با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

خانواده‌ی حمل و نقل در کمک به هموطنان سیل‌زده سهیم است

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت‌جنوب، در راستای جلب مشارکت کمک های خانواده بزرگ راهداری وحمل ونقل جاده ای استان در جهت حمایت از هموطنان مصیبت دیده درسیل اخیر   مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای هرمزگان  بر استمرار مشارکت خانواده بزرگ راهداری وحمل ونقل جاده ای استان نسبت به کمک به هموطنان سیل زده تاکید کرد.

داریوش باقرجوان با بیان این که هرچند باران رحمت الهی ونزولات بسیار خوبی بعداز چندین دوره خشکسالی درکشور عزیزمان بود اما شیرینی بهار طبیعت را به کام ملت شریف ایران علی الخصوص استان‌های سیل زده تلخ نمود گفت: همه ی ما از درد و آلام آنها رنج میبریم وبه همین منظور وجهت مشارکت درکار انسان‌دوستانه وخیر وبا نیت کمک به هموطنان عزیز گرد هم آمدیم تا با تبادل نظر ات وتعامل بین بخش خصوصی ودولتی دریک امر خدا پسندانه سهمی اندک داشته باشیم زیرا استان هرمزگان همیشه در تمام کارها وبرنامه ها علی الخصوص کارهای خیر پیشرو بوده وخواهد بود.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان افزود : مباد تک تک ما بتوانیم کمکی به همنوعان و هموطنان عزیز وشریف استانهای سیل زده لرستان ، خوزستان و گلستان بکنیم وخدای ناکرده غفلت کنیم .مبادا هموطنی دراین وضعیت بحرانی سرگرسنه به زمین بگذارد ودر مشقت وسختی باشد وما با آرامش وآسوده خاطر سربر بالین گرم بنهیم واز یاد آنها غافل بمانیم .
داریوش باقرجوان افزود : همانطور که در روزهاری گذشته با همکاری  بخش حمل ونقل موفق به همکاری جهت جابجایی وحمل ۹ دستگاه کانکس اهدایی آموزش وپرورش شدیم ودر جابجایی کالاهم یک دستگاه کامیون در اختیار سازمان صمت گذاشتیم ودراین امر خیر مشارکت داشتیم امید دارم با همت خانواده بزرگ‌راهداری وحمل ونقل جاده ای استان وتعامل فی مابین این اداره کل با بخش خصوصی اهم از صنوف حمل ونقلی استان و همچنین پیمانکاران در حوزه راهداری بتوانیم سهم اندکی با اهدا وسایل مورد نیاز هموطنان عزیز با راه اندازی واعزام کاروان خاتواده بزرگ راهداری وحمل ونقل جاده ای استان هرمزگان ایفاء کنیم .
وی در خاتمه افزود : قطعا در بازسازی این مناطق هم ان شاءالله راهداری وحمل جاده ای هرمزگان در حد توان همت گمارده و با اعزام ماشین آلات ونیروهای راهداری  به مناطق سیل زده مشارکت  خواهیم داشت .
شایان ذکر است کارکنان اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان یک روز از حقوق فروردین ماه خودرا به سیل زدگان اهدا کردند.

اجتماعی

راه ۱۰۰ روستا در هرمزگان مسدود شد

مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری: به علت بارندگی‌های ۲ روز گذشته ۱۰۰ راه روستایی و سه راه اصلی در هرمزگان بسته شده است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری: به علت بارندگی‌های ۲ روز گذشته ۱۰۰ راه روستایی و سه راه اصلی در هرمزگان بسته شده است.
سه مسیر اصلی در جاده های  بندر خمیر- بندرعباس، بندرلنگه – بندرخمیر و یک جاده در شرق استان بسته شد که با همکاری راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مسیر‌های جایگزین مشخص شده است.
در شهرستان میناب تخلیه اضطراری سه روستای مازغ بالا، مازغ پایین و تُمبِک که حدود هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعتی بیش از ۱۰ هزار نفر هستند به اماکن امن منتقل شده اند.
همچنین بر اثر این بارندگی ها آب ۶۷ روستا و همچنین برق ۴۰ روستا که متغییر هستند قطع شده است.
در شهرستان‌های بندرعباس، رودان، میناب و جزیره هرمز آبگرفتگی معابر و منازل گزارش شده است.
سامانه بارشی در استان از امشب فعال تر می شود و مردم امروز و فردا  از تردد‌های غیرضروری درون شهری و برون شهری و قرار گرفتن در مسیل رودخانه‌ها و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی را به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی، آورده است:

با عنایت به تخصص و تعهد جنابعالی و به موجب این حکم به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب می گردید.

انتظار می‌رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاه‌های کشوری و لشکری و با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و توانا در انجام وظایف محوله، عمل نمایید.

همچنین اینک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدوارم با اتکال به ذات ایزد منان، خود را خدمتگزار صادق برای مردم شریف استان هرمزگان دانسته و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سربلندی جمهوری اسلامی ایران، کوشا باشید. توفيق روزافزون شما را آرزومندم.

حجت الاسلام میرزایی دارای مدرک سطح چهار حوزوی (معادل دکتری) و یکی از نخبگان بومی و افراد صاحب نظر در حوزه فرهنگ است که ریاست نهاد رهبری دانشگاه هرمزگان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان و دبیر جامعه روحانیان و فضلای استان، از مهمترین سوابق کاری وی محسوب می شود.

وی همچنین ۵۸ جلد کتاب را در حوزه های مختلف فرهنگی و دینی تالیف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس

رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس خبر داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف ۴۲ هزار لیتر فرآورده های نفتی قاچاق در نتیجه اجرای طرح ضربتی برخورد با قاچاقچیان در بندرعباس خبر داد.

مجتبی قهرمانی اظهار داشت: در اجرای مأموریت های ابلاغی از سوی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت استان هرمزگان به منظور جلوگیری از هدررفت سرمایه های ملی، مأموران انتظامی با رصد اطلاعاتی و گشت زنی های نامحسوس، بارانداز و محل دپوی محموله بزرگ سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس را شناسایی نمودند.

وی در ادامه افزود: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران در بازرسی از محل مورد نظر، ضمن کشف و ضبط ۴۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق، مخازن نگهداری سوخت در این بارانداز را جمع آوری و معدوم نمودند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ارزش تقریبی سوخت های مکشوفه را ۷ میلیارد و ۳۵۰ ميليون ريال عنوان نمود و تصریح کرد: بنابر گزارش ضابطین، عوامل نگهداری این محموله قاچاق، شناسایی شده اند و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

وی همچنین با تأکید بر ادامه روند مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق سوخت، خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی در مسیر صیانت از منابع ملی با هیچ کس تعارف ندارد و با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها