با ما ارتباط برقرار کن

اقتصادی

بررسی پروژه ورزشگاه خلیج‌فارس/ اتمام حجت با دستگاه‌های اجرایی استان

در جلسه شورای فنی استان هرمزگان گزارشی از وضعیت پروژه مجموعه ورزشی خلیج‌فارس ارائه شد که واکنش معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان را در پی داشت.

منتشر شده

روی

ورزشگاه خلیج‌فارس با ۱۸ هزار و ۶۸ نفر گنجایش جزو ۲۰ ورزشگاه و از نظر نورپردازی نیز یکی از ۱۰ ورزشگاه برتر کشور محسوب می‌شود.

این ورزشگاه با صرف هزینه ۲۲ میلیارد تومان در سال ۸۹ با برگزاری بازی دو تیم آلومینیوم هرمزگان و استقلال اهواز و با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد افتتاح شد که متاسفانه هنوز رفع نواقص صورت نگرفته است.

ورزشگاه خلیج‌فارس در حال حاضر در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان است.

علاوه بر عدم رفع نواقص، عدم نگهداری مناسب نیز به تدریج باعث ناکارآمد شدن این ورزشگاه می‌شود و بهره‌برداری مفید و مناسبی که مدنظر این مجموعه بوده، رخ نداده است.

به دلیل هزینه‌های بالای نگهداری ورزشگاه، اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان طبق ماده ۸۸ اقدام به تغییر کاربری بخش‌هایی از این مجموعه کرده است.

 

رضا مدرس در جلسه شورای فنی گفت: این موارد به هیچ عنوان برای من قابل قبول نیست.

معاون عمرانی استانداری هرمزگان تشریح کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان یک کارگروهی متشکل از نمایندگان و دستگاه های نظارتی را تشکیل داده و تخلفات و موارد بررسی کند.

وی ادامه داد: با همراهی کارشناس راه و شهرسازی به بررسی وجود اراضی مازاد بپردازید و در صورت وجود صورت جلسه کنید، چرا نسبت به زمینی که تا الان استفاده نشده است اقامه دعوا نشده است.

معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان با ذکر این نکته که از این به بعد تمام این پروژه در اختیار ماست، عنوان کرد: یک نامه با امضای استاندار به وزیر ورزش و جوانان در خصوص بهره‌برداری نادرست پروژه ارسال کنید و طی ۱۴ روز آینده یک گزارش مفصلی نیز در جلسه شورای فنی در این خصوص ارائه کنید.

مدرس با بیان اینکه چه اتفاقی برای تضامین دریافت شده از پیمانکار افتاده است، بیان داشت: پروژه با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد تحویل داده شده است و اگر تحویل موقت صورت گرفته چرا رفع نقص نشده است.

وی با بیان اینکه یک جلسه شورای فنی ویژه مختص این پروژه برگزار شود، اذعان کرد: اگر طی دو هفته پس از نامه به وزارت ورزش و جوانان تعیین و تکلیف نشد، نامه‌ای به ریاست جمهوری ارسال خواهد شد.

معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان با ذکر اینکه این زمین در اختیار هر کس است باید برنامه داشته باشد گفت: طرح بهره‌برداری اقتصادی پروژه باید مشخص باشد و در صورت نداشتن برنامه درستی مابقی اراضی به اداره کل راه و شهرسازی برگردانده خواهد شد و از محل فروش زمین‌ها این پروژه را به اتمام خواهیم رساند.

مدرس در خصوص پایانه مسافری بندرعباس با بیان اینکه شورای فنی جایی برای حل کاستی‌های دستگاه‌های اجرایی نیست هم گفت: نبايد اجراي وظايف ذاتي دستگاه اجرايي برعهده استاندار و استانداري نهاده شود و در صورت قصور اجراي وظايف سازماني و تحميل بار به استانداری، به سیستم قضایی معرفی خواهد شد.

اجتماعی

دریافت نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی و نشان عالی مسئولیت اجتماعی توسط فولاد هرمزگان

نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.
به گفته هوشمند سفیدی مسئول جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی محورهای اصلی مورد ارزیابی در این جشنواره ۱۲ مورد شامل سازماندهی و ساختارسازی مسئولیت اجتماعی بوده است‌.
لازم به ذکر است که دو مبحث روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی هم همپوشانی کامل با یکدیگر داشته اند و از این روست که جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی به شکل مشترک برگزار شده است‌.
همچمین در پایان این جشنواره نشان عالی مسئولیت های اجتماعی به شرکت فولاد هرمزگان اهدا و از مدیر روابط عمومی این شرکت تقدیر بعمل آمد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه ایجاد کرده است

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در حاشیه سومین کنگره سراسری مدیران حرفه‌ای ایران گفت: حیات شرکتها به توسعه آنها وابسته بوده و در این میان شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه را ایجاد کرده است تا به فرموده مقام معظم رهبری در جهت رفع موانع تولید گام بردارد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، عطاالله معروفخانی اظهار داشت: ما در فولاد هرمزگان توانسته‌ایم با ایفای نقش پایدار فروش اسلب در بازارهای صادراتی هدف و حضور پایدار در بازارهای داخلی و صادراتی، از یک سو بازارهای داخلی را مدیریت و از سوی بازارهای هدف خارجی و صادرات به بازارهای جهانی را توسعه ببخشیم.

وی افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری، توسعه بومی‌سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی را در برنامه استراتژیک فولاد هرمزگان قرار  داده ایم.

وی ادامه داد: ما نگرشی نو در سازماندهی، تامین، نگهداشت و توسعه پایدار منابع انسانی در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه‌های انسانی شرکت فولاد هرمزگان داریم.
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: توجه به انتظار جامعه پیرامونی از فولاد هرمزگان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع فولادی در کشور، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است، از اینرو  فولاد هرمزگان تعاملات ارزش افزا با جامعه از طریق انجام اثربخش مسئولیت‌های اجتماعی را افزایش داده تا علاوه بر حضور موثر در جامعه استان هرمزگان بتواند تصویر بیرونی شرکت  را ارتقا و بهبود دهد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: از نگاه ما حیات شرکت‌ها به توسعه آنها بستگی دارد. از این رو توسعه و ارتقای کیفی، کمی و نوآورانه ظرفیت‌ها،تکنولوژی‌ها، فرایندها و محصولات را جزو اهداف و ماموریت های مهم شرکت قرار داده ایم. همچنین توجه به محیط زیست علاوه بر یک مسئولیت اجتماعی مهم، نقشی بسزا در توسعه پایدار و رشد اقتصادی شرکت ها دارد.

به گفته معروفخانی، فولاد هرمزگان با حساسیت به مقوله محیط زیست پرداخته و برای ارتقای عملکرد زیست محیطی این شرکت، برنامه‌ها و پروژه‌های متعددی تعریف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کمیته رفع موانع توسعه در فولاد هرمزگان تشکیل می شود

معاون امور شرکت های فولاد مبارکه، در جلسه بررسی طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، توسعه این شرکت را جزو اولیت های اصلی دانست و مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز با اشاره به اینکه حیات یک بنگاه اقتصادی وابسته به طرح های توسعه ای است بر استفاده از ظرفیت های مبارکه تاکید کرد و پیشنهاد تشکیل کمیته رفع موانع توسعه را داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، غلامرضا طاهری معاون امور شرکت های فولاد مبارکه در این جلسه که در حضور عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، و معاونین و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد با تاکید بر موقعیت جغرافیایی مناسب فولاد هرمزگان در منطقه ، اظهار داشت: دکتر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه بر تعیین تکلیف و پیگیری سریع طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید دارد.
در ادامه عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از حمایت های مبارکه تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به موانع تولید در فولاد هرمزگان اظهارداشت: کمیته رفع موانع توسعه باید تشکیل تا مشکلات پیش رو سریعتر احصا ، پیگیری و رفع گردد.
وی ، داشتن روحیه جهادی برای پیگیری عملی فعالیت ها در فولاد هرمزگان را یک اصل مهم دانست.
معروفخانی، دستورات و توصیه های مقام معظم رهبری را در همه امور فصل الخطاب دانست. وی در همین زمینه با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در حوزه های نظامی افزود: هر کجا به فرمایش ((ما می توانیم)) رهبر انقلاب، عمل کرده ایم شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی بوده ایم. وی تحریم های جهانی علیه ایران را ظالمانه دانست اما آن ها را یک فرصت بی بدیل برای شناخت ظرفیت های داخلی خواند و حمایت از تولید داخل و شرکت های دانش بنیان در فولاد هرمزگان را یکی از سیاست های اصلی شرکت دانست.

ایشان با اشاره به تحریم فولاد مبارکه گفت: وقتی فولاد مبارکه مورد تحریم های جهانی قرار می گیرد نشان از توانمندی و ظرفیت های بالای این شرکت دارد . وی همچنین تاکید کرد با وجود همه تحریم ها، در صادرات، تامین قطعات و تولید روزانه مشکلی نداشته و در روند مطلوبی قرار داریم و مشکلات ایجاد شده نتوانسته است خللی در فعالیت های شرکت ایجاد کند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها