×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Saturday, 2 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
پروژه تامین آب میناب از تصفیه خانه سدسرنی تیرماه به پایان می رسد

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،عبدالحمید حمزه پور در این بازدید که فرماندار ویژه میناب نیز حضور داشت، با اشاره به پروژه خط انتقال آب از تصفیه خانه سد سرنی به شهر میناب افزود: بهره برداری از این پروژه علاوه بر اینکه مردم میناب به خواسته دیرینه شان در استفاده از آب سطحی دست خواهند یافت، باعث پایداری آب این شهر خواهد شد.

به گفته وی، در اجرای طرح بهره مندی مردم میناب از آب سد سرنی اقداماتی از جمله تجهیز ایستگاه پمپاژ ، احداث خط انتقال با لوله فولادی به قطر ۸۰۰ میلیمتر، به طول چهار کیلومتر و همچنین احداث دو باب مخزن ذخیره به حجم ۱۰ هزار مترمکعب اجرا شده است.

حمزه پور، اعتبار هزینه شده برای عملیات اجرایی این پروژه ها را بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با بهره برداری از این پروژه وضعیت تأمین کیفی و کمی آب شرب شهر میناب و تعدادی از روستاهای پیرامونی و حاشیه این شهر بطور قابل توجهی ارتقاء و در پایداری آب مورد نیاز نیز تأثیر زیادی خواهد داشت.

مدیرعامل آبفای هرمزگان همچنین از وضعیت توزیع آب در روستاهای بخش مرکزی میناب نیز بازدید کرد.

فرماندار ویژه میناب نیز در این بازدید ضمن ابراز رضایت از سرعت بالا و پیشرفیت فیزیکی طرح تامین آب میناب از تصفیه خانه سد سرنی، ابراز امیدواری کرد، با بهره برداری از این پروژه مهم، مشکل دیرینه کمبود آب میناب مرتفع و باعث ایجاد رضایت مردم شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.