با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

روند تغییرات در ساختار تیم داری شهرداری مثبت و یک گام رو به جلو می باشد/ کاهش هزینه های تیم داری شهرداری بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: با وجود تورم ها توانستیم تاکنون چهار میلیارد تومان هزینه های تیم داری شهرداری را نسبت به مدت مشابه کاهش دهیم.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی نوبانی روند تغییرات را در ساختار تیم داری شهرداری مثبت و یک گام مهم و رو به جلو عنوان کرد و اظهار داشت: پس از شروع فعالیت ساختار جدید تیم فوتبال شهرداری اتفاقات خوبی در ساختارمدیریتی،تدارکاتی ،خدماتی و ورزشی تیم رخ داده و در مقایسه با عملکرد سال گذشته تیم در جایگاه قابل قبولی قرار گرفته است و در حال حاضر با تفاضل سه امتیاز نسبت به تیم اول جدول در رتبه هفتم لیگ دسته دوم کشور قرار دارد.
نوبانی با بیان اهمیت موفقیت تیم فوتبال شهرداری در انگیزه فوتبالی جوانان بندرعباسی گفت: این تیم به همه مردم شهر بندرعباس تعلق دارد و متاسفانه بدلیل مشکلات و حواشی بسیار، تا لیگ دسته دوم سقوط کرد و موجب سرخوردگی فوتبال دوستان شد به همین دلیل تلاش کردیم تا اول از همه، با کم کردن حاشیه های تیم و حذف واسطه ها و هزینه های زائد، تیم را به جایگاه واقعی برسانیم و در همین راستا با وجود افزایش سرسام آور هزینه ها و نرخ تورم ، نسبت به مدت مشابه قبل بدون آنکه بر کیفیت تمرینات و تجهیزات تیم تاثیر منفی گذاشته شود توانستیم حدود چهار میلیارد تومان صرفه جویی نمائیم.
شهردار بندرعباس بیان داشت : بازیکنان غیر بومی تیم در گذشته در هتل اقامت داشتند و بار مالی سنگینی بر شهرداری تحمیل می شد که با بودجه ای معادل یک دهم، هزینه هتل سال قبل و تجهیز یکی از ساختمان های مسکونی شهرداری، دومیلیارد و هفتصد میلیون تومان در هزینه های اقامت بازیکنان تیم صرفه جویی شد.
نوبانی تصریح کرد: در خصوص امورات اجرایی تیم هم با وجود کارکنان علاقه مند و دلسوز در بدنه شهرداری، سال گذشته در حدود چهارصد و شصت میلیون تومان با سایر افراد خارج از مجموعه شهرداری قرارداد بسته شده بود که امسال دستور دادیم به استثناء کادر فنی هیچ قرار داد متفرقه ای با افراد خارج از بدنه شهرداری منعقد نشود و در حال حاضر تمام امورات تیم بر عهده نیروهای سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی و ظرفیت نیروی انسانی بدنه شهرداری است که به لطف خدا نتایج مثبت آن را نیز در مسابقات شاهد هستیم.
شهردار بندرعباس افزود: در موضوعات دیگر نیز همچون تهیه البسه ورزشی، تیم با وجود افزایش چند برابری قیمت ها نسبت به زمان قبل در حدود سیصد و ده میلیون تومان هزینه کمتری صرف شده است که رقم قابل توجهی است.
نوبانی همچنین با تشکر از مدیران صنایع و شرکت صنایع پشتیبان گفت: همدلی خوبی برای بازگردان روحیه نشاط و ورزش میان شهرداری و سایر مدیران شکل گرفته و که جا دارد از شرکت صنایع پشتیبان به جهت حمایت مالی بخشی از هزینه های تیم فوتبال شهرداری و همچنین دکتر مرادی نماینده مجلس و مهندس پروین مدیرعامل شرکت پالایش گاز برای پیگیری و تامین زمین تمرینات تیم تقدیر و تشکر کنم.
شهردار بندرعباس در پایان گفت: اعتقاد دارم هر یک ریال از بودجه شهرداری امانت مردم نزد بنده است و تمام تلاشم را کرده ام تا بتوانم امانت دار خوبی برای مردم باشم و اطمینان داشته باشید برای حتی یک ریال از بودجه شهرداری دغدغه خواهیم داشت.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها