با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

تمامی امکانات جهت اسکان و تامین امنیت مردم که قصد دارند شب را بیرون از منزل سپری کنند، آماده شده است

در پی وقوع زمین لرزه های ۶.۴ و ۶.۳ ریشتری، استاندار هرمزگان در بخش فین شهرستان بندرعباس به عنوان مرکز وقوع این زلزله ها حضور یافت.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی دوستی در این بازدید با اشاره به آسيب زلزله به دیوار برخی منازل در بخش فین، عنوان کرد: تا کنون در این بخش به عنوان مرکز وقوع زمین لرزه های ۶.۴ و ۶.۳ ریشتری، تلفاتی گزارش نشده است.

وی ادامه داد: با توجه به شدت زلزله ها و پس لرزه ها و حضور مردم در بیرون از منازل، نیروی انتظامى جهت تامین امنيت در سطح شهرها و روستاها حضور دارد.

استاندار هرمزگان افزود: تدابیر لازم برای تامین امنیت مردمی که خانه های خود را ترک کرده اند، اتخاذ شده است و تمامی امکانات جهت اسکان مردم آماده است.

دوستی تصریح کرد: اماکن ورزشی برای اسکان مردم که قصد دارند شب را بیرون از منزل سپری کنند، آماده شده است.

وی گفت: به بخشداران نیز اعلام شده است محوطه هایی را برای اسکان مردم روستاها فراهم کنند و چادر مورد نیاز جهت اسکان مردم تامین شده است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: تمام کادر پزشکی استان به مراکز درمانی فراخوانده شده اند.

در پی وقوع زمین لرزه های ۶.۴ و ۶.۳ ریشتری، ستاد مدیریت بحران استان هرمزگان در حالت آماده باش قرار دارد و استاندار هرمزگان و مدیران استانداری از مناطق زلزله زده در سطح شهر بندرعباس و بخش فین بازدید کردند.

همچنين جلسه ویژه ستاد مدیریت بحران در استانداری هرمزگان برگزار شد و ضمن آماده باش کامل، وضعیت مناطق زلزله زده توسط مسئولان به صورت لحظه به لحظه در حال رصد است.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها