با ما ارتباط برقرار کن

فرهنگی

طرح تفصیلی شهر بندرعباس به تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان رسید

استاندار هرمزگان از تصویب طرح تفصیلی شهر بندرعباس در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان، خبر داد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به بررسی و تصویب طرح تفصیلی شهر بندرعباس به عنوان دستور کار اصلی این نشست، عنوان کرد: این طرح از موارد معطل مانده از سال ۱۳۷۹ تاکنون بود که در این نشست در خصوص آن تصمیم‌گیری نهایی شد.

وی ادامه داد: در این نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، طرح تفصیلی شهر بندرعباس با رای اعضای این شورا به تصویب رسید.

استاندار هرمزگان افزود: تصویب این طرح، اقدام خوبی برای شهر بندرعباس محسوب می‌شود که منشا خیر و توسعه برای این شهر خواهد بود.

شایان ذکر است؛ در این نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان، علاوه بر تصویب طرح تفصیلی شهر بندرعباس، لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ نیز تشریح و تبیین شد.

اجتماعی

مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی را به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی، آورده است:

با عنایت به تخصص و تعهد جنابعالی و به موجب این حکم به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب می گردید.

انتظار می‌رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاه‌های کشوری و لشکری و با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و توانا در انجام وظایف محوله، عمل نمایید.

همچنین اینک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدوارم با اتکال به ذات ایزد منان، خود را خدمتگزار صادق برای مردم شریف استان هرمزگان دانسته و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سربلندی جمهوری اسلامی ایران، کوشا باشید. توفيق روزافزون شما را آرزومندم.

حجت الاسلام میرزایی دارای مدرک سطح چهار حوزوی (معادل دکتری) و یکی از نخبگان بومی و افراد صاحب نظر در حوزه فرهنگ است که ریاست نهاد رهبری دانشگاه هرمزگان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان و دبیر جامعه روحانیان و فضلای استان، از مهمترین سوابق کاری وی محسوب می شود.

وی همچنین ۵۸ جلد کتاب را در حوزه های مختلف فرهنگی و دینی تالیف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

گشایش نمایشگاه فرصت‌های شغلی مهارت محور در بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان

نمایشگاه فرصت‌های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر در بندرعباس، با حضور استاندار هرمزگان در محل اداره کل فنی و حرفه‌ای استان هرمزگان، گشایش یافت.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدى دوستى استاندار هرمزگان در آيين آغاز به کار این نمایشگاه، عنوان کرد: توسعه مشاغل خرد و آموزش های فنی و حرفه ای از برنامه های اصلی در دستور کار برای توسعه ایجاد اشتغال در استان هرمزگان است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه ترکیبی از هنر و حرفه به نمايش درآمده است.

استاندار هرمزگان افزود: در راستای بازاریابی برای عرضه گسترده این محصولات و همچنين تضامین مورد نیاز جهت تامین مالی سرمایه در گردش و سرمایه ثابت این مشاغل، به زودی جلسه ای خواهیم داشت و اميدواريم با این اقدامات، از این بخش، اشتغال قابل توجهی براى استان هرمزگان، ایجاد شود.

ادامه ی خواندن

بندر عباس

بهره برداری از مدارس مناطق زلزله زده در اسرع وقت

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت:بخش قابل توجهی از مدارس اسیب دیده در زلزله فین در اسرع وقت آماده بهره برداری است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، سید فخرالدین‌هاشمی صبح امروز با حضور در شورای آموزش و پرورش منطقه فین اظهارکرد: ساختمان های مدارس در زلزله فین آزمون خوبی را پشت سر گذاشتند و تعداد زیادی از این مدارس بعنوان ساختمانهای پشتیبان و خدمات رسان در اختیار نیروهای امدادی و جهادی و هلال احمر قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه پس از زلزله فین برای دهمین بار در این منطقه برای بررسی وضعیت مدارس حضور یافته ،افزود: با وجود نبود اعتبارات لازم از پیمانکاران خواسته در منطقه حضور پیدا کرده و کار را اغاز نمایند.
این مسوول با بیان اینکه سهم استان از مدارس غیر استاندارد در کشور ۱۰ درصد می باشد، تصریح کرد: مشکلات و دغدغه‌های مردم منطقه فین دغدغه‌ خاطر مجموعه نوسازی نیز می باشد.
هاشمی با تاکید بر اینکه بخش قابل توجهی از مدارس آسیب دیده در زلزله در اسرع وقت آماده بهره‌برداری خواهد شد، خاطرنشان کرد: ۸کانکس در اختیار منطقه فین قرار داده شده و ۲ کانکس دیگر هم امروز در منطقه تحویل داده می شود.
به گفته وی، تا پایان هفته کار تعمیرات مدارسی که نیاز به تعمیر داشته به اتمام می‌رسد .
وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی دو مدرسه تخریبی در هفته آینده با مشارکت اتاق بازرگانی استان خبر داد و افزود: عملیات اجرایی بخش قابل توجهی از مدارسی که نیازمند تخریب و بازسازی هستند طی ماه آتی اجرا خواهد شد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان در پایان اظهار کرد: بایستی زلزله رخ داده در منطقه فین را که به عنوان یک تهدید بوده به یک فرصت تبديل کنیم و با تمام همت در تلاش هستیم مشکلات را به حداقل برسانیم.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها