×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Sunday, 27 November , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 4 خبر
افتتاح استراحتگاه کارکنان واحد خدمات امور متوفیان سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس/ تلاش کارکنان سازمان آرامستان نقش موثری در تسکین آلام روحی شهروندان دارد

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رحمت الله دهقانی معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس و مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس به همراه حمیدرضا حیدری پوری رئیس سازمان آرامستان شهرداری و جمعی از مدیران این سازمان، استراحتگاه کارکنان واحد خدمات امور متوفیان سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس را افتتاح و از فعالیت ها و پروژه های در دست اقدام این سازمان بازدید نمودند.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، رحمت الله دهقانی معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در این مراسم بیان کرد: رضایت شهروندان از مهم ترین اهداف مد نظر مجموعه ی شهرداری می باشد و سازمان آرامستان نیز با تمام توان خود در راستای خدمات رسانی بهینه و مناسب مردم تلاش می کند.
دهقانی تصریح کرد: مجموعه آرامستان در راستای آرامش خاطر و رضایت مندی شهروندان در زیارت اهل قبور، اجرای پروژه های خدماتی و عمرانی را در دستور کار خود قرار داده است.
حمیدرضا حیدری پوری رئیس سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس گفت: کارکنان سازمان آرامستان، جهادگران خاموشی می باشند که در سخت ترین شرایط خط مقدم مقابله با بحران کرونا حضوری فعال داشته و دارند.
وی افزود: همسان سازی قبور در برخی قطعات همچون قطعه ی ۲۶ و ۱۷ از دغدغه ی شهروندان بود و سازمان آرامستان در راستای تسهیل در تردد شهروندان، کار همسطح سازی قبور در قطعه ی ۲۶ را به اتمام رسانده است و در قطعه ی ۱۷ نیز همسطح سازی تا دوماه آینده به اتمام می‌رسد.
حیدری پوری بیان کرد: ۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان از جمله همسطح سازی قبور، تعمیر و بازسازی غسالخانه ی آقایان، بهسازی فضای سبز بهشت زهرا و تجهیز و راه اندازی سردخانه با ظرفیت ۴۸ نفر از جمله طرح های در دست اقدام این سازمان می باشد.
وی ضمن تشکر از شهردار بندرعباس، اعضای شورای شهر و معاون خدمات شهری شهرداری گفت: اقدامات و فعالیت های انجام شده در راستای خدمات رسانی به شهروندان با همراهی شهردار بندرعباس و اعضای شورای شهر و معاون خدمات شهری و همکاران پرتلاش این سازمان صورت گرفته است.
رئیس سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس گفت: این سازمان تنها متعلق به شهرداری نیست بلکه متعلق به شهر بندرعباس می باشد و عزم جدی برای ساماندهی وضعیت کنونی این سازمان ضروری است.
این مقام مسئول افزود: انتظار می رود که استاندار هرمزگان به عنوان بالاترین مقام اجرایی استان بازدیدی اختصاصی از این مجموعه داشته و در راستای ساماندهی این سازمان را مورد حمایت خود قرار دهند.
حیدری پوری گفت:یکی از دغدغه های مهم ما سند آرامستان می باشد که توقع داریم در این قضیه مدیر کل راه و شهرسازی استان به مجموعه ی آرامستان کمک کنند.
وی افزود: یکی از بحث های اصلی محصور نمودن سازمان آرامستان است و جز محدود آرامستان های موجود در کشور هستیم که محصور نشده است لذا در این زمینه نیازمند حمایت استاندار هرمزگان می باشیم تا شاهد اتفاقات بهتری در خصوص ارائه ی خدمات بهینه به شهروندان باشیم.
حیدری پوری در پایان نیز از مدیر کل دادگستری استان به واسطه ی همراهی بسیار خوب با مجموعه ی سازمان آرامستان در حوزه هایی که مربوط به این سازمان می باشد تقدیر و تشکر نمود .

برچسب ها :