با ما ارتباط برقرار کن

اقتصادی

همدلی و یکدستی نسخه شفابخش برای اداره کشور است/هرمزگان در پایان سال میزبان رییس جمهور خواهد بود

استاندار هرمزگان گفت:همدلی و یکدستی نسخه شفابخش ما برای اداره کشور است اما باید بدانیم که دولت در شرایط سختی قرار دارد و اگر انتقاداتی صورت می‌گیرد با در نظر گرفتن شرایط موجود باشد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، فریدون همتی صبح سه شنبه در مراسم آغاز عملیات احداث ۷هزار واحد مسکونی در هرمزگان که به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور برگزار شد، بیان داشت: امروز در راستای برنامه و سیاست‌های دولت برای تولید مسکن در کشور برای اقشار نیازمند به ویژه بافت‌های فرسوده در استان آمادگی شروع علمیات ساخت و ساز هفت هزار و ۱۲۵ واحد مسکونی در استان هرمزگان را داریم.

استاندار هرمزگان بیان داشت: امروز عملیات اجرایی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی آغاز خواهد شد که سهم استان هرمزگان در فاز اول هفت هزار و ۱۲۵ واحد خواهد بود.

وی مطرح کرد: حدود ۶۲۰ پروژه به بهره‌برداری رسیده است که در هفته دولت افتتاح خواهند شد و عملیات اجرایی ۲۲ پروژه نیز آغازخواهد شد که این نشان دهنده این است که دولت و ملت در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمن گامی بلند برداشته‌اند.

همتی خاطرنشان کرد: مجموعا ۲هزار و ۲۰۰میلیازد تومان هزینه‌های پروژه‌های هفته دولت است و افتتاح پروژه‌های بزرگ تر در اواخر سال با حضور رییس جمهور انجام خواهد شد.

وی عنوان کرد: برای پشتیبانی از بافت فرسوده بندرعباس که حدود ۴۲ درصد از این شهرستان را تشکیل می‌دهد اقداماتی در حال انجام است.

وی با ذکر این نکته که ساماندهی بافت فرسوده بسیار پیچیده است، تشریح کرد: بسیاری از اقدامات اساسی انجام شده است و سرعت ساخت وسازها در سال جاری افزایش پیدا خواهد کرد و به صورت هفتگی از این بافت‌های بازدید خواهد شد تا این عمل با سرعت به پایان برسد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در پایان سال میزبان رئیس جمهور برای اجرای پروژهای بزرگ و آغاز ساخت وساز مسکن در بافت‌های فرسوده خواهیم بود و امیدوارم که بتوانیم سیاست‌های رئیس جمهور را برای تولید مسکن در هرمزگان دنبال کنیم و این مسکن به نیازمندان واقعی تحویل داده شود.

وی ادامه داد: در این شرایط سختی که دشمن با تحمیل تحریم‌های همه جانبه بر کشور اعمال کرده است کشور ما از تولید عقب نمانده است و رونق تولید به خوبی پیشرفت داشته است.

استاندار هرمزگان عنوان کرد: امروز کشور با زیر ۳۰۰هزار بشکه فروش نفت اداره می‌شود و با این حال می‌بینیم که هزاران پروژه در حال بهره‌برداری است و چرخ توسعه کشور متوقف نشده است و با همان سرعت پیشین به پیشرفت ادامه می‌دهد.

همتی اذعان کرد: بسیار مفتخریم که دولت در شرایط سختی که در اثر تحریم‌های بی سابقه دشمن قرار دارد دارد در هفته دولت هزاران پروژه در حال افتتاح و بهره‌برداری است.

استاندار هرمزگان گفت: همدلی و یکدستی نسخه شفابخش ما برای اداره کشور است اما باید بدانیم که دولت در شرایط سختی قرار دارد و اگر انتقاداتی صوت می‌گیرد با در نظر گرفتن شرایط موجود باشد.

همتی با بیان‌این که در بحث تامین معیشت مردم با سختی مواجه شدیم اما از ایستادگی مردم و این که دولت را یاری می‌کنند سپاس‌گزاریم و بهترین‌ها را برای مردم ایران تهیه خواهیم کرد گفت: ایجاد امید برای مردم از اصلی‌ترین وظایف ما خواهد بود و به این اصل پایبند هستیم،

اجتماعی

دریافت نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی و نشان عالی مسئولیت اجتماعی توسط فولاد هرمزگان

نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.
به گفته هوشمند سفیدی مسئول جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی محورهای اصلی مورد ارزیابی در این جشنواره ۱۲ مورد شامل سازماندهی و ساختارسازی مسئولیت اجتماعی بوده است‌.
لازم به ذکر است که دو مبحث روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی هم همپوشانی کامل با یکدیگر داشته اند و از این روست که جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی به شکل مشترک برگزار شده است‌.
همچمین در پایان این جشنواره نشان عالی مسئولیت های اجتماعی به شرکت فولاد هرمزگان اهدا و از مدیر روابط عمومی این شرکت تقدیر بعمل آمد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه ایجاد کرده است

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در حاشیه سومین کنگره سراسری مدیران حرفه‌ای ایران گفت: حیات شرکتها به توسعه آنها وابسته بوده و در این میان شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه را ایجاد کرده است تا به فرموده مقام معظم رهبری در جهت رفع موانع تولید گام بردارد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، عطاالله معروفخانی اظهار داشت: ما در فولاد هرمزگان توانسته‌ایم با ایفای نقش پایدار فروش اسلب در بازارهای صادراتی هدف و حضور پایدار در بازارهای داخلی و صادراتی، از یک سو بازارهای داخلی را مدیریت و از سوی بازارهای هدف خارجی و صادرات به بازارهای جهانی را توسعه ببخشیم.

وی افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری، توسعه بومی‌سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی را در برنامه استراتژیک فولاد هرمزگان قرار  داده ایم.

وی ادامه داد: ما نگرشی نو در سازماندهی، تامین، نگهداشت و توسعه پایدار منابع انسانی در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه‌های انسانی شرکت فولاد هرمزگان داریم.
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: توجه به انتظار جامعه پیرامونی از فولاد هرمزگان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع فولادی در کشور، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است، از اینرو  فولاد هرمزگان تعاملات ارزش افزا با جامعه از طریق انجام اثربخش مسئولیت‌های اجتماعی را افزایش داده تا علاوه بر حضور موثر در جامعه استان هرمزگان بتواند تصویر بیرونی شرکت  را ارتقا و بهبود دهد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: از نگاه ما حیات شرکت‌ها به توسعه آنها بستگی دارد. از این رو توسعه و ارتقای کیفی، کمی و نوآورانه ظرفیت‌ها،تکنولوژی‌ها، فرایندها و محصولات را جزو اهداف و ماموریت های مهم شرکت قرار داده ایم. همچنین توجه به محیط زیست علاوه بر یک مسئولیت اجتماعی مهم، نقشی بسزا در توسعه پایدار و رشد اقتصادی شرکت ها دارد.

به گفته معروفخانی، فولاد هرمزگان با حساسیت به مقوله محیط زیست پرداخته و برای ارتقای عملکرد زیست محیطی این شرکت، برنامه‌ها و پروژه‌های متعددی تعریف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کمیته رفع موانع توسعه در فولاد هرمزگان تشکیل می شود

معاون امور شرکت های فولاد مبارکه، در جلسه بررسی طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، توسعه این شرکت را جزو اولیت های اصلی دانست و مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز با اشاره به اینکه حیات یک بنگاه اقتصادی وابسته به طرح های توسعه ای است بر استفاده از ظرفیت های مبارکه تاکید کرد و پیشنهاد تشکیل کمیته رفع موانع توسعه را داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، غلامرضا طاهری معاون امور شرکت های فولاد مبارکه در این جلسه که در حضور عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، و معاونین و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد با تاکید بر موقعیت جغرافیایی مناسب فولاد هرمزگان در منطقه ، اظهار داشت: دکتر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه بر تعیین تکلیف و پیگیری سریع طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید دارد.
در ادامه عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از حمایت های مبارکه تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به موانع تولید در فولاد هرمزگان اظهارداشت: کمیته رفع موانع توسعه باید تشکیل تا مشکلات پیش رو سریعتر احصا ، پیگیری و رفع گردد.
وی ، داشتن روحیه جهادی برای پیگیری عملی فعالیت ها در فولاد هرمزگان را یک اصل مهم دانست.
معروفخانی، دستورات و توصیه های مقام معظم رهبری را در همه امور فصل الخطاب دانست. وی در همین زمینه با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در حوزه های نظامی افزود: هر کجا به فرمایش ((ما می توانیم)) رهبر انقلاب، عمل کرده ایم شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی بوده ایم. وی تحریم های جهانی علیه ایران را ظالمانه دانست اما آن ها را یک فرصت بی بدیل برای شناخت ظرفیت های داخلی خواند و حمایت از تولید داخل و شرکت های دانش بنیان در فولاد هرمزگان را یکی از سیاست های اصلی شرکت دانست.

ایشان با اشاره به تحریم فولاد مبارکه گفت: وقتی فولاد مبارکه مورد تحریم های جهانی قرار می گیرد نشان از توانمندی و ظرفیت های بالای این شرکت دارد . وی همچنین تاکید کرد با وجود همه تحریم ها، در صادرات، تامین قطعات و تولید روزانه مشکلی نداشته و در روند مطلوبی قرار داریم و مشکلات ایجاد شده نتوانسته است خللی در فعالیت های شرکت ایجاد کند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها