با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

اقتصاد ما نیازمند پیوست فرهنگی است

منتشر شده

روی

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: اقتصاد استان هرمزگان نیازمند پیوست فرهنگی است.

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای فرهنگی استان هرمزگان اظهار داشت: اقتصاد ما نیازمند پیوست فرهنگی است و باید در این راستا تلاش شود.
وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین وظایف شورای فرهنگ عمومی ایجاد تمدن اسلامی است، عنوان کرد: اگر تفکر تمدنی در تمام آهاد جامعه رسوخ نکند تمدن اسلامی ایجاد نمی‌شود که تحقق این امر یکی از مهم‌ترین وظایف شورای فرهنگی عمومی است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: اگر شورای فرهنگی عمومی بخواهد در رسالت خود موفق شود راهی جز قوی‌تر شدن عقبه کارشناسی شورای نیست.

عبادی‌زاده بیان داشت: تصمیم گیری‌ها اگر مستند به کارهای عالمانه نشود خروجی یک خروجی عالمانه نخواهد شد.

وی اذعان کرد: توجه هر چه بیشتر به کارگروه‌های فرهنگی از اولویت‌های بنده است. چه اعضای حقوقی و چه شخصیت‌های فرهیخته در حوزه‌های مختلف از بدنه دانشگاه‌ها در جلسه شورای فرهنگ عمومی شرکت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس بیان داشت: حوزه‌های علمیه می‌توانند در بخش‌هایی از حوزه فرهنگ دینی به شورای فرهنگ عمومی کمک کنند.

عبادی‌زاده تشریح کرد: برنامه‌های آتی شورای فرهنگ و عمومی به کار کارشناسی مستند خواهد بود و با یک گفتگوی کوتاه و سطحی مصوبه نخواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: مأموریت گام دوم نمایندگان ولی فقیه نباید مصروف امور تشریفاتی شود چراکه امروز فرصت این را نداریم و در این گام مسئولیت سنگینی بر عهده ما است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس بیان داشت: در گام دوم بدون برنامه مشخص نخواهیم توانست به اهداف خود دست پیدا کنیم. تمام تلاش خود را خواهم کرد تا برنامه‌ای که به کمک کارشناسان تببین شده است نقشه راه شود.

عبادی‌زاده اظهار داشت: مطالبات بنده در عرصه مختلف در حوزه فرهنگی از شورای فرهنگی عمومی مطالبه خواهد شد. یعنی موارد ضروری در قالب برنامه‌های ارائه شده در شورای فرهنگی و عمومی مطرح خواهد شد تا بتوانیم مطالبات خود را از شورای فرهنگی عمومی استان و شهرستان دنبال کنیم.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها