×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱۰ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Friday, 1 July , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
بهره‌برداری از پروژه جاده ساحلی بندرعباس به میناب در دهه فجر/تبدیل مجموعه ورزشی خلیج فارس به پارک ورزشگاه در دست بررسی است

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، فریدون همتی در حاشیه بازدید از ورزشگاه خلیج‌فارس و جاده ساحلی بندرعباس به میناب، گفت:  ابتدا از مجموعه ورزشی خلیج‌فارس بندرعباس داشتیم و مسائل و مشکلات این مجموعه را بررسی و راهکارهای جدید برای بهبود وضعیت آن به کار بستیم.

وی با بیان اینکه شاید در بررسی‌های بیشتر به این نتیجه برسیم که مجموعه ورزشی خلیج‌فارس را به شهرداری بندرعباس واگذار کنیم، تصریح کرد: به دنبال آن هستیم تا مجموعه ورزشی خلیج‌فارس را به پارک ورزشگاه همچون مجموعه ورزشی انقلاب تهران تبدیل کنیم.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه این مجموعه باید به محلی هم برای تفریح و ورزش عمومی و هم ورزش قهرمانی تبدیل شود، اظهار کرد: باید از این ظرفیت استفاده‌های بهتری شود تا ارزش‌افزوده بیشتری برای مردم و ورزشکاران داشته باشد اما در حال حاضر این ورزشگاه ارزش‌افزوده چندانی ندارد.

وی با بیان اینکه از پروژه جاده ساحلی بندرعباس به میناب بازدید کردیم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه پیشرفت این پروژه مناسب و قابل‌قبول است.

همتی ادامه داد: انتظارمان از تمامی مسئولان ذی‌ربط به‌ویژه معاون عمرانی استاندار و شهردار بندرعباس این است که این پروژه را با همین روند حرکتی تا دهه مبارک فجر امسال به بهره‌برداری برسانیم.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه در بهمن‌ماه هیئت دولت به استان هرمزگان سفر خواهد کرد، عنوان کرد: در کنار این پروژه بنا داریم، در مقابل جاده آنتنی دانشگاه هرمزگان یک جاده آنتنی دیگر به سمت جزیره هرمز احداث کنیم تا شهروندان با قایق راحت دسترسی به هرمز داشته و فعال کنیم.

وی همچنین از بازدید اماکن دیده‌شده برای تأسیس دهکده ساحلی و ایجاد سالن شش‌هزارنفری بندرعباس که سال‌هاست روی زمین باقیمانده خبرداد و اضافه کرد: در این بازدید اماکن مدنظر گرفته‌شده مورد بازدید قرارگرفته و در این خصوص تصمیم‌گیری نهایی خواهد شد.