×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 26 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
کشف ۱۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرلنگه

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رئیس کل دادگستری هرمزگان اظهار داشت: در اجرای مأموریت های ابلاغی از سوی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت استان هرمزگان به منظور جلوگیری از هدررفت سرمایه های ملی، مأموران انتظامی به دستور دادستان عمومی و انقلاب بندرلنگه با رصد اطلاعاتی و گشت زنی های نامحسوس، بارانداز و محل دپوی محموله بزرگ سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی این شهرستان را شناسایی نمودند.

مجتبی قهرمانی در ادامه افزود: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران در بازرسی از محل مورد نظر، ضمن کشف و ضبط ۱۱ هزار لیتر گازوئیل قاچاق، سه دستگاه خودروی متعلق به قاچاقچیان را توقیف و مخازن نگهداری سوخت را جمع آوری نمودند.

وی ارزش تقریبی سوخت های مکشوفه را یک میلیارد و دویست و شصت و پنج میلیون ریال عنوان نمود و تصریح کرد: بنابر گزارش ضابطین، عوامل نگهداری این محموله قاچاق، شناسایی شده اند و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با تأکید بر ادامه روند مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق سوخت در مناطق مختلف استان، خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی در مسیر صیانت از منابع ملی از هیچ کوششی فروگذار نخواهد شد و با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.

برچسب ها :