با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

ارزیابی فنی سامانه های اموال تملیکی در جریان سی و سومین بازدید دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان

در جریان سی و سومین بازدید دادستان مرکز استان هرمزگان از انبارهای اموال تملیکی، سامانه های این سازمان مورد ارزیابی فنی و تحلیل و بررسی قرار گرفت.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان برای سی و سومین بار از انبار‌های اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی و گمرکات بندرعباس بازدید کرد.

مجتبی قهرمانی با حضور در بخش‌های مختلف انبارهای اداره اموال تملیکی در خصوص تعیین تکلیف فوری کالاهای موجود و ساماندهی و به روز رسانی پرونده های مربوط به این اقلام، دستورات لازم را صادر کرد.

در جریان این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید، با نظارت مستقیم دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان، سامانه های اموال منقول این انبارها توسط کارشناسان مربوطه و مقامات قضایی به دقت مورد ارزیابی فنی و تحلیل و بررسی قرار گرفت و ضمن استخراج اطلاعات آن، ایرادات این سامانه ها به مسئولان مربوطه تذکر داده شد.

همچنین در ادامه، ضمن جداسازی و دسته بندی پرونده های قضایی مربوط به کالاهای مختلف به پرونده های جاری و مختومه، در خصوص هر مورد تصمیم گیری شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در این بازدید با اشاره به تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه در خصوص لزوم تعیین تکلیف اموال موجود در انبار‌های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: اموال و کالاهای موجود در انبارهای این سازمان، امانت و متعلق به بیت المال است و باید در حفظ و نگهداری و ساماندهی به وضعیت آنها با دلسوزی و مسئولیت پذیری عمل شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی های کارشناسی و تفکیک کالاهای تاریخ مصرف گذشته، تقلبی، فاسد شده وغیر بهداشتی از سایر اقلام موجود در انبارها، دستورات لازم برای امحاء و معدوم شدن تعداد ۱۰۴۵ ردیف انواع کالاهای خوراکی، آشامیدنی، آرایشی بهداشتی و دخانی تاریخ مصرف گذشته، غیر استاندارد و غیر قابل استفاده صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با بیان اینکه یکی از وظایف دستگاه قضایی حفاظت از حقوق عامه و بیت المال است ضمن تذکر به مسئولان سازمان اموال تملیکی و دیگر دستگاه های مسئول، بر لزوم دقت در نگهداری و تعیین تکلیف فوری اموال بلاتکلیف در کوتاهترین زمان و به بهترین شکل ممکن تأکید کرد.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها