با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

روحانیان بسیجی جانانه از مرزهای عقیدتی و بصیرتی نظام دفاع می کنند

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: طلبه ها و روحانیون بسیجی نه تنها در هشت سال دفاع مقدس حضوری فعال داشته بلکه پیشگام و پیشتاز خط مقدم جبهه ها بودند و امروز هم جانانه از مرزهای عقیدتی، فکری و بصیری نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، سردار اباذر سالاری روز سه شنبه به مناسبت هفته بسیج درهمایش اساتید، ائمه جمعه و جماعات و روحانیون بسیجی افزود: اوج عظمت و خودباوری و عزت بسیج را در هشت سال دفاع مقدس می بینیم، همان دانشگاهی که فارغ التحصیلان بزرگواری را تربیت کرد که همه این ها را مدیون راهنمایی ها و رشادت های علما و روحانیان به عنوان مرزداران و پرچمداران عقیده است.
وی بیان داشت: بسیج توانسته در هشت سال دفاع مقدس جایگاه واقعی خود را به همگان به اثبات برساند و امروز شاهد ثمره عزت، برکت و توسعه تفکر بسیجی در اقصی نقاط دنیا و در بلاد اسلامی هستیم.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهارداشت: امروز هم که در آستانه دهه پنجم انقلاب هستیم این نیاز و ضرورت جامعه ماست که طلبه ها و اساتید بسیجی به مقوله های جدیدی که دشمن متوجه ما کرده است، توجه بیشتری بکنیم.
سردار سالاری گفت: جنگ امروز جنگ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است و شما طلبه ها و اساتید بسیجی همانطوری که در دفاع مقدس با پرچمداری زمینه فائق آمدن بر دشمن را به ما آموختید، در این برهه کنونی نیز پیشتاز هستید و این عنایت را خواهید داشت که بتوانید با قوت بیشتری دست جوانان را بگیرید و از فضای ظلمات فرهنگی به سمت نور ببرید.
وی ادامه داد: امروز در مکانی هستیم که دستاوردهای قرارگاه‌های تحولات محلات هرمزگان با محوریت مساجد و پرچمداری امامان جمعه و جماعت از دورافتاده ترین نقاط استان (در مسجد جامع بندرعباس) به نمایش گذاشته است که این حرکت جهادی و مردمی به تاسی از فرهنگ نبوی مورد توجه همگان در سراسر کشور قرار گرفته است.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدای عزیز کشورمان در مسائل دفاعی و امنیتی امروز هیچ دغدغه ای نداریم سربازان بسیجی و نیروهای مسلح کشورمان محکم و استوار در مقابل استعمار ایستاده اند و گلوی آمریکا و اسرائیل را فشرده اند اخیرا هم حرکت ذلیلانه آن ها را دیده اید که نیروهای دریایی در استان هرمزگان پا بر گلوی آن ها گذاشته اند.
سردار سالاری ادامه داد: امروز به لطف الهی و برکت خون شهیدان گرانقدر و به رهنمودهای امامین انقلاب و سکانداری رهبرمعظم انقلاب، هیچ قدرتی جرات تعرض به این نظام و انقلاب را ندارد و نخواهد داشت.
وی گفت: بسیجیان و سپاهیان قدرتمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه گوش به فرمان و انگشت به ماشه منتظر فرمان ولی امر مسلمین هستند و تا فرهنگ بسیجی و فرهنگ تفکر بسیجی در ذهن جوانان های این مرز و بوم ساری و جاری است؛ حادثه کربلا هیچ وقت در این نظام تکرار نخواهد شد و با قوت این مسیر را ادامه خواهیم داد.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ابرازداشت: به لطف الهی از کوچه پس کوچه های ناشیانه دشمن که در قالب تهاجم فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است، گذر خواهیم کرد و به تمدن نوین اسلامی دست خواهیم یافت.

اجتماعی

راه ۱۰۰ روستا در هرمزگان مسدود شد

مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری: به علت بارندگی‌های ۲ روز گذشته ۱۰۰ راه روستایی و سه راه اصلی در هرمزگان بسته شده است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری: به علت بارندگی‌های ۲ روز گذشته ۱۰۰ راه روستایی و سه راه اصلی در هرمزگان بسته شده است.
سه مسیر اصلی در جاده های  بندر خمیر- بندرعباس، بندرلنگه – بندرخمیر و یک جاده در شرق استان بسته شد که با همکاری راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مسیر‌های جایگزین مشخص شده است.
در شهرستان میناب تخلیه اضطراری سه روستای مازغ بالا، مازغ پایین و تُمبِک که حدود هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعتی بیش از ۱۰ هزار نفر هستند به اماکن امن منتقل شده اند.
همچنین بر اثر این بارندگی ها آب ۶۷ روستا و همچنین برق ۴۰ روستا که متغییر هستند قطع شده است.
در شهرستان‌های بندرعباس، رودان، میناب و جزیره هرمز آبگرفتگی معابر و منازل گزارش شده است.
سامانه بارشی در استان از امشب فعال تر می شود و مردم امروز و فردا  از تردد‌های غیرضروری درون شهری و برون شهری و قرار گرفتن در مسیل رودخانه‌ها و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی را به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی، آورده است:

با عنایت به تخصص و تعهد جنابعالی و به موجب این حکم به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب می گردید.

انتظار می‌رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاه‌های کشوری و لشکری و با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و توانا در انجام وظایف محوله، عمل نمایید.

همچنین اینک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدوارم با اتکال به ذات ایزد منان، خود را خدمتگزار صادق برای مردم شریف استان هرمزگان دانسته و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سربلندی جمهوری اسلامی ایران، کوشا باشید. توفيق روزافزون شما را آرزومندم.

حجت الاسلام میرزایی دارای مدرک سطح چهار حوزوی (معادل دکتری) و یکی از نخبگان بومی و افراد صاحب نظر در حوزه فرهنگ است که ریاست نهاد رهبری دانشگاه هرمزگان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان و دبیر جامعه روحانیان و فضلای استان، از مهمترین سوابق کاری وی محسوب می شود.

وی همچنین ۵۸ جلد کتاب را در حوزه های مختلف فرهنگی و دینی تالیف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس

رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس خبر داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف ۴۲ هزار لیتر فرآورده های نفتی قاچاق در نتیجه اجرای طرح ضربتی برخورد با قاچاقچیان در بندرعباس خبر داد.

مجتبی قهرمانی اظهار داشت: در اجرای مأموریت های ابلاغی از سوی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت استان هرمزگان به منظور جلوگیری از هدررفت سرمایه های ملی، مأموران انتظامی با رصد اطلاعاتی و گشت زنی های نامحسوس، بارانداز و محل دپوی محموله بزرگ سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس را شناسایی نمودند.

وی در ادامه افزود: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران در بازرسی از محل مورد نظر، ضمن کشف و ضبط ۴۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق، مخازن نگهداری سوخت در این بارانداز را جمع آوری و معدوم نمودند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ارزش تقریبی سوخت های مکشوفه را ۷ میلیارد و ۳۵۰ ميليون ريال عنوان نمود و تصریح کرد: بنابر گزارش ضابطین، عوامل نگهداری این محموله قاچاق، شناسایی شده اند و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

وی همچنین با تأکید بر ادامه روند مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق سوخت، خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی در مسیر صیانت از منابع ملی با هیچ کس تعارف ندارد و با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها