×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Thursday, 25 April , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر
کیف سرمایه گذاری برای ۳۸ رشته در هرمزگان آماده شده است

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،مهدی دوستی صبح پنجشنبه در جلسه شصت و سوم شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان با دستور کارهای «بررسی مسائل مالیاتی، بررسی مشکلات حوزه معادن، برگزاری نمایشگاه های فصلی حوزه صنایع دستی و گردشگری استان» در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات بخش خصوصی در استان مصمم هستیم گفت: باید در جلسات با محوریت رفع مشکلات بخش خصوصی به مسائلی پرداخته شود که بتوان این مسائل را در سطح استان مرتفع کرد.

وی افزود: برخی از مشکلات بخش خصوصی از جمله در حوزه مالیات باید در سطح کشور مطرح و از طریق مسئولان مرتبط پیگیری و برای رفع آن تلاش کرد.

استاندار هرمزگان گفت: در حوزه گردشگری، استان پتانسیل و ظرفیت بسیار خوبی دارد و برای سرمایه‌گذاران مشوق‌های تسهیلاتی و صدور مجوزها را درنظر گرفته ایم و ترغیب سرمایه گذاری بر روی علت سفر برای ما اهمیت بیشتری دارد چرا که ساخت هتل و سرمایه گذاری در بخش‌های نظیر این معلول هستند و به میزان نیاز در استان وجود دارند.

وی با تاکید بر تعامل بیشتر اعضا بویژه در طرح های پیشنهادی ادامه داد: در حوزه ارائه ایده و جذب سرمایه گذار نیز باید طرح ها مطابق با واقعیت‌ها ارائه شوند و طرح های قابل اجرا در چند فاز قابل بهره برداری می تواند ما را به نتیجه مطلوبی برساند.

دوستی گفت: در سفر ریاست محترم جمهوری به استان خوشبختانه تسهیلات بسیار خوبی اخذ شد که می‌توانیم در حوزه های مختلف در اختیار بخش خصوصی بویژه سرمایه گذاران گردشگری قرار دهیم تا این حوزه در استان متحول شود.

استاندار هرمزگان گفت: تاکنون کیف سرمایه گذاری استان برای ۳۸ رسته آماده شده که در آن مجوزها و میزان اعتبارات و تسهیلات تخصیصی دیده شده و سرمایه گذار می‌تواند با در اختیار داشتن این کیف برای سرمایه گذاری در استان تصمیم گیری کند.

وی افزود: این کیف سرمایه گذاری در کشور بی نظیر است و بخش خصوصی اتاق بازرگانی استان برای بهره مندی از آن در اولویت قراردارند تا نظرات تخصصی‌شان نیز در این کیف‌ها لحاظ شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.