×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Sunday, 26 March , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
کارکنان دولت برای تشکیل تعاونی اقدام کنند زمین مناسب برای مسکن کارکنان دولت درنظر گرفته شده است

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،مهدی دوستی استاندار هرمزگان ظهر امروز در حاشیه کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن تعاونی نظام پرستاری در شهرک پیامبر اعظم بندرعباس اظهار داشت: در ادامه طرح نهضت ملی مسکن از امروز احداث تعاونی‌های تخصصی نیز شروع شد.
وی افزود: امروز یک مجتمع 150 واحدی کلنگ زنی شد ویژه تعاونی نظام پرستاری با اولویت پرستاران بخش کووید که در 2 سال گذشته زحمات زیادی برای سلامت جامعه متحمل شدند.

استاندار هرمزگان گفت: از روز پنج شنبه هفته جاری نیز اعطاء سند زمین‌های تخصیص یافته به مردم در طرح نهضت ملی مسکن را از شهرستان بستک و بخش جناح آغاز می کنیم که عمدتا قطعات ویلایی هستند به یاری خدا در شرق استان نیز این طرح اجرایی می‌شود.

وی تصریح کرد: سعی شده به جز در بندرعباس و بخش‌هایی از میناب در سایر شهرستان قطعات زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به صورت ویلایی متناسب با زندگی مردم منطقه باشد.

مهندس دوستی گفت: تعاونی‌های تخصصی باید هرچه سریعتر تشکیل شوند و از کارکنان و پرسنل بخش دولتی دعوت می‌کنیم این تعاونی‌ها را تشکیل دهند و ما هم در صورت تشکیل این تعاونی‌ها زمین‌های خوبی برای اجرای طرح تخصیص خواهیم داد.

وی با اشاره به مشکلات زیرساختی شهرک پیامبر اعظم بندرعباس گفت: چند روز گذشته کلنگ احداث پل در این منطقه زده شد و برای جبران ضعف حوزه آموزشی کارگروه ویژه‌ای برای تکمیل مدارس در شهرک پیامبر اعظم تشکیل شده است.

استاندار هرمزگان گفت: به دنبال ارتقای زیرساخت‌های شهری شهرک پیامبر اعظم هستیم و در این راستا یک کارگروه متشکل از استانداری، راه و شهرسازی و شهرداری برای اصلاح این زیرساخت‌ها تشکیل شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.