با ما ارتباط برقرار کن

اقتصادی

دستگا‌های دولتی پیگیر پروژه‌های رها شده باشند

استاندار هرمزگان گفت:دستگاه‌های نظارتی باید پیگیری خود را نسبت به پروژه‌های دولتی رها شده بیشتر کنند و به فکر راه‌اندازی دوباره این پروژه‌ها باشند.

منتشر شده

روی

به گزارش‌تجارت‌جنوب‌آنلاین،استاندار هرمزگان صبح امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با بیان‌این‌که طرح مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان هرمزگان در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مصوب شد، گفت: این طرح یکی از سندهای بسیار مهم برای تصمیم‌گیری در خصوص ناحیه‌ی کرانه ای و ساحلی است.
فریدون همتی تصریح کرد:با تصویب این سند تصویر روشنی برای همگان وجود خواهد داشت که می‌توانند از آن بهره ببرند و همه‌ی دستگاه‌های متولی باید به آن توجه داشته باشند.

استاندار هرمزگان ادامه داد:مطالعه سایر جزایر نیز برای استانداری مهم است و از این پس باید فکری برای سایر جزایر هم داشته باشیم،ظرفیت جزایر را فعال و گردشگری فعال را در این مناطق ایجاد کنیم.

وی با اشاره به دستگاه‌هایی که زمینی را به افراد واگذار کرده‌اند گفت: دستگاه‌ها  باید ضمن پیگیری و سرکشی توجه داشته باشند اگر تخلفی صورت گرفت با فرد خاطی برخورد شود و اگر تغییر کاربری صورت گرفته سریعا زمین را به فرد دیگری واگذار کنند.

همتی افزود:ما قصد نداریم مردم را در تنگنا قرار دهیم  و دولت به دنبال ایجاد اشتغال است و تمایل دارد مردم رشد و به خود اکتفا کنند.

وی ادامه داد: استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در راس امور استان قرار دارد و تمامی دستگاه‌ها باید با هماهنگی استانداری فعالیت خود را انجام دهند این که دستگاه‌هایی بگوید قانون برای من به شکل دیگری است و یا وزارت‌خانه‌ی من چنین نظری دارد برای من معنایی ندارد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: دستگاه‌ها باید از تصمیمات بخشی فاصله بگیرند و انعطاف بیشتری داشته باشند‌.

وی با اشاره به بازدید هفته‌ی گذشته از ورزشگاه خلیج‌فارس گفت: تصمیم برآن شد که این ورزشگاه به بخش خصوصی یا شهرداری واگذار و ورزشگاه به  یک پارک تفریحی تبدیل شود.

همتی افزود: دستگاه‌های نظارتی باید پیگیری خود را نسبت به پروژه‌های دولتی رها شده بیشتر کنند و به فکر راه‌اندازی دوباره این پروژه‌ها باشند.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: هر پیشرفت یا ضعفی در استان صورت بگیرد مدیران باید پاسخگو باشند،ما باید سعی کنیم زندگی را برای مردم آسان‌تر کنیم نه این‌که مردم در تنگنا قرار بگیرند.

اجتماعی

دریافت نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی و نشان عالی مسئولیت اجتماعی توسط فولاد هرمزگان

نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.
به گفته هوشمند سفیدی مسئول جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی محورهای اصلی مورد ارزیابی در این جشنواره ۱۲ مورد شامل سازماندهی و ساختارسازی مسئولیت اجتماعی بوده است‌.
لازم به ذکر است که دو مبحث روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی هم همپوشانی کامل با یکدیگر داشته اند و از این روست که جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی به شکل مشترک برگزار شده است‌.
همچمین در پایان این جشنواره نشان عالی مسئولیت های اجتماعی به شرکت فولاد هرمزگان اهدا و از مدیر روابط عمومی این شرکت تقدیر بعمل آمد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه ایجاد کرده است

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در حاشیه سومین کنگره سراسری مدیران حرفه‌ای ایران گفت: حیات شرکتها به توسعه آنها وابسته بوده و در این میان شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه را ایجاد کرده است تا به فرموده مقام معظم رهبری در جهت رفع موانع تولید گام بردارد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، عطاالله معروفخانی اظهار داشت: ما در فولاد هرمزگان توانسته‌ایم با ایفای نقش پایدار فروش اسلب در بازارهای صادراتی هدف و حضور پایدار در بازارهای داخلی و صادراتی، از یک سو بازارهای داخلی را مدیریت و از سوی بازارهای هدف خارجی و صادرات به بازارهای جهانی را توسعه ببخشیم.

وی افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری، توسعه بومی‌سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی را در برنامه استراتژیک فولاد هرمزگان قرار  داده ایم.

وی ادامه داد: ما نگرشی نو در سازماندهی، تامین، نگهداشت و توسعه پایدار منابع انسانی در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه‌های انسانی شرکت فولاد هرمزگان داریم.
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: توجه به انتظار جامعه پیرامونی از فولاد هرمزگان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع فولادی در کشور، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است، از اینرو  فولاد هرمزگان تعاملات ارزش افزا با جامعه از طریق انجام اثربخش مسئولیت‌های اجتماعی را افزایش داده تا علاوه بر حضور موثر در جامعه استان هرمزگان بتواند تصویر بیرونی شرکت  را ارتقا و بهبود دهد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: از نگاه ما حیات شرکت‌ها به توسعه آنها بستگی دارد. از این رو توسعه و ارتقای کیفی، کمی و نوآورانه ظرفیت‌ها،تکنولوژی‌ها، فرایندها و محصولات را جزو اهداف و ماموریت های مهم شرکت قرار داده ایم. همچنین توجه به محیط زیست علاوه بر یک مسئولیت اجتماعی مهم، نقشی بسزا در توسعه پایدار و رشد اقتصادی شرکت ها دارد.

به گفته معروفخانی، فولاد هرمزگان با حساسیت به مقوله محیط زیست پرداخته و برای ارتقای عملکرد زیست محیطی این شرکت، برنامه‌ها و پروژه‌های متعددی تعریف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کمیته رفع موانع توسعه در فولاد هرمزگان تشکیل می شود

معاون امور شرکت های فولاد مبارکه، در جلسه بررسی طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، توسعه این شرکت را جزو اولیت های اصلی دانست و مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز با اشاره به اینکه حیات یک بنگاه اقتصادی وابسته به طرح های توسعه ای است بر استفاده از ظرفیت های مبارکه تاکید کرد و پیشنهاد تشکیل کمیته رفع موانع توسعه را داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، غلامرضا طاهری معاون امور شرکت های فولاد مبارکه در این جلسه که در حضور عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، و معاونین و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد با تاکید بر موقعیت جغرافیایی مناسب فولاد هرمزگان در منطقه ، اظهار داشت: دکتر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه بر تعیین تکلیف و پیگیری سریع طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید دارد.
در ادامه عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از حمایت های مبارکه تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به موانع تولید در فولاد هرمزگان اظهارداشت: کمیته رفع موانع توسعه باید تشکیل تا مشکلات پیش رو سریعتر احصا ، پیگیری و رفع گردد.
وی ، داشتن روحیه جهادی برای پیگیری عملی فعالیت ها در فولاد هرمزگان را یک اصل مهم دانست.
معروفخانی، دستورات و توصیه های مقام معظم رهبری را در همه امور فصل الخطاب دانست. وی در همین زمینه با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در حوزه های نظامی افزود: هر کجا به فرمایش ((ما می توانیم)) رهبر انقلاب، عمل کرده ایم شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی بوده ایم. وی تحریم های جهانی علیه ایران را ظالمانه دانست اما آن ها را یک فرصت بی بدیل برای شناخت ظرفیت های داخلی خواند و حمایت از تولید داخل و شرکت های دانش بنیان در فولاد هرمزگان را یکی از سیاست های اصلی شرکت دانست.

ایشان با اشاره به تحریم فولاد مبارکه گفت: وقتی فولاد مبارکه مورد تحریم های جهانی قرار می گیرد نشان از توانمندی و ظرفیت های بالای این شرکت دارد . وی همچنین تاکید کرد با وجود همه تحریم ها، در صادرات، تامین قطعات و تولید روزانه مشکلی نداشته و در روند مطلوبی قرار داریم و مشکلات ایجاد شده نتوانسته است خللی در فعالیت های شرکت ایجاد کند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها