با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

شما اثبات کردید که می‌توانید/ برای برون‌رفت از مشلات به درون خود نگاه کنیم

نماینده حوزه مرکزی هرمزگان  گفت: اگر خدای ناکرده این مجموعه نتواند موفق شود، قطعا ضعف از پرسنل مجتمع نیست بلکه ایراد از مدیران است زیرا شما اثبات کردید که در سخت‌ترین شرایط هم می‌توانید برای استان افتخارآفرینی کنید.

منتشر شده

روی

احمد مرادی در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت روز “کارگر” و “ایمنی و بهداشت حرفه‌ای” در مجتمع پتروصنعت گارمرون برگزار شد بیان داشت: در تمام همایشات و مراسماتی که بنده حضور داشتم همواره از مهندس واحدی تقدیر به عمل آمده است که نشان از فعالیت کم نقص یا بی‌نقص تیم مجتمع پتروصنعت گامرون دارد.

وی با بیان اینکه در این شرایط، پیشرفت و افتخارآفرینی کار هر مرد و زنی نیست، اظهار کرد: اگر خدای ناکرده این مجموعه نتواند موفق شود، قطعا ضعف از پرسنل مجتمع نیست بلکه ایراد از مدیران و مسئولان است زیرا شما اثبات کردید که در سخت‌ترین شرایط هم می‌توانید برای استان افتخارآفرینی کنید.

نماینده مردم حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: معنی و مفهوم نامگذاری سال‌های متوالی در خصوص اقتصاد و اشتغال، پویاتر و فعال‌تر شدن مسئولان در این زمینه است.

مرادی تصریح کرد: انقلاب اسلامی حاصل دلسوزی مردم است اما متاسفانه بسیاری از موارد مهم انقلاب رو به فراموشی و کم‌رنگی رفته است.

وی تشریح کرد: نگاه دستگاه‌های اجرایی و حاکمیتی حل مشکلات فعالان و کارفرمایان اقتصادی باشد. نباید به گونه‌ای شود اگر شخصی به خواسته ما عمل نکرد او را نابود کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه مهم‌ترین مولفه برای کارگر آینده شغلی است، اظهار کرد: در خصوص مجتمع المهدی اعتقاد بنده بر این بود که در کشور چند هزار میلیارد سرمایه به دست شخص نا اهل افتاده بود و آینده شغلی تمامی کارگران به شدت در خطر بود. هنگامی که موضوع با وزیر وقت اقتصاد مطرح شد گفتند “قانون دست ما را باز گذاشته است و ما نیز چنین می‌کنیم”.

مرادی با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم که در هر جایگاهی هستیم پاک زندگی کنیم، اذعان کرد: ما باید تلاش کنیم که در هر شغل و جایگاهی که قرار داریم کار خود را به بهترین نحو و پاک انجام دهیم چرا که موفقیت کشور یک همت جمعی را می‌طلبد.

وی با بیان اینکه ما نباید خود را با حکومت طاغوت مقایسه کنیم، تشریح کرد: شاه یک فرد فاسد و خوش‌گذران بود اما ما نباید خود را با حکومت طاغوت مقایسه کنیم بلکه باید با کشورهای دیگری مقایسه کنیم و ببینیم از ۴۰ سال گذشته تا کنون چه پیشرفتی کرده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان افزود: سفیر ایران در چین می‌گفت که در کشور چین در طی مدتی ۸۰۰ میلیون نفر را به طور همزمان از زیر خط فقر بالا آوردند برنامه‌ای جامع نیز برای باقی جمعیت زیر خط فقر دارند.

اجتماعی

معافیت قشموندان از پرداخت عوارض در اسکله بندرپل

بنا به تاکید دوستی استاندار هرمزگان و پیگیری های مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با هدف رضایتمندی ساکنان جزیره قشم، از این پس شهروندان قشمی برای تردد از اسکله بندرپل از پرداخت عوارض شهرداری مستقر در این اسکله معاف هستند.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، بنا به تاکید دوستی استاندار هرمزگان و پیگیری های مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با هدف رضایتمندی ساکنان جزیره قشم، از این پس شهروندان قشمی برای تردد از اسکله بندرپل از پرداخت عوارض شهرداری مستقر در این اسکله معاف هستند.

این طرح تنها شامل خودروهای سواری با پلاک بومی می شود و بومیان جزیره قشم به منظور تردد از این اسکله با ارائه مدارک مثبته می توانند از این معافیت بهره مند شوند.

اسکله بندرپل مهم‌ترین معبر مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور و همچنین رفت و آمد شهروندان قشمی است که نقش بسیار مهمی در ارائه خدمات حمل و نقل و جا به جایی خودروهای سبک و سنگین و ترانزیت بار و کالا به جزیره دارد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

از پیشنهادات فعالان بخش خصوصی برای ایجاد تحرک در فضای تولید و اشتغال استقبال می کنیم

استاندار هرمزگان با بیان اینکه همه باید در راستای تحول استان کمک کنند، گفت: از پیشنهادات و نظرات فعالان بخش خصوصی برای ایجاد تحرک در فضای تولید و اشتغال، استقبال می کنیم.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، پنجاه و ششمین نشست شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان، با دستور کار «ارائه گزارش عملکرد این شورا در سال ۹۹ و شش ماهه نخست سال جاری» و «بررسی مسائل و مشکلات مربوط به تأمین سوخت مورد نیاز شرکت های پخش» برگزار شد.

مهدی دوستی در این نشست با بیان اینکه رونق تولید و اشتغال مهم ترین دغدغه دولت و مردم است، اظهار کرد: ظرفیت بالقوه فراوانی در خصوص ایجاد اشتغال در بخش خصوصی وجود دارد که باید با حذف فرآیندهای زائد و بروکراسی اداری غیر ضروری، زمینه تحول و نقش آفرینی مجدّانه و پرنشاط بخش خصوصی را در این حوزه فراهم کرد.

وی افزود: فرآیند تولید از ارائه ایده های نوین تا مرحله نهایی که بازاریابی و فروش محصول است باید تسهیل شود که در این میان نقش دولت برای ایجاد تحرک در موتور تولید و اشتغال بسیار حائز اهمیت است.

استاندار هرمزگان، ایجاد اعتماد در فضای کسب و کار را لازمه شرایط فعلی کشور دانست و گفت: باید فعالیت شبانه روزی و جهادی سرلوحه همه مدیران باشد و بساط مدیریت ناکارآمد در استان جمع شود.

دوستی، استفاده از ظرفیت شورای گفت‌وگو و مصوبات قانونی این شورا را متذکر شد و ضمن نکوهش نگاه جزیره ای در توسعه فضای کسب و کار، عنوان کرد: همه باید در راستای تحول استان کمک کنند و دستگاه ها و فعالان بخش خصوصی برای ایجاد تحرک در فضای تولید و اشتغال، پیشنهادهای خود را ارائه کنند.

رئيس شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان با بیان این که منابع دولت محدود است و دولت باید این منابع را در اختیار توسعه زیرساخت ها قرار دهد، تصریح کرد: تثبیت اشتغال نخستین گام ما در استان است که لازمه آن رفع موانع فعالیت تولیدکنندگان است.

“با توجه به نگاه ویژه استاندار هرمزگان به تحرک بخش تولید و رونق اشتغال، هفته آینده دو نشست تخصصی دیگر با اعضای پارلمان بخش خصوصی و بازرگانان استان هرمزگان برگزار خواهد شد.”

ادامه ی خواندن

اجتماعی

دیدار فرمانده منطقه یکم نداجا با رئیس کل دادگستری هرمزگان/ تأکید بر هم افزایی نیروی دریایی ارتش و دستگاه قضایی برای حفاظت از امنیت خلیج فارس و دریای عمان

فرمانده منطقه یکم نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران با همراهی جمعی از مسوولان و فرماندهان نداجا ضمن حضور در دادگستری هرمزگان با علی صالحی رئیس کل دادگستری استان دیدار کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب امیر دریادار دوم رضا قربانی به سمت فرمانده منطقه یکم امامت نداجا، به نقش مهم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفظ امنیت کشور و اجرای دقیق مأموریت های محوله اشاره کرد و گفت: غیور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران با شناخت دقیق از قوانین بین المللی و تلاش برای توسعه دیپلماسی دریایی ضمن حضور مقتدرانه خود در اقیانوس اطلس، حماسه آفرینی کردند که این موضوع موجب افتخار و مباهات است.

علی صالحی افزود: این حضور مقتدرانه حاکی از توانمندی دریایی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و تکاوران نیروی دریایی ارتش ثابت کردند آماده جانفشانی برای دفاع از مرزها و ایجاد امنیت پایدار در منطقه هستند.

وی یادآور شد: این نیرو با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان توانسته تاثیر بسزایی در بی اثر کردن توطئه های سلطه جویان جهانی داشته باشد و نقش اثرگذار خود را در جهت توسعه تجارت و امنیت حمل و نقل دریایی به خوبی ایفا نماید.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان هرمزگان ادامه داد: دستگاه قضایی استان جهت برقراری نظم و امنیت دریایی با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تعامل بسیار خوبی دارد و از اینرو تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا ضمن افزایش ارتباط با نیروهای نظامی و انتظامی، خدمات رسانی در جهت رضایتمندی مردم و حفظ امنیت میهن عزیزمان را با شتاب هرچه بیشتر پیگیری نماییم.

گفتنی است‌؛ در جریان این دیدار امیر دریادار دوم رضا قربانی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش به ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده توسط نداجا برای دفاع از حریم دریایی کشور در آبهای نیلگون خلیج فارس و دریای عمان پرداخت و بر تعامل و هم افزایی نیروی دریایی ارتش و دستگاه قضایی به منظور حفاظت از نظم و امنیت تأکید کرد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها