با ما ارتباط برقرار کن

اقتصادی

استقبال نماینده عالی دولت از طرح انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان

استاندار هرمزگان در نشست خبری از طرح انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان در خصوص احداث مجتمع بزرگ رسانه های هرمزگان استقبال کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین و به نقل از خبرگزاری شبستان از بندرعباس، «فریدون همتی» با استقبال از احداث مجتمع بزرگ رسانه های هرمزگان که توسط عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران در نشست خبری، گفت: پیشنهاد خوبی ارائه شد نیاز هست که دو مجموعه بزرگ ویژه هنرمندان و رسانه ها ایجاد شود . قطعا اگر زمین مهیا شود می توانیم در این دولت عملیات اجرایی آن را آغاز کنیم.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه نظام مهندسی ضمن نیاز سنجی نسبت به تهیه نقشه آن اقدام کند افزود: بی تردید ایجاد این مجتمع می تواند رسانه ها را دارای یک پایگاه ثابت کرده و در  تقویت وحدت و همدلی آنها موثر باشد  . استاندار هرمزگان با استقبال از این طرح در همین نشست خواست  معاون هماهنگی امور عمرانی در خصوص این طرح اقدام کند.

غلامعباس شمس الدینی عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران نیز در نشست خبری استاندار به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت هفته خبرنگار گفت : حمایت مستمر استاندار و مجموعه معاونین و مدیران کل ستادی از رسانه ها مایه دلگرمی است هرچند این روزها بسیاری از مشاغل منجمله صنف رسانه از این بلیه آسیب دید . انجمن صنفی روزنامه نگاران پیشنهاد تشکیل وایجاد صندوق حمایت از خبرنگاران را ارائه می نماید که امید است این طرح در شورای فرهنگ عمومی استان مورد تایید قرار گیرد.

عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان با تسلیت محرم و سالروز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبداله الحسین (ع) افزود : در راستای ایفای  رسالت رسانه ای ،همراهی با مدافعان سلامت و ابراز ارادت به ساحت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) ،هیئت مدیره مصوب نموده مراسم سوگواری محرم  ویژه اهالی رسانه را از طریق فضای مجازی و ظرفیت تلویزیون های اینتر نتی  برگزار کند.

غلامعباس شمس الدینی با اشاره به خدمات مهم دولت در حوزه های زیر ساختی تصریح کرد : امروز هرمزگان در سایه وحدت و همدلی مثالزدنی ،طعم تحول را در حوزه های  آموزشی ،محو مدارس تخریبی ، راه ،صنایع ،ارتباطات ،شیلات و کشاورزی  را می چشد ،و از طرفی استاندار بواسطه رسانه ای بودن برمشکلات  این حوزه تسلط کامل دارد ، انجمن صنفی روزنامه نگاران طرح مجتمع بزرگ رسانه ای هرمزگان با معماری  تلفیقی بومی و نوین را پیشنهاد می کند .تردیدی نیست احداث  این مجتمع بزرگ  خدمتی ماندگار برای اهالی رسانه استان خواهد بود . گه درخواست مکتوب آن جهت حمایت تقدیم شد.

گفتنی است در پایان این نشست لوح سپاس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان به واسطه خدمات دولت در این استان به استاندار تقدیم شد.

اقتصادی

امضا تفاهمنامه همکاری بین خانه صنعت و معدن هرمزگان و مرکز داوری اتاق بازرگانی بندرعباس

تفاهمنامه همکاری بین خانه صنعت و معدن هرمزگان و مرکز داوری اتاق بازرگانی بندرعباس با حضور صفا ریاست اتاق، تهمتن رییس خانه صنعت و معدن استان هرمزگان، دکتر رضایی دبیر کل اتاق و کناری زاده رییس مرکز داوری اتاق بازرگانی بندرعباس به امضا رسید.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، با انعقاد این تفاهمنامه رسیدگی تخصصی و دقیق و نظام مند اختلاف در حوزه صنایع و معادن استان هرمزگان انجام  و جایگاه داوری و میانجیگری در حل و فصل این قبیل اختلافات تقویت می شود.

این تفاهمنامه با هدف گسترش تقویت همکاری های مشترک و در راستای بهره مندی از ظرفیت موجود و توان علمی و اجرایی طرفین منعقد گردید.

ادامه ی خواندن

اقتصادی

نخستین دفتر گواهی مبدا کشور در بندر شهید باهنر افتتاح شد

نخستین دفتر گواهی مبدا توسط اتاق بازرگانی بندرعباس در بندر شهید باهنر افتتاح و به بهره برداری رسید.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، نخستین دفتر گواهی مبدا کشور امروز در گمرک شهید باهنر با حضور ریاست اتاق بازرگانی بندرعباس، دکتر رضایی دبیر کل اتاق بازرگانی،  حسینی مدیر اداره بندر شهید باهنر و سعیدی ناظر گمرکات استان هرمزگان، عباس معاون امور بازرگانی و توسعه و تجارت صنعت و معدن استان و تنی چند از فعالان اقتصادی افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمدرضا صفا رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس در حاشیه آیین افتتاح دفتر صدور گواهی مبدأ در بندر شهید باهنر با بیان اینکه تحقق این مهم با پیگیری های مکرر اتاق بازرگانی بندرعباس صورت گرفته است، اظهار کرد: با افتتاح این دفتر، علاوه بر تامین امنیت بالا و امکان استعلام الکترونیکی گواهی های مبدا صادره برای تمامی مخاطبان از اتلاف وقت، از توقف محموله های صادراتی در گمرکات مقصد و در نتیجه بروز ضرر و زیان احتمالی برای صادرکنندگان جلوگیری می شود.

وی در ادامه به دیگر مزایای افتتاح دفتر صدور گواهی مبدأ اتاق بازرگانی بندرعباس در بندر شهید باهنر اشاره کرد و افزود: اتاق بازرگانی بندرعباس با پیوستن به زنجیره اعتبار بخشی گواهی مبدأ، به منظور یکپارچه سازی با اتاق های بین المللی، به خط مشی های بین المللی در زمینه صدور گواهی مبدا دست خواهد یافت.

همچنین رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معاون و کشاورزی بندرعباس نیز در این مراسم با اشاره به رضایت مندی و اقبال صادر گنندگان و فعالان اقتصادی از گشایش دفتر گواهی از مبدا در بندر شهید باهنر اظهار داشت: بنا داریم تا پایان سال این اقدام را به دیگر بنادر شرق تعمیم داده تا صادر کنندگان شرق استان نیز از ارائه خدمات در منطقه خود بهره مند شوند.

وی افزود: بعد مسافت از محل صدور گواهی مبدا واقع در اتاق بازرگانی بندرعباس تا محل بندر هموار مورد گلایه صادرگنندگان بود که امروز با مساعدت سازمان صمت استان و اتاق بازرگانی بندرعباس و همچنین اداره کل گمرک بندر شهید  باهنر این مطالبه و خواست  بحق تجار محقق شد.

ادامه ی خواندن

اقتصادی

۳۹ دستگاه پیشخوان بانکی و خودپرداز توسط بانک انصار هرمزگان نصب شد

مدیر دایره توسعه کسب و کار سرپرستی بانک انصار استان هرمزگان گفت: ۳۹ دستگاه پیشخوان بانکی و خودپرداز توسط بانک انصار هرمزگان نصب شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، «عقیل عمادی‌خراجی» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای توسعه خدمات بانکی به مردم مناطق محروم و روستاها، ۳۹ دستگاه پیشخوان بانکی و خودپرداز در مناطق مختلف استان نصب شده است.

 مدیر دایره توسعه کسب و کار  سرپرستی بانک انصار استان هرمزگان عنوان کرد: توسعه خدمات بانکی در روستاها با همکاری دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهای استان و با مشارکت بخش خصوصی در شهرستان های بندرعباس، میناب، رودان و جاسک در حال انجام است.

وی افزود: این اقدام با بازخورد خوبی از سوی اهالی این مناطق مواجه شده و زمینه رضایتمندی و رفع مشکلات بانکی مردم را فراهم کرده است.

مدیر دایره توسعه کسب و کار بانک انصار استان هرمزگان در پایان گفت: بانک انصار با دارا بودن ۱۵ شعبه و ۲ باجه و در مجموع ۳۹ دستگاه پیشخوان نصب شده در روستاها، رتبه نخست خدمات الکترونیک بانکی ارائه شده در روستاها را در اختیار دارد و آمادگی لازم برای ارائه خدمات به دیگر مناطق فاقد خدمات بانکی را بنا بر اولویت های موجود دارد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها