با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

قهرمانی هرمزگان در پيكارهاى وزنه‌برداری شرق كشور

رئيس هيأت وزنه‌بردارى استان از قهرمانى هرمزگان در پيكارهاى شرق كشور خبر داد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، محمد راستى ضمن اعلام خبر قهرمانى تیم ورزنه‌بردارى استان در رقابت‌هاى شرق کشور اظهار داشت: مسابقات بزرگ وزنه‌برداری قهرمانی شرق کشور گرامیداشت شهدای وحدت با حضور تیم‌هایی از استان‌های خراسان جنوبی، خراسان شمالی،  کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان (الف) و (ب) به میزبانى شهر زاهدان برگزار شد.

وى افزود: این پیکارها طى روزهاى پنجشنبه و جمعه ٣٠ و ٣١ خردادماه سال جارى با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و جمعی از پیشکسوتان، مربیان، داوران و ورزشکاران در سالن شهید فهمیده مجموعه ١٧ شهریور زاهدان پیگیرى شد.

رئیس هیأت وزنه‌بردارى استان هرمزگان در ادامه گفت: تیم هرمزگان با کسب پنج مدال طلا قهرمان شد و کرمان و سیستان و بلوچستان بترتیب دوم و سوم شدند.

راستى به نفرات نخست هرمزگان در دسته‌هاى مختلف اشاره کرد و افزود: پیمان دهقانی در وزن ۵۵ کیلوگرم، نیما امین‌پور دریایی در وزن ۶۱ کیلوگرم، مهران قاسم‌زاده در وزن ۶۷ کیلوگرم، مهدی غلامپور در وزن ۸۱ کیلوگرم و افشین فروزان در وزن ۸۹ کیلوگرم با غلبه بر حریفان خود به مدال طلاى این دوره از مسابقات رسیدند.

وى اضافه کرد: رضا ایرانمنش در وزن ۵۵ کیلوگرم و آرین دامود در وزن فوق سنگین دوم شدند و محمدهادی سنگی در وزن ۶۱ کیلوگرم، محمدمحسن رحیمی‌پور در وزن ۹۶ کیلوگرم و حسین بابایى‌نژاد در وزن فوق سنگین مدال برنز این رقابت‌ها را کسب کردند.

رئیس هیأت وزنه‌بردارى استان هرمزگان عنوان داشت: هرمزگان سرشار از استعداد است و از این رو قصد داریم با فعالیت گسترده کمیته استعدادیابى هیأت، استعدادها را شناسایى و به جامعه وزنه‌بردارى معرفى کنیم.

راستى خطاب به مسؤولان فدراسیون گفت: فدراسیون وزنه‌بردارى تاکنون به تعهدات خود نسبت به جوانان مستعد هرمزگان عمل نکرده است و امیدواریم در آینده، نگاه خود را نسبت به هرمزگان تغییر دهند.

وى ادامه داد: هیأت استان بشدت به تعدادى میله وزنه‌بردارى نیازمند است و تاکنون مسؤولان فدراسیون قول‌هاى بسیارى در این خصوص داده‌اند اما هنوز عملیاتى نشده است.

رئیس هیأت وزنه‌بردارى استان هرمزگان تصریح کرد: متأسفانه کاندیداها در زمان انتخابات رئیس فدراسیون، قول‌هاى زیادى را مى‌دهند که امیدواریم در آینده به آنها عمل شود و فقط در حد وعده و وعید باقی نماند.

راستى در پایان به برگزاری مجمع انتخابات رئیس فدراسیون وزنه‌بردارى اشاره کرد و افزود: امیدوارم هر فردى که پیروز انتخابات شد، نیم‌نگاهى به هرمزگان داشته باشد چراکه این استان به لحاظ اقلام وزنه‌بردارى بسیار ضعیف است و جوانان مظلوم هرمزگانى به توجهات بیشترى نیاز دارند.

برای مشاهده آلبوم تصاویر اینجا کلیک کنید

اجتماعی

دیدار و گفتگوی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با استاندار هرمزگان

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش و فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش، با استاندار هرمزگان دیدار و گفتگو کردند.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این دیدار، از تلاش های گسترده و شبانه روزی مجموعه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای تامین امنیت کشورمان به ويژه در پهنه آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان و همچنین با حضور در آب های بین المللى و آزاد جهت حفاظت از کشتی های تجاری ایران اسلامی، تشکر و قدردانی کرد.

امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار که امیر دریادار دوم آريا شفقت رودسری فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش و امیر دریادار دوم رضا قربانی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش نیز حضور داشتند، با اهدای لوح تبریک به مهندس مهدی دوستی، انتصاب ایشان به سمت استاندار هرمزگان را تبریک گفت و برای ایشان در این مسئوليت مهم آرزوی توفیق نمود.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

استاندار هرمزگان، واکسیناسیون را در ایجاد ایمنی لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار مهم و موثر دانست.

استاندار هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد:

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، واکسیناسیون را در ایجاد ایمنی لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار مهم و موثر دانست و عنوان کرد: از همه افرادی که تاکنون برای دریافت واکسن کرونا اقدام نکرده‌اند، می خواهیم سریعا برای تزریق واکسن کرونا مراجعه کنند تا ایمنی مناسب در برابر ویروس خطرناک کرونا، هرچه زودتر در استان هرمزگان ایجاد شود.

وی ادامه داد: به زودی ارائه خدمات براساس کارت واکسن صورت می‌گیرد و افرادی که واکسن کرونا دریافت نکنند و کارت واکسن نداشته باشند از خدمات بسیاری محروم می‌شوند.

استاندار هرمزگان افزود: همچنین با توجه به بهتر شدن شرایط آب و هوایی در نیمه دوم سال در استان هرمزگان و افزایش مسافرت های گردشگران به شهرستان‌های مختلف استان هرمزگان، تکمیل واکسیناسیون در استان امری ضروری است.

دوستی همچنین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی و اجتماعی، خودداری از دورهمی ها و عدم حضور در تجمعات را در کنار واکسیناسیون، برای پیشگیری از ابتلا به کرونا بسیار مهم دانست و خواستار جدیت و نظارت لازم بر رعایت این دستورالعمل‌ها شد.

شایان ذکر است؛ در حال حاضر در استان هرمزگان، شهرستان‌های بندرعباس، میناب، رودان، جاسک، حاجی‌آباد، قشم، بندرلنگه، بستک و پارسیان در وضعیت زرد شیوع کرونا و شهرستان‌های سیریک، بشاگرد، بندرخمیر و ابوموسی در وضعیت آبی قرار دارند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

آزادی ۱۴۸ نفر از زندانیان با تلاش و پیگیری شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: در ۶ماهه نخست سال جاری مجموعاً ۱۴۸ نفر از زندانیان با تلاش و پیگیری شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان آزاد شدند.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رئیس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته توسط شوراهای حل اختلاف استان برای ایجاد صلح و سازش و اخذ رضایت از شاکیان، گفت: در ۶ماهه نخست سال جاری در نتیجه این اقدامات و پیگیری ها، مجموعاً ۱۴۸ نفر از زندانیان آزاد شدند.

علی صالحی قابلیت‌های میانجیگری، جذب کمک‌های مالی از خیرین و همچنین ایجاد حلقه‌های صلح و سازش را از ظرفیت‌های ارزشمند در اصلاح ذات البین برشمرد و خاطرنشان کرد: جایگاه صلح و سازش ریشه در فطرت بشری دارد و در آموزه‌های دینی و فرهنگی ما به کرات به این امر پسندید تأکید شده است.

وی همچنین با اشاره به عملکرد شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان و نقش این مجموعه در کاهش جمعیت کیفری زندانها و همکاری مناسب با مراجع قضایی گفت: ایجاد شوراهای حل اختلاف تخصصی یکی از مهمترین راهبردهای قوه قضاییه در دوره تحول و تعالی است که این موضوع به صورت جدی از سوی دستگاه قضایی استان هرمزگان پیگیری می شود.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها