×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Wednesday, 25 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
تصویب آغاز امتحانات دانش آموزان هرمزگان از ۲۰ اردیبهشت ماه

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،دکتر احسان کامرانی در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی “علیه السلام” و تشکر و قدردانی از تلاش‌های کادر بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به خصوص در راستای کسب رتبه اول هرمزگان در زمینه واکسیناسیون در کشور، عنوان کرد: تداوم مراقبت ها و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز از عادی انگاری همچنان مورد تاکید است و این فرهنگ سازی در راستای پیشگیری از ابتلا به کرونا، باید ادامه یابد.

وی با تاکید بر توجه به تزریق دُز سوم واکسن کرونا، ادامه داد: واکسیناسیون موجب حفظ سلامتی خواهد شد و همه باید نسبت به تزریق واکسن توجه جدی داشته باشند.

کامرانی: علاوه بر واکسیناسیون باید استفاده حداکثری از ماسک، فاصله‌گذاری و تهویه مناسب با جدیت رعایت شود و فرمانداران نیز در این خصوص با حساسیت بیشتر، نظارت گسترده‌ای به عمل آورند.

کامرانی با اشاره به حضوری شدن مدارس و دانشگاه‌ها، تصریح کرد: با همکاری آموزش و پرورش و مراکز بهداشتی نسبت به افزایش واکسیناسیون به خصوص در دانش آموزان کمتر از ۱۲ سال، اقدام شود.

وی گفت: با توجه به پیشنهاد اداره کل آموزش و پرورش استان مبنی بر آغاز امتحانات دانش آموزان مدارس استان هرمزگان از ۲۰ اردیبهشت ماه، این پیشنهاد در این ستاد مصوب شد و باید شرایط جهت برگزاری مناسب امتحانات فراهم شود.

کامرانی خاطرنشان کرد: بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در خوابگاه های دانشجویی و دانش آموزی نیز نظارت کافی صورت گیرد.

برچسب ها :