با ما ارتباط برقرار کن

اخبار شهرستانها

کلنگ زنی ساختمان اداری انجمن رانندگان وسائط نقلیه در شهرک حمل و نقل

رستوران و فست فود شهرک نگین ترابران، ۳۲ چشمه حمام عمومی و  کلنگ احداث ساختمان اداری انجمن رانندگان وسائط نقلیه سنگین کالا بندرعباس در شهرک حمل ونقلی باحضور باقرجوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان، هاشمی، معاون حمل و نقل، صابری مدیر حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان، هئیت مدیره و اعضاء شهرک حمل ونقل نگین ترابران و رئیس انجمن صنفی رانندگان وسائط سنگین افتتاح و  به زمین خورد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، داریوش باقر جوان، ضمن تشکر از مجموعه مدیران و سرمایه گذاران در شهرک نگین ترابران که بعنوان سرمایه گذاران و عناصر اصلی و گردانندگان بخش حمل ون قلی استان و شهرستان بندرعباس درحال انجام هستند گفت: اگر بخواهیم این استان و این مجموعه فاخر حمل و نقلی را درسطح کشور معرفی کنیم بهترین مبلغین ما رانندگان عزیز هستند و می توانند در سراسر کشور اعلام کنند که واقعا این استان، این شهرستان و این مجموعه، مجموعه ای هست مدافع وحامی منافع مشروع و اصولی رانندگان و بیش از ۶۰ درصد تجارت حمل و نقل کانتنری کشور و ارتقاء سطح خدمات و بهبودشرائط برای رانندگان عزیز در این استان می باشد.

باقرجوان اظهار داشت: با افتتاح سالن غذاخوری، ۳۲ چشمه حمام و سرویس های بهداشتی، کلنگ زنی احداث ساختمان انجمن رانندگان وسائط سنگین و اشتغال زایی، شاهد شکوفایی این مجموعه هستیم که نشان می دهد عزم جدی دراین مجموعه و هئیت مدیره نگین ترابران وجود دارد وسرمایه گذاران بایددرجریان باشندکه این خدمات رصدمی شود.

باقرجوان اظهارداشت: باید احترام و شان رانندگان عزیز حفظ شود و خدمات خوب و مطلوب به آنها در مقابل هزینه ای که میکنند ارائه شود زیرا آنها از هیچ کاری جهت خدمات رسانی به هموطنان عزیز و چرخاندن اقتصاد کشور مذائقه نمیکنند اگر چه دربحث قیمت وعرضه خدمات اگرمناسب نباشدگاها انتقاداتی خواهند داشت.

این مقام مسئول افزود: این خدمات پایان کارنیست و تقاضا در حال افزایش است و در کنار این فاز توسعه بندرشهید رجایی و مجموعه کارخانه ای و ارزش افزوده برای موادخام خواهد توانست ظرفیت را تا ۲/۵ برابر افزایش دهد و قطعا شهرک موجود فقط جوابگوی همین ظرفیت موجود هست و باید در فکر توسعه این بخش باشیم و هئیت مدیره پیگیر هستند و اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای هرمزگان نیز برحسب وظیفه ذاتی دراین زمینه در کنار این عزیزان پیگیری لازم را خواهد داشت و امیدوارم این شهرک بتواند نقش حمل ونقلی خودش را در استان و کشور ایفا کند و با توجه به شناختی که دارم فاخرترین شهرک حمل ونقل کشورهست و نواقصی هم که دارد بای رفع شود و خوشبختانه ساخت و ساز شرکتهای حمل و نقل با یک الگو و به نوعی چهارجوب درستی اجراء شده و در کنار آن هئیت مدیره پیگیری می کند و امید است در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری از بخش های دیگرباشیم.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان هرمزگان در آیین کلنگ زنی احداث ساختمان انجمن رانندگان وسائط سنگین گفت: لحظه به لحظه باسرعت مناسبی شرائط سرمایه گذاری درشهرک حمل و نقلی نگین ترابران پیش می رود و انجمن رانندگان یکی از انجمن های سرویس دهنده وسرویس گیرنده دراین مجموعه هست و انجمن رانندگان عزیزبایدپیگیرمطالبات رانندگان باشد و تشکرمی کنم ازهئیت مدیره شهرک حمل ونقل که جای مناسبی برای انجمن رانندگان همزمان با ساخت و ساز و توسعه و پیشرفت شهرک مد نظر گرفته که بتوانند عملیات اجرایی انجام دهند و با تعاملات شاهد رشد و اعتلای مجموعه حمل ونقل استان و شهرستان بندرعباس باشیم.

اخبار شهرستانها

راه‌اندازی نخستین بازار فروش آنلاین محصولات صندوق های خرد روستایی زنان کشور در بندرعباس

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان گفت: بانوان هرمزگانی توانستند شرایط تهدید اقتصادی فعلی کشور به واسطه شیوع کرونا را تبدیل به فرصت کنند و اولین بازار فروش آنلاین محصولات صندوق های خرد روستایی زنان کشور به صورت پایلوت در بندرعباس راه اندازی شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب، مریم یگانه در جلسه شورای اداری در بخشداری جزیره هرمز، افزود: هدف از تشکیل این جلسه بیان مسائل و مشکلات بانوان جزیره هرمز ، و شناسایی راهکارها، برنامه ریزی و رفع مشکل آنها است.

وی با بیان اینکه توانمند سازی بانوان استان به ویژه جزیره هرمز از اولویت های اداره کل امور زنان و خانواده استانداری است، اضافه کرد: آگاهی بانوان از ظرفیتهای بالقوه خود و توانمند سازی آنها با گذراندن دوره های آموزش فنی و حرفه ای و گرفتن گواهی نامه و جذب در بازار کار از اهداف مهم دفتر زنان و خانواده استانداری هرمزگان است.

یگانه خاطر نشان کرد: بخشی از این مسائل و مشکلات با سعی و همت خود بانوان قابل رفع و پیگیری بوده که این امر مورد توجه اداره کل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان است.

وی با اشاره به ظرفیت های موجود منطقه و تنوع اشتغال در بین بانوان، گفت: به منظور ایجاد اشتغال پایدار و توانمند سازی بانوان با همکاری فنی و حرفه ای استان در هر منطقه نیاز سنجی صورت گرفته و بر مبنای آن دوره های آموزشی برگزار می شود.

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان با اشاره به تاثیر بیماری کرونا و تحریم اقتصادی کشور، اعلام کرد: بانوان هرمزگانی توانستند شرایط تهدید اقتصادی فعلی کشور به واسطه شیوع کرونا را تبدیل به فرصت کنند و اولین بازار فروش آنلاین محصولات صندوق های خرد روستایی زنان کشور به صورت پایلوت در بندرعباس راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه دریافت اعتبارات بانکی با سود بالا یکی از دغدغه های صنعتگران بود، افزود: راه اندازی شبکه همیار اجتماعی زنان در بندر عباس یکی از راه های رفع نیاز صنعتگران با اعتبارات کم بهره است.

گفتنی است؛ مدیر کل زنان و خانواده استانداری هرمزگان طی سفر یک روزه به جزیره هرمز علاوه بر حضور در جلسه شورای اداری این جزیره از کارگاه های توانمند سازی بانوان هرمز بازدید کرد.

ادامه ی خواندن

اخبار شهرستانها

طرح برق رسانی به شهرک فرهنگیان رودان به بهره برداری رسید

طرح برق رسانی به شهرک فرهنگیان رودان با حضور استاندار هرمزگان به بهره‌برداری رسید.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق در مراسم افتتاح این طرح گفت: در ایام دهه فجر در شهرستان رودان ۱۰ کیلومتر شبکه برق رسانی، ۶۰ دستگاه ترانسفورماتور و یکهزارو ۶۱۸ چراغ روشنایی معابر افتتاح می شود.
مصطفی طبیبی افزود: برای بهره برداری از این پروژه ها ۱۰۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
در دهه فجر ۶۷ طرح برق رسانی در استان هرمزگان با اعتبار ۷۵۶ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

ساحل اسکله لاوان همزمان با دهه فجر توسط کارکنان پالایشگاه نفت لاوان پاکسازی شد

مدیر روابط عمومی پالایشگاه نفت لاوان گفت: همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و به منظور پاسداشت یاد و خاطره سردار دلها ، شهید حاج قاسم سلیمانی، مراسم پاکسازی ساحل اسکله مسافربری دهکده لاوان با حضور اهالی جزیره و با مشارکت جمعی از کارکنان شرکت پالایش نفت لاوان انجام گرفت.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، محمد مهدی زهره وند افزود: در این مراسم که با استقبال گرم ساکنان دهکده لاوان اعم از اهل تشیع و تسنن روبرو شد ، مساحتی در حدود ۳۰۰۰ متر مربع از ساحل ماسه ای و صخره ای جزیره از انواع پسماندهای پلاستیکی و سایر زباله های رها شده در محیط پاکسازی گردید تا در چهل و دومین بهار خجسته انقلاب ، هدیه ای ارزنده با دستان توانای مردم انقلابی جزیره به طبیعت زیبا و بکر لاوان اعطا گردد.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات شرکت پالایش نفت لاوان در حوزه مسئولیت اجتماعی در لاوان به عنوان سومین جزیره بزرگ خلیج فارس،، علاوه بر ایجاد ارزش افزوده برای سهامداران و ذینفعان شرکت، توجه به مردم، دولت و محیط زیست را نیز شامل می گردد که با توجه به تعریف ارائه شده از مفهوم مسئولیت اجتماعی، میزان اختیارات و اعتبارات تخصیصی و همچنین نیاز زیست بوم منطقه، خدمات قابل توجهی در هر دو بخش تکلیفی و انسان‌دوستانه به عمران و آبادی جزیره لاوان و مردم محلی ارائه گردیده که ضرورت توجه به مسائل محیط زیستی ، دامنه خدمات این شرکت را در سطح جزیره گسترده‌تر ساخته است.

زهره وند خاطر اضافه کرد: جزیره لاوان بعد از قشم و کیش،  بزرگ‌ترین جزیره خلیج فارس محسوب می شود. این جزیره زیبا زیستگاه انواع پرندگان مانند عقاب، پرستو، چکاوک، قمری، بلبل، هدهد و بسیاری گونه های مهاجر دیگر است و جانواران متعددی مانند انواع لاک پشت های دریایی، انواع خزندگان و جبیرهای وحشی نیز در این جزیره به وفور دیده می شود.

مدیر روابط عمومی پالایشگاه نفت لاوان افزود: هر ساله از اواسط اسفندماه تا اوایل مردادماه،زمان تخم‌گذاری لاک‌پشت‌‌ها در جزایر لاوان و شیدور می باشد که پاکسازی ساحل در مناسبت های مختلف در طول سال، به زادآوری این گونه های در معرض انقراض کمک شایانی می نماید.

وی تصریح کرد: پاکسازی سواحل علاوه بر تاثیرات مثبت محیط زیستی و ارتقای سطح فرهنگ جامعه محلی، به خلق تصاویری بکر و زیبا از مناظر طبیعی و صخره‌های مرجانی جزیره لاوان نیز کمک می نماید که این جاذبه های طبیعی توجه هر بیننده ای را به خود جلب می سازد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها