نفر تسهیلگر از سوی بنیاد برکت وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) جهت شناسایی ظرفیت‌های اشتغالزایی در شهرستان بشاگرد و توابع این شهرستان به فرمانداری معرفی شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، صبح امروز با حضور محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد، حجت الااسلام و المسلمین غلامی امام جمعه شهرستان بشاگرد، خانم محمودی تسهیلگربنیاد برکت در بمانی سیریک و دیگر دستگاه های اجرایی؛ آقایان علی غلامشاهی و ابراهیم توکلی به عنوان تسهیلگر از سوی بنیاد برکت وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) جهت شناسایی ظرفیت‌های اشتغالزایی در شهرستان بشاگرد و توابع این شهرستان به فرمانداری معرفی شد.

اجتماعی

خبرنگاران جلوه های حقیقی صراحت و شجاعت هستند

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در پیامی هفته خبرنگار را تبریک گفت.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، منوچهر دانشمند در این پیام یاد و خاطره شهید محمود صارمی ،سید اهل قلم شهید آوینی و شهدای رسانه را گرامی داشت.

در این پیام آمده است :

 بسم الله الرحمن الرحیم 

 خبرنگار به واقع خدای احساس است

خبرنگار همان روح پاک و حساس است

سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.سلام و درود خدا تقدیم به  خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی در  مقابله با سلطه گران جاهل  بریده از انسانیت  قرار دادند و در این راه پر افتخار به لقاء محبوب رسیدند. سلام و درود خداوند تقدیم به شما خبرنگاران و فعالان  نجیب رسانه که همواره  چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه را بر افروخته اید . شما که روایتگر راستین اخبار و قاصد امین سنگر اطلاع رسانی هستید .شهید صارمی و شهدای عرصه رسانه  با نثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم تا انتها وفادار ماندند و به همگان ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند. بی تردید این حرفه عشقی است  که با جان خبرنگار عجین شده و او را در این سال‌ها پایدار نگه داشته است.با نهایت احترام به ساحت مقدس شهدای عظیم الشأن به ویژه شهدای عرصه رسانه ،هفته خبرنگار را خدمت فعالان این حوزه تبریک عرض نموده ،از خداوند متعال ،موفقیت و سربلندی اهالی مطبوعات و رسانه ها را در تحقق رسالت خطیر شان ،مسالت دارم.

منوچهردانشمند

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

توزیع ۱۶۰ هزار پرس غذای گرم در مناطق کمتر برخوردار هرمزگان

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام استان هرمزگان گفت: ۱۶۰ هزار پرس غذای گرم در مناطق کمتر برخوردار استان هرمزگان توزیع خواهد شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، «منوچهر دانشمند» در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر و دهه ولایت گفت:  عید غدیر تداوم رسالت انبیا در ولایت و امامت مولای متقیان است لذا زنده نگه داشتن این عید بزرگ و همه شعائر الهى، رسالتى است که مرزبانان عقیده و ایمان، بر آن تأکید  داشته‏ ‏اند.

 وی در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به محرومان افزود: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «همه باید خود را موظف به مواسات بدانند و هم میهنان را در دردها و محرومیت‌ها  تنها نگذارند»؛ به مناسبت عید سعید غدیرخم، بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با همکاری هیئات مذهبی، گروه‌های جهادی همکار ستاد تهیه و توزیع ۱۶۰هزا ر پرس غذای گرم را در بندرعباس، سایر مناطق کم برخوردار و روستایی به انجام می رساند. دانشمند حمایت از برخی صنوف آسیب دیده در جریان شیوع کرونا را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در این راستا بسته های حمایتی در اختیار آنها قرار گرفت، ارزش کل این اقدام معنوی و خداپسندانه بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بود. وی در پایان از همکاری گروه های جهادی همکار ستاد و هیئت های مذهبی با بنیاد احسان در اجرایی شدن طرح توزیع غذای گرم قدردانی کرد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب دبیر قرارگاه گام دوم انقلاب در هرمزگان

طی حکمی از سوی حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس، حجت‌الاسلام دکتر کذایی به سمت دبیر قرارگاه گام دوم انقلاب در هرمزگان منصوب شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب انلاین، در راستای صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری این قرارگاه در هرمزگان با هدف اجرایی کردن بیانیه معظم له راه اندازی شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها