با ما ارتباط برقرار کن

آلبوم تصاویر

برگزاری جشن گلریزان در سیریک

جشن گلریزان شهرستان سیریک در سالن غدیر با حضور احمد مرادی نژاد مدیر نمایندگی ستاد دیه استان، حسینقلی ریاست دادگستری شهرستان، احمد جمال الدینی فرماندار، امام جمعه موقت شهرستان، امام جماعت اهل سنت شهرستان و جمعی از خیرین برگزار شد

منتشر شده

روی

 

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، شیخ اسماعیلی در جشن گلریزان شهرستان سیریک گفت: کار خیر صد و یا هزار برابر برکات دارد و هر کس که در راه خدا انفاق می کند خداوند بسیار به آن می بخشد.

شیخ تصریح کرد: اینگونه مشکلات ممکن است برای هر کسی اتفاق بیافتد و وظیفه دینی ماست که در این کار خداپسندانه نسبت به هم پیشی بگیرم.

وی با اشاره به این عمل صالح تاکید کرد امروز همه همت کنیم تا صالحات و باقیاتی به یادگار بگذاریم.

شیخ رستمی در وصف و اهمیت جشن گلریزان و کار خیر نیز گفت: پیامبر نسبت به کار خیر و دستگیری نیازمندان در این ماه غفران بسیار تاکید کرده است و امروز همه ما اینجا جمع شده ایم تا در کمک به آزادی زندانیان غیر عمد یار و یاور ستاد دیه باشیم.

وی تصریح کرد: امروز توفیقی است که شامل همه ما شده است و باید نسبت به هم سبقت بگیریم. ماندگاری در این دنیافقط کار خداپسندانه است. صفت سخاوت و بخشش بهترین سفارش دین ماست.

آلبوم تصاویر

دباغیان؛ پارک یا مجتمع تجاری! +تصاویر

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس جهت فراهم کردن زمینه رفاهی و همچنین نگهداری و یا جذب سرمایه برای مدیریت پارک ها بخش هایی از آنان را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، اگر بخواهید برای تفریح و یا گردش خانوادگی به پارک دباغیان بروید با دکه های متعدد و رستوران هایی مواجه خواهید شد که فضای پارک را به خود اشغال کرده اند.

گویی به مجتمعی تجاری رفته اید تا تفریحی، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس جهت فراهم کردن زمینه رفاهی و همچنین نگهداری و یا جذب سرمایه برای مدیریت پارک ها بخش هایی از آنان را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

در پارک دباغیان فضای تجاری به نسبت فضای سبز مساحت بیشتری دارد.

مصطفی خادم رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس در جلس امروز شورای شهر بندرعباس عنوان داشت: فضایی که در اختیار کافه فین واقع در پارک دباغیان گذاشته شده است در قبال نگهداری آبنمای موزیکال این پارک بوده است.

این در حالی است که آبنمای این پارک غیر فعال است و طبق گفته ها به تعهدات خود عمل نکرده است.

حال باید بررسی کرد آیا این آبنمای موزیکال اصلا تحویل این رستوران شده یانه؟!

حمایت از سرمایه گذاری و گردشگری در شرایط کرونا و اقتصاد باید اولویت برنامه ها باشد شهری که کمترین فضای مناسبی برای گردشگری و تفریحی هرمزگان دارد.

شهرداری منطقه در این زمینه پاسخگو باشد.

تصاویری از پارک دباغیان:

ادامه ی خواندن

آلبوم تصاویر

عکس از عوامل اجرایی برنامه طرح رسانه ای دعوت

عکس از عوامل اجرایی برنامه طرح رسانه ای دعوت

منتشر شده

روی

به وسیله

ادامه ی خواندن

آلبوم تصاویر

مصرف برق ادارات به طور مستمر پایش می شود

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: مصرف برق ساختمان ها و اماکن اداری به طور مستمر حتی پس از ساعات اداری مورد پایش قرار می گیرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهرداد حاجی زاده افزود: کارشناسان این شرکت در ساعات پایانی روز مصرف برق و روشنایی ساختمان های دولتی رامورد بررسی قرار می دهند که در صورت استفاده بی رویه از روشنایی در ساختمان به مدیر دستگاه تذکر داده می شود. در صورت عدم رعایت و استفاده بی مورد از روشنایی، انشعاب آن اداره با هدف مدیریت مصرف برق پس از ساعت اداری و ساعات شب قطع می شود.

حاجی زاده همچنین گفت: مشترکین دیماندی که انشعاب آنها بالای ۳۰ کیلووات است می توانند با مشارکت در طرح پاسخگویی بار زمستان با این شرکت همکاری نموده و پاداش دریافت کنند. به گفته وی، در این طرح مشترکان دیماندی که مصرف خود را در فصل زمستان مدیریت کنند و طبق الگوی مشخص شده برق مصرف کنند از سوی شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان مورد تشویق قرار گرفته و پاداش آنها بر روی قبض برق اعمال می شود.

وی به مشترکین توصیه کرد: باتوجه به سرمای هوا و استفاده از بخاری های برقی برای گرم کردن منازل، مشترکین مدیریت لازم را در استفاده بخاری داشته باشند. به گفته حاجی زاده، هزینه برق در فصل زمستان حدود سه برابر تابستان محاسبه می شود که مشترکان برای کاهش هزینه های برق مصرفی خود در استفاده از وسایل برقی پرمصرف مانند بخاری و آبگرمکن نهایت صرفه جویی را داشته باشند.

وي خاطر نشان كرد : موثرترين اقدامي كه براي عبور موفقيت آميز از زمستان سال جاري بدون اعمال خاموشي مي توان انجام داد صرفه جويي و منطقي تر شدن مصرف مشتركان برق است و بايد با صرفه جويي و بدون آنكه سطح رفاه خانواده دچار چالش شود مديريت هاي لازم را انجام داد .
حاجی زاده تصريح كرد : با راهكارهاي ساده مانند استفاده بيشتر از نور طبيعي و خاموش كردن لامپ هاي اضافي و استفاده از لوازم برقی پرمصرف در ساعات کم باری روز مي توانيم به علاوه بر صرفه جویی در هزینه های برق مصرفی را هم کاهش دهیم.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها