با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

جامعه دائماً به آموزش عمومی نیاز دارد

منتشر شده

روی

استاندار هرمزگان گفت: جامعه دائماً نیاز به آموزش عمومی دارد بنابراین اعضای شورای فرهنگ و عمومی باید قدرت هماهنگ کردن و شناخت وضع موجود را داشته باشند

به گزارش تجارت جنوب انلاین، فریدون همتی پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد برگزار شد، اظهار داشت: شورای فرهنگ عمومی باید به سمتی برود که نقاط قوت و ضعف جامعه را بشناسد و با تکیه به ظرفیت عظیم فرهنگی مردم تصمیماتی را بگیرد.

وی تشریح کرد: هیچکدام از فرهنگ‌های مردم تضادی با ارزش‌ها دینی ندارد و باید این فرهنگ را مورد تکریم قرار دهیم و ارتقا دهیم.

استاندار هرمزگان با ذکر اینکه برای پدیده‌های جدید باید برنامه‌ای متناسب با ارزش‌های جامعه ارائه شود، تصریح کرد: جامعه دائماً نیاز به آموزش عمومی دارد بنابراین اعضای شورای فرهنگ و عمومی باید قدرت هماهنگ کردن و شناخت وضع موجود را داشته باشند و متناسب با ظرفیت‌های خوب مردم اقداماتی را انجام دهند.

همتی تشریح کرد: اگر نهادهای فرهنگی به خوبی راهبری و ساماندهی شوند اتفاقات خوبی در این زمینه رخ خواهد داد.

وی اذعان کرد: هرمزگان استانی مستعد گردشگر است و هدف گذاری جذب ۱۰ میلیون گردشگر در دستور کار قرار دارد که باعث رونق شدن بخش‌های مختلفی از استان خواهد شد که نیازمند هماهنگی و مدیریت است.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها