با ما ارتباط برقرار کن

اخبار شهرستانها

کلنگ زنی ساختمان اداری انجمن رانندگان وسائط نقلیه در شهرک حمل و نقل

رستوران و فست فود شهرک نگین ترابران، ۳۲ چشمه حمام عمومی و  کلنگ احداث ساختمان اداری انجمن رانندگان وسائط نقلیه سنگین کالا بندرعباس در شهرک حمل ونقلی باحضور باقرجوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان، هاشمی، معاون حمل و نقل، صابری مدیر حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان، هئیت مدیره و اعضاء شهرک حمل ونقل نگین ترابران و رئیس انجمن صنفی رانندگان وسائط سنگین افتتاح و  به زمین خورد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، داریوش باقر جوان، ضمن تشکر از مجموعه مدیران و سرمایه گذاران در شهرک نگین ترابران که بعنوان سرمایه گذاران و عناصر اصلی و گردانندگان بخش حمل ون قلی استان و شهرستان بندرعباس درحال انجام هستند گفت: اگر بخواهیم این استان و این مجموعه فاخر حمل و نقلی را درسطح کشور معرفی کنیم بهترین مبلغین ما رانندگان عزیز هستند و می توانند در سراسر کشور اعلام کنند که واقعا این استان، این شهرستان و این مجموعه، مجموعه ای هست مدافع وحامی منافع مشروع و اصولی رانندگان و بیش از ۶۰ درصد تجارت حمل و نقل کانتنری کشور و ارتقاء سطح خدمات و بهبودشرائط برای رانندگان عزیز در این استان می باشد.

باقرجوان اظهار داشت: با افتتاح سالن غذاخوری، ۳۲ چشمه حمام و سرویس های بهداشتی، کلنگ زنی احداث ساختمان انجمن رانندگان وسائط سنگین و اشتغال زایی، شاهد شکوفایی این مجموعه هستیم که نشان می دهد عزم جدی دراین مجموعه و هئیت مدیره نگین ترابران وجود دارد وسرمایه گذاران بایددرجریان باشندکه این خدمات رصدمی شود.

باقرجوان اظهارداشت: باید احترام و شان رانندگان عزیز حفظ شود و خدمات خوب و مطلوب به آنها در مقابل هزینه ای که میکنند ارائه شود زیرا آنها از هیچ کاری جهت خدمات رسانی به هموطنان عزیز و چرخاندن اقتصاد کشور مذائقه نمیکنند اگر چه دربحث قیمت وعرضه خدمات اگرمناسب نباشدگاها انتقاداتی خواهند داشت.

این مقام مسئول افزود: این خدمات پایان کارنیست و تقاضا در حال افزایش است و در کنار این فاز توسعه بندرشهید رجایی و مجموعه کارخانه ای و ارزش افزوده برای موادخام خواهد توانست ظرفیت را تا ۲/۵ برابر افزایش دهد و قطعا شهرک موجود فقط جوابگوی همین ظرفیت موجود هست و باید در فکر توسعه این بخش باشیم و هئیت مدیره پیگیر هستند و اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای هرمزگان نیز برحسب وظیفه ذاتی دراین زمینه در کنار این عزیزان پیگیری لازم را خواهد داشت و امیدوارم این شهرک بتواند نقش حمل ونقلی خودش را در استان و کشور ایفا کند و با توجه به شناختی که دارم فاخرترین شهرک حمل ونقل کشورهست و نواقصی هم که دارد بای رفع شود و خوشبختانه ساخت و ساز شرکتهای حمل و نقل با یک الگو و به نوعی چهارجوب درستی اجراء شده و در کنار آن هئیت مدیره پیگیری می کند و امید است در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری از بخش های دیگرباشیم.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان هرمزگان در آیین کلنگ زنی احداث ساختمان انجمن رانندگان وسائط سنگین گفت: لحظه به لحظه باسرعت مناسبی شرائط سرمایه گذاری درشهرک حمل و نقلی نگین ترابران پیش می رود و انجمن رانندگان یکی از انجمن های سرویس دهنده وسرویس گیرنده دراین مجموعه هست و انجمن رانندگان عزیزبایدپیگیرمطالبات رانندگان باشد و تشکرمی کنم ازهئیت مدیره شهرک حمل ونقل که جای مناسبی برای انجمن رانندگان همزمان با ساخت و ساز و توسعه و پیشرفت شهرک مد نظر گرفته که بتوانند عملیات اجرایی انجام دهند و با تعاملات شاهد رشد و اعتلای مجموعه حمل ونقل استان و شهرستان بندرعباس باشیم.

اجتماعی

شهرستان سیریک قطب درخشان آبزی پروری دریایی است

مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه رئیس شیلات شهرستان سیریک و رئیس اداره روابط عمومی، هماهنگی و امور شهرستانهای شیلات هرمزگان از اولین مجتمع پرورش ماهی در قفس این شهرستان در عمق ۱۰ کیلومتری از ساحل کوهستک بازدید کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این بازدید مدیر کل شیلات هرمزگان با اشاره به اینکه شهرستان سیریک یکی از شهرستانهای مستعد شیلاتی است و خوشبختانه به خوبی در مسیر رشد قرار گرفته است گفت: امید است با توجه به تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته شاهد رشد و توسعه خوبی در تکثیر و پرورش میگو و پرورش ماهی در قفس با تداوم حمایت ها باشیم.

عبدالرسول دریایی با بیان اینکه این مرکز بالغ بر ۵۰۰ تن ظرفیت تولید دارد گفت: این مجتمع در فاز اول با ظرفیت ۲۰۰ تن به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: صنعت پرورش ماهی در قفس که در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته باید مورد حمایت ویژه قرار گیرد این صنعت در فاز اول ظرفیت ۱۱۳ هزار تنی در استان دارد که می تواند نقش مهمی در ایجاد اشتغال ،تولید پرو تئین با کیفیت و ایجاد امنیت غذایی برای کشور و کاهش فشار به ذخایر آبزیان داشته باشد.

دریایی گفت: شیلات هرمزگان از ورود جامعه صیادی و سرمایه گذاران به حوزه پرورش ماهی در قفس استقبال میکنیم و به ویژه ورود این قشر زحمت کش به حوزه آبزی پرو ی می تواند موجب کاهش فشار بر ذخایر آبزیان شود.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کار جهادی متفاوت بسیجیان روستای دمشهر +ویدئو

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، صبح امروز کارگاه تولید خشت توسط قرارگاه تحول محلات روستای دمشهر افتتاح شد.

بسیجیان این روستا در روز جمعه هر هفته با حضور در این کارگاه خشت تولید می‌کنند.

در روستای دمشهر دو گروه جهادی در قالب طرح تحول محلات این روستا فعالیت می‌کنند.

روستای دمشهر با جمعیتی بیش از ۲ هزار نفر از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب است.

ادامه ی خواندن

اخبار شهرستانها

آبرسانی به ۵۳ روستا در بشاگرد از خط انتقال آب سد سهران/محور راه ارتباطی چهارده روستا به طول ۴۳ کیلومتر در حال احداث است

بشاگرد _ استاندار هرمزگان با اشاره به پروژه‌های راهسازی در محورهای چهارده روستا، زیرکوه، پشتکوه و بیخکهنو تا شمسون و همچنین آبرسانی از سدهای جگین و سهران، گفت: کارهای بزرگ و جهادی در زمینه‌های راهسازی و آبرسانی در شهرستان بشاگرد صورت گرفته است.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, فریدون همتی پس از بازدید از شهرستان بشاگرد با اشاره به روند احداث محور راه ارتباطی چهارده روستا به طول ۴۳ کیلومتر، عنوان کرد: قطعه اول این محور به طول ۱۰ کیلومتر، تقریبا تکمیل شده است، قطعه دوم به طول هفت کیلومتر است، قطعه سوم به طول ۱۷ کیلومتر از پیشرفت خوبی برخوردار است و قطعه چهارم که تردد در آن برقرار است، پس از احداث قطعات دیگر، بهسازی و حذف نقاط حادثه خیز آن در دستور کار خواهد بود.

وی با اشاره به پیش‌بینی و تخصیص اعتبار برای این پروژه، ادامه داد: امیدواریم طی سال جاری و سال آینده، این سه قطعه به بهره‌برداری برسد و این راه ارتباطی به طور کامل بازگشایی شود که موجب رفع مشکل تردد در این چهارده روستا خواهد شد.

استاندار هرمزگان افزود: علاوه بر این، یک محور میانی از گوهران شهرستان بشاگرد تا میناب ایجاد خواهد شد و همچنین جاده پشتکوه شهرستان بشاگرد تا مرز مشترک استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان، می‌تواند شهرستان‌های بشاگرد و میناب را به استان سیستان و بلوچستان متصل کند که یک محور بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

همتی با اشاره به بازدید از روستاهای این محور و دیدار با مردم، تصریح کرد: پیگیری و رفع مسائل و مشکلات مطرح شده توسط مردم در این بازدیدها را در جلسه‌ای بررسی و در اولویت قرار می‌دهیم.

وی به بازدید از ایستگاه خط انتقال آبرسانی از سد سهران به شهر گوهران شهرستان بشاگرد اشاره کرد و گفت: این خط انتقال آب با نزدیک ۸۰ میلیارد تومان اعتبار، سال گذشته افتتاح شد که تاکنون شهر گوهران و ۱۶ روستا را تحت پوشش آبرسانی قرار داده است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: به دیگر روستاهای در مسیر این خط انتقال نیز آبرسانی خواهد شد که در سال جاری، آبرسانی به پنج روستا در دستور کار است و با اولویت بندی و به تدریج، در مجموع آبرسانی به ۵۳ روستا، از این خط انتقال صورت می‌گیرد.

همتی با اشاره به پروژه‌های راهسازی در محورهای چهارده روستا، زیرکوه، پشتکوه و بیخکهنو تا شمسون و همچنین آبرسانی از سدهای جگین و سهران، اظهار داشت: کارهای بزرگ و جهادی در زمینه‌های راهسازی و آبرسانی در شهرستان بشاگرد صورت گرفته است.

وی با اشاره به لزوم تمرکز بر ساخت سازه های آبخیزداری در بشاگرد با توجه اقلیم این شهرستان، اضافه کرد: این سازه ها در زمینه مهار و جمع آوری آب، جلوگیری از تخریب خاک و سیل و همچنین تامین آب شرب و کشاورزی بسیار کارآمد و مفید است و تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته و به اهداف پیش‌بینی شده در شهرستان بشاگرد رسیده‌ایم.

استاندار هرمزگان از تلاش‌های مجموعه‌ها و دستگاه‌های اجرایی مختلف از جمله راه و آب و فاضلاب برای اجرای پروژه‌ها و همچنین پیگیری‌های آقای حسین رئیسی نماینده مردم شرق استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در راستای تامین منابع و اعتبارات جهت افزایش سرعت اجرای پروژه‌ها در شهرستان بشاگرد، تشکر و قدردانی کرد.

حسین رئيسی نماینده مردم شرق استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید با تشکر و قدردانی از پیگیری‌ها و اقدامات دکتر همتی استاندار هرمزگان به ویژه برای شرق استان هرمزگان، عنوان کرد: اقدامات انجام شده و در حال اجرا در زمینه‌های مختلف در شهرستان بشاگرد، نتیجه سفرها، بازدیدها و پیگیری‌های استاندار هرمزگان است.

وی افزود: در نتیجه این بازدیدها و اقدامات صورت گرفته، محورهای راه های ارتباطی شریانی شهرستان بشاگرد در حال تحول است و همچنین در زمینه آبرسانی با اجرای دو پروژه بزرگ انتقال آب از سدهای جگین و سهران، به طور اساسی در راستای رفع مشکلات و ایجاد منبع آب پایدار برای شهرستان بشاگرد اقدام شده است.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها