×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 1 December , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر
تخلفات شهری در کمیسیون شورا در دست بررسی است؛ با تهدید و تهمت پا پس نمی‌کشیم

به گزارش تجارت جنوب و به نقل از روزنامه صبح ساحل، “عیسی عباسی”، عضو شورای شهر بندرعباس گفت: درباره موضوع انتزاع بخشی از پارسیان به استان های دیگر باید عرض کنم مطرح کردن این گونه مسائل در این برهه زمانی کشور اشتباه است. مطرح شدن چنین موضوعاتی جز ایجاد تنش حاصل دیگری ندارد. باید پیگیری لغو این طرح هرچه سریعتر انجام شود.

 

وی اضافه کرد: شورای شهر به موضوع تخلفات شهری به طور جدی ورود کرده است. با علنی شدن یکی از تخلفات در حوزه روابط عمومی برخی از افراد با هدف به حاشیه بردن اصل موضوع انواع تهمت ها را به همکار ما نسبت دادند.

عباسی گفت: بنده اعلام میکنم پیگیری این موضوع و سایر تخلفات شهری در کمیسیون حقوقی شورای شهر در دست انجام است. اعضای کمیسیون دربرابر تهدیدها و تهمت‌ها سرخم نخواهند کرد.
عضو شورای شهر با بیان اینکه از دادستان بندرعباس تقاضا دارم حاشیه امن متخلفان را برهم زنند، گفت: با بررسی های انجام شده مشخص شده دستگاه های نظارتی شهرداری سال های گذشته در برخورد با فساد منفعلانه عمل کردند و گاها خود یاری‌رسان متخلفان بودند. این دستگاه‌ها باید بابت قصورات خود مورد بازخواست قرار گیرند.

وی بیان کرد: مسئولان بدانند صرف بیان مشکلات راه گشا نیست و بعضا سبب ناامیدی مردم می شود و این مسائل باید حل شوند.

عباسی گفت: به شهرداران جدید توصیه می‌کنم به سرعت و بدون وقفه به دنبال رفع مسائل شهروندان باشند. عملیات ساخت پل های رو گذر میدان قدس باید سریعا به اتمام برسند. در حوزه خدمات شهری، مردم هنوز معترض هستند.

عضو شورای شهر بندرعباس خطاب به اعضای شورای شهر گفت: توصیه میکنم از هرگونه خط گرفتن از افراد اجتناب کرده و آن را خیانتی به رای مردم برشماریم.