×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 28 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 6 خبر
اراضی ۳۵۰ هکتاری برای طرح نهضت ملی مسکن بندرعباس اختصاص یافت

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان عصر امروز سه شنبه دوم فروردین در خصوص اجرای طرح ملی مسکن و رفع دغدغه مردم شهر بندرعباس اظهار داشت: با اطلاع کامل از دغدغه مردم شریف استان به ویژه دغدغه مردم شهر بندرعباس رایزنی در خصوص در اختصاص یافتن زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهر آغاز شد.

وی افزود: طی مکاتبات انجام شده با وزیر راه و شهرسازی دغدغه مردم مطرح و بر حل این معضل از طریق اختصاص زمین در محدوده شهر تاکید شد که خوشبختانه وزیر محترم نیز در این زمینه همکاری بسیار خوبی داشتند.

استاندار هرمزگان گفت: بر طبق ابلاغ صورت گرفته از سوی وزیر محترم مقرر شد مالکیت اراضی ۳۵۰ هکتاری شرکت بازآفرینی به سازمان ملی زمین و مسکن منتقل و اداره کل استان نسبت به اجرای نهضت ملی مسکن برای متقاضیان شهر بندرعباس در اراضی مذکور اقدام کند.

وی تصریح کرد: همچنین مقرر شد سازمان ملی زمین و مسکن نیز معوض این اراضی را در اختیار شرکت بازآفرینی قرار دهد.

مهندس دوستی گفت: همچنین با توجه به ضرورت تامین اراضی مورد نیاز اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر بندر عباس و بروز مشکل در تامین اراضی به دلیل عبور لوله گاز و نفت از اراضی ۱۵۰ هکتاری احصاء شده در این شهر، مقرر شد اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان تا قبل از پایان سال جاری با هماهنگی و پیگیری مستمر از استانداری و سایر دستگاه‌های ذیربط نسبت به رفع مشکل اراضی مذکور و جابجایی خطوط گاز اقدام کنند.

برچسب ها :