×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 4 خبر
انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت توزیع برق هرمزگان و اداره کل آموزش و پرورش

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،این تفاهمنامه به منظور فرهنگ سازی از طریق ارائه آموزش های منظم، کنترل و ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان، معلمان و مربیان در مقاطع مختلف تحصیلی با هدف بهینه سازی الگوی مصرف برق و افزایش میزان سطح اگاهی مشترکین خانگی در خصوص رعایت الگوی مصرف برق و کاهش پیک بار شبکه بویژه در فصل تابستان منعقد شد.
آیین امضای این تفاهمنامه با حضور مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان و قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: انرژی برق به عنوان یک نعمت ارزشمند با زندگی مردم پیوند خورده که با گسترش تکنولوژی، وابستگی به انرژی الکتریکی بیشتر می شود.
مهندس کریمی افزود: تولید، انتقال و توزیع برق فرایندی پیچیده و پرهزینه است که برای توزیع آن به مصرف کننده چرخه ای طولانی را طی می کند. وی اضافه کرد: دانش آموزان ظرفیت های ارزشمندی هستند که نقش اساسی در فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق دارند. شرکت توزیع نیروی برق قصد دارد با ایجاد بسترهای لازم آموزشی، دانش آموزان را با مفاهیم صرفه جویی در مصرف برق آشنا سازد تا از این طریق مصرف برق در خانواده ها نهادینه شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.