با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

پلیس راهور همکار مستقیم ما در مدیریت شهری است/پليس قدرتمند و مردمی، ضامن تامين نظم انظباط پايدار در شهر است

شهردار بندرعباس گفت: پليس راهور همكار مستقيم ما در مديريت شهری است و تعامل دو جانبه پليس و شهرداری در حوزه ترافيک و حمل و نقل امنيت جانی مردم را تامين می كند، ما معتقديم پليس قدرتمند و مردمی، ضامن تامين نظم انظباط پايدار در شهر است.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، به مناسبت ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل، نشست مشترك مهدی نوبانی شهردار بندرعباس و سرهنگ مجيد صالح پور رييس پليس راهور استان و ارجمند معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداری بندرعباس برگزار شد.
مهدی نوبانی در این نشست ضمن تبریک ٢٦آذر گفت: ارتباط پليس راهور و شهرداری بخش اعظمی از نظم و انظباط شهری را بر عهده دارد و تعامل اين دو مجموعه مشكلات ترافيكی و حمل نقل درون شهری را رفع كرده است.
شهردار بندرعباس ضمن تشكر و قدردانی از زحمات پليس و همكاران حوزه حمل و نقل عنوان كرد: تقدير اصلی از زحمتكشان را خداوند انجام می دهد و وظيفه ماست كه در هر حوزه ای آماده خدمت به مردم باشيم.
نوبانی افزود: پليس همكار مستقيم ماست و نقشه راه ما در حمل و نقل و ترافيک شهری همگام با راهنمايی و رانندگی است و قطعاً با نصب دوربين ها نقش بازدارندگی از تخلفات راهنمايی و رانندگی در سطح شهر اتفاق خواهد افتاد.
وي خاطر نشان كرد: نقاط حادثه خيز شهر توسط پليس شناسايی ميشود و شهرداری در كمترين زمان ممكن نسبت به رفع مشكل و نصب علايم راهنمايی و رانندگی ورود خواهد كرد.
شهردار بندرعباس در بخش ديگری از سخنان خود گفت: در شهرک پيامبر اعظم(ص) پس از اينكه مسكن و شهرسازی زمين به شهرداری واگذار كرد، ايستگاه راهنمايی و رانندگی برای نيروهای پليس ساخته خواهد شد تا دغدغه های مردم و پليس در آن منطقه رفع شود.
در اين ديدار كه با حضور جمعی از نيروهای پليس راهور، مديران شهرداری مناطق ، و مسولين حوزه حمل و نقل و ترافيک شهرداری بندرعباس برگزار شد، شهردار بندرعباس از نيروهای پليس و همكاران حوزه حمل و نقل و ترافيک شهری تقدير به عمل آورد.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها