×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Friday, 1 March , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 17 خبر
خبرنگاران، پیروزی در نبرد رسانه‌ای را برای ملت ایران به ارمغان بیاورند

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،سردار هدایت الله امیری جانشین فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، جامعه رسانه را پیش‌قراولان جنگ رسانه‌ای دانست و گفت: باید از رسانه در راستای تقویت بنیه اعتقادی مردم و جوانان برای مقابله با هجمه‌های دشمن بهره بگیریم و می‌طلبد خبرنگاران، پیروزی در این نبرد رسانه‌ای را برای ملت ایران به ارمغان بیاورند. چرا که امروز نظام در اوج قدرت است .ماهیت انقلاب ضد استکباری است و استکبار تلاش می کند پیروزی های بزرگ را کوچک جلوه دهد .

سردار هدایت‌الله امیری افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، دشمن از طریق جنگ ترکیبی به مقابله با انقلاب اسلامی آمده است و در این جنگ تلاش می‌کند داشته‌های عظیم انقلاب اسلامی را وارونه جلوه دهد که باید در قالب عملیات رسانه‌ای به مقابله با این هجمه پرداخته شود. کشور ما درعرصه سیاسی و دیپلماسی ،ابزار نوین ،فرهنگی پیشرفت‌های زیادی دارد و دشمن اینها را نمی بیند . خبرنگاران اگر واقعیات جامعه را بخوبی منعکس کنند دشمن حرفی برای گفتن ندارد . ملت ما با توکل بخدا و اتکا به داشته ها و ظرفیت ها درجهان سربلند است .

وی بیان داشت: امروز صحنه نبرد از جبهه‌ها به قلب و ذهن مردم در جنگ نرم تغییر کرده است و اگر خبرنگاران تبیین درستی از اقدامات و عملکرد نظام داشته باشند و واقعیت‌ها را به درستی بیان کنند، در جنگ نرم پیروز خواهیم شد

.جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهار داشت: ماهیت انقلاب اسلامی، ضد استکباری است و دشمن به دنبال تضعیف این ماهیت است؛ در حال حاضر دشمن با جنگ ترکیبی به مبارزه آمده است و تلاش می‌کند داشته‌های بزرگ ما را وارونه جلوه دهد.

سردار امیری با اشاره به وضعیت معیشتی مردم و اینکه بدتر از فقر احساس فقر است، تصریح کرد: دشمن تلاش می کند که احساس فقر را در کشور ترویج دهد و مردم را ناامید کند اما خبرنگاران قشری هستند که می‌توانند این فضا را به درستی تببین کرده و در برابر توطئه‌های دشمن بایستند.

وی ابراز داشت: جمهوری اسلامی ایران امروز با تلاش شبانه‌روزی در تمامی مولفه‌ها و عرصه ها در اوج قدرت است و پله‌های ترقی و پیشرفت را طی می‌کند اما دشمن در حال پمپاژ خبرهای منفی و بازی با اذهان و افکار عمومی است.

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: امیدواریم در استان هرمزگان با نگاه انقلابیِ خبرنگاران و نگاه خدمت رسانیِ مسوولان دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی به مردم و حل مشکلات معیشتی آن ها بتوانیم شاهد اعتلای فرهنگ عظیم اسلام و پیشرفت در همه زمینه‌ها باشیم.

سرهنگ پاسدار محمد رسول جلالی مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان نیز در این جلسه گفت: مجموعه بسیج رسانه خدمتگزار خبرنگاران است و برای موفقیت حوزه رسانه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد شد .

مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان افزود : بنا داریم با کمک تشکلات صنفی رسانه ای استان برنامه ریزی هایی داشته باشیم تا شاهد ارتقای سطح کمی و کیفی رسانه‌ها باشیم. وی با تاکید بر نقش آموزش در ارتقای توانمندی خبرنگاران تصریح کرد : یکی از اولویت‌های بسیج رسانه آموزش خبرنگاران است چرا که علیرغم فعالیت مستمر رسانه‌های استان اما نیروهای جدید در سراسر استان برای توازن بیشتر در عرصه اطلاع رسانی باید آموزش ببینند.

جلالی گفت: به دنبال تحول در حوزه خبرنگاری هستیم چرا که یکی از دغدغه‌های رهبری هم رسیدن احبار صحیح به جامعه است و در جنگ رسانه‌ای باید با آموزش درست نیروهای توانمند تربیت شوند.وی تصریح کرد: القای ناامیدی نسبت به انقلاب حربه دشمن است خبرنگاران باید در این زمینه تلاش و این حربه را خنثی کنند. گفتنی است این آیین به همت معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان و بسیج رسانه استان ، از فرهیختگان و اصحاب رسانه این استان تجلیل و قدردارنی شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.