×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۱ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 2 July , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 16 خبر
دستگاه MRI به بیمارستان خلیج‌فارس رسید

مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان در نشست مشترک مدیران سازمان تامین اجتماعی با اصحاب رسانه به سوالاتی پاسخ داد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان اظهار داشت:در هفته‌ی تامین اجتماعی بخش MRI به صورت رسمی در بیمارستان خلیج‌فارس افتتاح و برای بیمه‌شدگان این سازمان خدمات به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

به گزارش‌تجارت‌جنوب آنلاین،مریم امیری گفت: در بحث درمان این سازمان در دو بخش درمان مستقیم و غیر مستقیم فعالیت دارد.

وی افزود:درمان مستقیم شامل بیمه شدگان تامین اجتماعی است که با مراجعه به مراکز این سازمان به صورت رایگان ویزیت و درمان می‌شوند.

امیری افزود: مراکز درمان مستقیم در استان هرمزگان شامل بیمارستان خلیج فارس، پلی‌کلینیک ولی‌عصر درمانگاه بعثت،درمانگاه قشم،درمانگاه میناب،رودان،جاسک و بندرلنگه می‌شوند و خدمات در این مراکز به صورت کاملا رایگان به بیمه‌شده ارائه می‌شود.

مدیردرمان تامین اجتماعی استان هرمزگان با بیان‌این که پرونده‌ی سلامت الکترونیک نیز در حال ارائه به بیماران است گفت:در حال اجرایی شدن حذف دفترچه بیمه هستیم که این کار باعث تسریع و سهولت کار درمانی بیمار می‌شود برای مثال اگر بیمار به بیمارستان خلیج فارس مراجعه کند اطلاعتش در سیستم ثبت شده و در هرجای کشور با مراجعه به بیمارستان‌های این سازمان تمامی اطلاعات بیمار قابل دسترس است.

وی با اشاره به این‌ که  این سازمان در فعالیت‌های غیرمستقیم درمانی  با ۲۲ بیمارستان قرارداد دارد افزود: سازمان تامین اجتماعی مطالبات بیمارستان‌های دانشگاهی،خصوصی و نظامی را تا پایان شهریور۹۷ پرداخت کرده است.

امیری گفت: در مجموع رضایت خوبی از بیمارستان خلیج‌فارس بوده است و مراجعه‌ حدود دو هزار نفر به بیمارستان خلیج‌فارس در طول ۲۴ساعت در سال گذشته آمار نسبتا خوبی است همچنین این بیمارستان  در بحث ارائه خدمات اورژانس در کشور رتبه‌ی دوم را دارد.