×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Saturday, 2 March , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
تعامل شهرداری بندرعباس با سازمان نظام مهندسی ساختمان به توسعه شهر کمک می کند/ مهندسین و متخصصین می توانند در بخش انبوه سازی، گردشگری و تفریحی در شهر کمک کنند

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی نوبانی در دیدار با اعضای هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان به همکاری مجموعه نظام مهندسی و شهرداری بندرعباس اشاره و تصریح کرد:
استفاده از ظرفیت انبوه سازان و مهندسین در سازمان نظام مهندسی می تواند به شهرداری بندرعباس در حوزه جذب سرمایه گذار کمک کند.
شهردار بندرعباس با بیان اینکه به زودی فراخوان سرمایه گذاری در بخش های مختلف رفاهی، تفریحی، گردشگری و… ارائه می شود، خاطر نشان کرد: از آنجایی که نظام مهندسی متشکل از متخصصان و نخبگان می باشد، لذا این متخصصان و نخبگان می توانند در بخش های گردشگری، تفریحی، انبوه سازی و…به شهر کمک کنند.
نوبانی در ادامه بیان کرد: استفاده از خرد جمعی، جزیی از برنامه های شهرداری می باشد و برای داشتن شهری زیبا از ظرفیت مجموعه نظام مهندسی ساختمان در این راستا بهره گرفته و امیدواریم با همکاری و تعامل بین دو مجموعه در حوزه های منظر و زیبا سازی شهری، بتوانیم شهری زیبا و خوب برای شهروندان بسازیم.
شهردار بندرعباس در ادامه افزود: با توجه به اقلیم آب و هوایی شهر بندرعباس، از همه اقوام ایرانی در این شهر زندگی می کنند و با زیبا ساختن شهر بندرعباس و فضای شهر، در راستای جذب گردشگر، به کسب و کار مردم و ساخت و ساز رونق می دهیم.
نوبانی گفت: مجموعه نظام مهندسی ساختمان با رویکرد عدالت محوری مکانیزمی ایجاد کند تا از ظرفیت تمامی مهندسین در شهر بندرعباس استفاده شود.

برچسب ها :