×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Friday, 31 March , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
طرح بازآفرینی شهری در محله اسلام آباد بندرعباس آغاز شد

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،با حضور مهندس مهدی دوستی جلسه ستاد بازآفرینی شهری با دستور کار شروع طرح در محله اسلام آباد برگزار شد.

استاندار هرمزگان گفت: طرح بازآفرینی شهری بعنوان الگو از محله اسلام آباد شروع می شود و افزایش مشارکت اجتماعی مهمترین شاخص پیشرفت طرح خواهدبود.

دوستی تاکید کرد: جلسات ستاد بازآفرینی شهری به جهت اهمیت تا اطلاع بعدی با حضور استاندار، معاون عمرانی، شهردار،فرماندار و شخص مدیران عضو برگزار و متناسب با بافت شهری تصمیم گیری می‌شود.

وی باتوجه به نقش فرهنگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بر اهمیت رعایت استاندارد در اصلاح معابر تاکید کرد و گفت: در حوزه بازآفرینی شهری اولویت بازگشایی معابر اصلی است که در محله اسلام آباد نیز باهدف ایجاد مسیرهای دسترسی بیشتر و تسهیل تردد شهری باز آفرینی از بازگشایی معبر شروع می شود.

استاندار هرمزگان در مسئله بازآفرینی علاوه بر بازگشایی و اصلاح معابر دو موضوع دیگر را مطرح کرد و ادامه داد: تعریف پروژه‌های جدید ورزشی، فرهنگی، تفریحی و آموزشی در محله و تقویت و کارآمد کردن ظرفیت های موجود در محله نیز از مسائل مهم بازآفرینی هستند که لازم است با برنامه زمانبندی شده پیشرفت داشته باشند.

دوستی همچنین بر ضرورت تعریف و جانمایی پروژه‌های ویژه بازآفرینی محله اسلام آباد همزمان با شروع طرح تاکید کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.