با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

حمایت و تقویت حوزه‌های علمیه را وظیفه خود می‌دانیم/ قطعا پیگیری و تلاش لازم در جهت ارتقای زیرساخت‌های حوزه‌های علمیه در استان هرمزگان را انجام خواهیم داد

استاندار هرمزگان گفت: وظیفه خود می‌دانیم که حوزه‌های علمیه را تقویت و حمایت کنیم و امکانات زیرساختی، سخت افزاری و نرم افزاری حوزه‌ها را افزایش دهیم و قطعا پیگیری و تلاش لازم در جهت ارتقای زیرساخت‌های حوزه‌های علمیه در استان هرمزگان را انجام خواهیم داد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی دوستی در اجلاسیه اساتید حوزه‌ها و مدارس علمیه استان هرمزگان، عنوان کرد: شخصیت‌های بزرگوار و تاثیرگذاری همچون بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت‌الله العظمی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، پرورش یافته حوزه‌های علمیه هستند که با اتکا به خداوند متعال، هیمنه ابرقدرت های پوشالی غرب و استکبار جهانی را درهم شکسته‌اند.

وی با اشاره به نقش بسیار مهم روحانیت در تربیت دینی جامعه، ادامه داد: روحیه دینی بسیار خوبی در جامعه ایران اسلامی جریان دارد که حضور پررنگ و گسترده مردم به ویژه جوانان در آیین های اعتکاف و همچنین مراسم اربعین حسینی(ع) این روحیه را به خوبی نشان می‌دهد که محصول تلاش‌ حوزه‌های علمیه و روحانیت بزرگوار است.

استاندار هرمزگان افزود: به برکت حضور حوزه‌های علمیه در مناطق مختلف کشور از جمله در استان هرمزگان، شاهد رویش های گسترده نسل جوان هستیم.

دوستی با اشاره به آسيب های اجتماعی موجود در جامعه، تصریح کرد: باید از ظرفیت عظیم روحانیت بزرگوار و حوزه‌های علمیه در راستای بهبود و اصلاح جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی، کمک بگیریم.

وی با بیان اینکه حوزه های علمیه در جنگ نرم در برابر دشمنان نیز کار خود را به درستی و خوب انجام داده‌اند، گفت: وظیفه خود می‌دانیم که حوزه‌های علمیه را تقویت و حمایت کنیم و امکانات زیرساختی، سخت افزاری و نرم افزاری حوزه‌ها را افزایش دهیم و قطعا پیگیری و تلاش لازم در جهت ارتقای زیرساخت‌های حوزه‌های علمیه در استان هرمزگان را انجام خواهیم داد.

استاندار هرمزگان با اشاره به تمرکز و برنامه‌ریزی ویژه برای بهبود وضعیت ۱۳۰ روستا و ۴۶ محله حاشیه‌ای شناسایی شده در سطح استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: در این مناطق مجموعه‌ای از برنامه‌های حرفه آموزی، فناوری، فقرزدایی، اجتماعی، فرهنگی، معماری و رفع مشکلات اسناد مالکیت انجام خواهد شد که در بخش اجتماعی و فرهنگی، نیازمند کمک حوزه‌های علمیه هستیم.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها