×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 28 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 6 خبر
آموزش در مدارس مقطع ابتدایی در شهرستان های با وضعيت قرمز و نارنجی شیوع کرونا در هرمزگان به مدت دو هفته به صورت مجازی دنبال شود

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، علی رئوفی در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با اشاره به تغییر رنگ بندی وضعيت شیوع کرونا در شهرستان های استان هرمزگان، عنوان کرد: مدارس مقطع ابتدایی در شهرستان های با وضعيت قرمز و نارنجی شیوع کرونا در استان هرمزگان آموزش به صورت مجازی دایر دنبال شود.

وی افزود: در مناطق روستایی که تراکم جمعیت دانش آموزی در مدارس پایین است، با تصمیم فرمانداران و ستاد مديريت بیماری کرونا در شهرستان ها، کلاس ها می توانند به صورت حضوری دایر باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: با توجه به پوشش مناسب واکسیناسیون در سطح کشور و استان هرمزگان، تعطیلی عمومی و محدودیت های شدید در دستور کار نیست.

رئوفی افزود: استفاده از ماسک و رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ويژه در ادارات، اماکن عمومی، صنوف و فروشگاه های بزرگ ضروری است.

وی در همین خصوص گفت: برگزاری هرگونه جلسه در دستگاه های اجرایی با حداقل ۳۰ نفر و در مدت زمان حداکثر ۹۰ دقیقه در دستور کار قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: برای کاهش میزان عوارض و آسیب های سویه اومیکرون کرونا، تزریق دوز سوم واکسن بسیار مهم، حیاتی و ضروری است.

رئوفی افزود: با توجه به واکسیناسیون ۸۵ درصدی بازاریان، تعطیلی بازار در دستور کار قرار ندارد، اما رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی و تهویه مناسب در صنوف بسیار ضروری است.

وی اظهار داشت: هرگونه مراسم با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی در استان، در فضای باز و با رعایت فاصله دو متر میان افراد برگزار شود.

برچسب ها :