با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

دستگاه MRI به بیمارستان خلیج‌فارس رسید

منتشر شده

روی

مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان در نشست مشترک مدیران سازمان تامین اجتماعی با اصحاب رسانه به سوالاتی پاسخ داد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان اظهار داشت:در هفته‌ی تامین اجتماعی بخش MRI به صورت رسمی در بیمارستان خلیج‌فارس افتتاح و برای بیمه‌شدگان این سازمان خدمات به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

به گزارش‌تجارت‌جنوب آنلاین،مریم امیری گفت: در بحث درمان این سازمان در دو بخش درمان مستقیم و غیر مستقیم فعالیت دارد.

وی افزود:درمان مستقیم شامل بیمه شدگان تامین اجتماعی است که با مراجعه به مراکز این سازمان به صورت رایگان ویزیت و درمان می‌شوند.

امیری افزود: مراکز درمان مستقیم در استان هرمزگان شامل بیمارستان خلیج فارس، پلی‌کلینیک ولی‌عصر درمانگاه بعثت،درمانگاه قشم،درمانگاه میناب،رودان،جاسک و بندرلنگه می‌شوند و خدمات در این مراکز به صورت کاملا رایگان به بیمه‌شده ارائه می‌شود.

مدیردرمان تامین اجتماعی استان هرمزگان با بیان‌این که پرونده‌ی سلامت الکترونیک نیز در حال ارائه به بیماران است گفت:در حال اجرایی شدن حذف دفترچه بیمه هستیم که این کار باعث تسریع و سهولت کار درمانی بیمار می‌شود برای مثال اگر بیمار به بیمارستان خلیج فارس مراجعه کند اطلاعتش در سیستم ثبت شده و در هرجای کشور با مراجعه به بیمارستان‌های این سازمان تمامی اطلاعات بیمار قابل دسترس است.

وی با اشاره به این‌ که  این سازمان در فعالیت‌های غیرمستقیم درمانی  با ۲۲ بیمارستان قرارداد دارد افزود: سازمان تامین اجتماعی مطالبات بیمارستان‌های دانشگاهی،خصوصی و نظامی را تا پایان شهریور۹۷ پرداخت کرده است.

امیری گفت: در مجموع رضایت خوبی از بیمارستان خلیج‌فارس بوده است و مراجعه‌ حدود دو هزار نفر به بیمارستان خلیج‌فارس در طول ۲۴ساعت در سال گذشته آمار نسبتا خوبی است همچنین این بیمارستان  در بحث ارائه خدمات اورژانس در کشور رتبه‌ی دوم را دارد.

اجتماعی

دیدار و گفتگوی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با استاندار هرمزگان

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش و فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش، با استاندار هرمزگان دیدار و گفتگو کردند.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این دیدار، از تلاش های گسترده و شبانه روزی مجموعه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای تامین امنیت کشورمان به ويژه در پهنه آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان و همچنین با حضور در آب های بین المللى و آزاد جهت حفاظت از کشتی های تجاری ایران اسلامی، تشکر و قدردانی کرد.

امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار که امیر دریادار دوم آريا شفقت رودسری فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش و امیر دریادار دوم رضا قربانی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش نیز حضور داشتند، با اهدای لوح تبریک به مهندس مهدی دوستی، انتصاب ایشان به سمت استاندار هرمزگان را تبریک گفت و برای ایشان در این مسئوليت مهم آرزوی توفیق نمود.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

استاندار هرمزگان، واکسیناسیون را در ایجاد ایمنی لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار مهم و موثر دانست.

استاندار هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد:

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، واکسیناسیون را در ایجاد ایمنی لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار مهم و موثر دانست و عنوان کرد: از همه افرادی که تاکنون برای دریافت واکسن کرونا اقدام نکرده‌اند، می خواهیم سریعا برای تزریق واکسن کرونا مراجعه کنند تا ایمنی مناسب در برابر ویروس خطرناک کرونا، هرچه زودتر در استان هرمزگان ایجاد شود.

وی ادامه داد: به زودی ارائه خدمات براساس کارت واکسن صورت می‌گیرد و افرادی که واکسن کرونا دریافت نکنند و کارت واکسن نداشته باشند از خدمات بسیاری محروم می‌شوند.

استاندار هرمزگان افزود: همچنین با توجه به بهتر شدن شرایط آب و هوایی در نیمه دوم سال در استان هرمزگان و افزایش مسافرت های گردشگران به شهرستان‌های مختلف استان هرمزگان، تکمیل واکسیناسیون در استان امری ضروری است.

دوستی همچنین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی و اجتماعی، خودداری از دورهمی ها و عدم حضور در تجمعات را در کنار واکسیناسیون، برای پیشگیری از ابتلا به کرونا بسیار مهم دانست و خواستار جدیت و نظارت لازم بر رعایت این دستورالعمل‌ها شد.

شایان ذکر است؛ در حال حاضر در استان هرمزگان، شهرستان‌های بندرعباس، میناب، رودان، جاسک، حاجی‌آباد، قشم، بندرلنگه، بستک و پارسیان در وضعیت زرد شیوع کرونا و شهرستان‌های سیریک، بشاگرد، بندرخمیر و ابوموسی در وضعیت آبی قرار دارند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

آزادی ۱۴۸ نفر از زندانیان با تلاش و پیگیری شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: در ۶ماهه نخست سال جاری مجموعاً ۱۴۸ نفر از زندانیان با تلاش و پیگیری شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان آزاد شدند.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رئیس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته توسط شوراهای حل اختلاف استان برای ایجاد صلح و سازش و اخذ رضایت از شاکیان، گفت: در ۶ماهه نخست سال جاری در نتیجه این اقدامات و پیگیری ها، مجموعاً ۱۴۸ نفر از زندانیان آزاد شدند.

علی صالحی قابلیت‌های میانجیگری، جذب کمک‌های مالی از خیرین و همچنین ایجاد حلقه‌های صلح و سازش را از ظرفیت‌های ارزشمند در اصلاح ذات البین برشمرد و خاطرنشان کرد: جایگاه صلح و سازش ریشه در فطرت بشری دارد و در آموزه‌های دینی و فرهنگی ما به کرات به این امر پسندید تأکید شده است.

وی همچنین با اشاره به عملکرد شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان و نقش این مجموعه در کاهش جمعیت کیفری زندانها و همکاری مناسب با مراجع قضایی گفت: ایجاد شوراهای حل اختلاف تخصصی یکی از مهمترین راهبردهای قوه قضاییه در دوره تحول و تعالی است که این موضوع به صورت جدی از سوی دستگاه قضایی استان هرمزگان پیگیری می شود.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها