×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 28 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 6 خبر
پروژه های طرح ارتقاء شاخص های آموزشی تا مهرماه به بهره برداری می رسد

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،سیدفخرالدین هاشمی با اشاره به اهتمام جدی سازمان نوسازی مدارس کشور جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام، اظهار کرد: با تخصیص ۴۰ میلیارد تومان اعتبار ویژه طی روزهای اخیر از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور درقالب طرح ارتقا شاخص های آموزشی، پروژه های شبانه روزی گوهران بشاگرد، ۲۲بهمن گورزانگ میناب، لافت قشم و هنرستان فومستان پارسیان تا مهرماه سالجاری آماده بهره برداری می شود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان درادامه ضمن قدردانی از دکتر رخشانی مهر رییس سازمان نوسازی مدارس کشور در جهت تسریع درتخصیص اعتبارات پروژه های مدرسه سازی در استان هرمزگان تصریح کرد: با رشد سه برابری اعتبارات مدرسه سازی در سال ۱۴۰۰ زمینه تکمیل پروژه های نیمه تمام و احداث مدارس جدید فراهم گردید.

هاشمی در پایان با بیان اینکه مدرسه سازي جهادي مقدس است، خاطرنشان کرد: قدر اين نعمت والاي الهي را دانسته و اين افتخاري كه امروزه نصيب تمامي دلسوزان امر تعليم و تربيت شده را به فال نيك گرفته و با عزت و افتخار اين راه مقدس را ادامه می دهيم.

گفتنی است؛ هم اکنون ۲۰۳ پروژه در قالب ۹۶۰ کلاس درس در استان هرمزگان در دست اجرا می باشد که با بهره برداری از این پروژه ها بیش از ۲۵هزار نفر دانش آموز از آن بهره مند خواهند شد.

برچسب ها :