×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 1 December , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
لزوم تبیین جنایات آمریکا علیه ملت ایران در روز ۱۲ تیرماه

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،احسان کامرانی عصر چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس استان با محوریت برنامه ریزی برای بزرگداشت دوازدهم تیرماه سالروز هدف گرفتن هواپیمای مسافربری برفراز خلیج فارس توسط ناو آمریکایی، با گرامیداشت سالروز شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش با اشاره اقدام منافقین برای ترور مقام معظم رهبری  در ششم تیرماه سال ۶۰، عنوان کرد: با عنایت خداوند تبارک و تعالی اقدام کور منافقین در ترورمقام معظم رهبری  نافرجام ماند تا ایشان سکاندار انقلاب بعد از امام راحل (ره) باشد.

وی افزود: هفتم تیرماه سالروز انفجار بمب در محل حزب جمهوری اسلامی ایران توسط منافقین بود که به شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و هفتاد دو تن از یارانش منتهی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: در هشتم تیرماه حادثه دلخراش استفاده از بمب های شیمیایی علیه مردم بی دفاع کشور توسط رژیم بعث عراق با حمایت غرب به ویژه آمریکا به وقوع پیوست.

کامرانی با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی، افزود: در دوازدهم تیرماه سال ۶۷ شاهد هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری ایرباس به مقصد دبی توسط ناو آمریکایی بر فراز خلیج فارس بودیم که منجر به شهادت ۲۹۰ نفر انسان بی گناه منجمله ۶۶ کودک شد که در هفته حقوق بشر آمریکایی ضروری است این جنایات در سطح ملی و بین المللی بازگو و تبیین شود.

وی گفت: حقوق بشر برای غرب اهرمی برای سرپوش گذاشتن به جنایات خود و فشار آوردن به کشورهای مستقل است و غرب از موضوع حقوق بشر استفاده ابزاری می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به تاکید استاندار استان مبنی بر برگزاری متفاوت برنامه های گرامیداشت سانحه هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری بر فراز خلیج فارس، خاطرنشان کرد: برنامه های گرامیداشت سالروز هدف قرار گرفتن پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر که منجر به شهادت مظلومانه ۲۹۰ نفر مسافر بی گناه آن شد برای انعکاس جنایات ضد بشری آمریکا به صورت ویژه پیگیری و دنبال شود و برنامه های امسال با سالهای گذشته متفاوت باشد.

کامرانی، تصریح کرد: از همه ظرفیت های رسانه ای و هنری برای انعکاس جنایت آمریکا بر علیه بشریت و ملت بزرگ ایران در سطح ملی و بین المللی بهره گرفته شود.

وی گفت: آشنایی نسل جوان کشور با جنایت های ضد بشری آمریکا و ایادی آنها بسیار ضروری است. نخبگان، صاحبان قلم و ائمه جمعه جنایات آمریکا را علیه ملت ایران از ابتدای انقلاب تاکنون تبیین کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.