با ما ارتباط برقرار کن

اقتصادی

چوب حراج را بر خدمات دولت نزنیم/ باید قدردان کسانی که کمر همت برای خدمت بسته اند باشیم/قدردانی رییس مجمع نمایندگان استان از تلاش‌های استاندار هرمزگان

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که بعضی اوقات نسبت به خدمات جمهوری اسلامی بی تفاوت هستیم  گفت:چرا باید چوب حراج را بر خدمات دولت زد؟ما باید قددران و زحمات کسانی باشیم که خدمت می‌کنند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت‌جنوب آنلاین،محمد آشوری‌تازیانی شامگاه سه‌شنبه در آیین افتتاح پروژه‌های شهرستان بندر خمیر در بندرپهل به مناسبت هفته دولت گفت:تلاش‌هایی که دولت‌های گوناگون در ادوار مختلف انجام داده‌اند کارنامه‌ی جمهوری  اسلامی را درخشان کرده‌است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی افزود: با تلاش‌های استاندار هرمزگان امروز شاهد خدمات‌دهی مناسب در استان هستیم و تحول خوبی را شاهدیم همچنین در هفته دولت با بهره‌برداری از پروژه‌های کارآمد در پی ارتقا این خدمات خواهیم بود.

وی بیان داشت:بعضی اوقات نسبت به خدمات جمهوری اسلامی بی تفاوت هستیم. چرا باید چوب حراج را بر خدمات دولت زد؟ما باید قددران و زحمات کسانی باشیم که خدمت می‌کنند.

نماینده‌ی حوزه‌ی انتخابیه بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ۶۰هزار روستا در کشور وجود دارد که با نگاهی به روستا‌های استان هرمزگان هم می‌توان تغییر چهره‌ی روستا را دید که محصول تلاش‌های مسئولین همین نظام است و رضایت مردم را در پی داشته است.

آشوری تازیانی با بیان‌این‌که ما باید قددران و زحمات کسانی باشیم که خدمت می‌کنند اظهار داشت: این مهم نیست که چه کسی در کجا چه کاری کرده است اگر کاری انجام داده که در راستای آبادانی کشور بوده قابل تقدیر است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی افزود:هفته دولت نیز هفته‌ای نمادین برای تشکر از زحمات دولتمردان است از جناب همتی نیز که کمر به تلاش بسته‌اند و عاشقانه خدمت می‌کنند کمال تشکر را دارم.

وی ادامه داد:کاستی‌هایی که وجود دارد طبیعی است و نیازمند تلاش بیشتر است،تنها با انسجام ملی می‌توان کاستی ها را پوشش داد.

آشوری تازیانی با اشاره به این که نظام ما نظام مقتدری است که این اقتدار را بارها نشان داده است گفت:شان و جایگاه کشور ما با اقداماتی که در زمینه دفاعی و نظامی انجام داده‌ایم بیش از پیش ارتقا یافته است و برنده‌ی این نبرد ما هستیم ممکن است فشارهایی به‌ ما تحمیل شود اما خودباوری این سختی را تسهیل می‌کند.

وی ادامه داد:با تلاشی که استاندار هرمزگان و مجمع نمایندگان استان انجام داده‌اند بندر پهل به شهر تبدیل شده است و اکنون برای توسعه این منطقه باید تلاش شود.

نماینده‌ی حوزه‌ی انتخابیه بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:در حوزه‌ی اشتغال پایدار در این منطقه نیز باید تمام سعی خود را به کار بگیریم که توسعه‌ی مناطق مرزی در راستای اقتصاد دریا محور اقدام خوبی خواهد بود.

فاطمه راد

ادامه ی خواندن

اقتصادی

اهدا تندیس روابط عمومی برتر در حوزه ارتباطات رسانه ای

مدیر روابط عمومی صبا فولاد خلیج فارس به عنوان مدیر روابط عمومی برتر کشور معرفی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،در هفدهمین سمپوزیوم روابط عمومی کشور که در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد ، از روابط عمومی های برتر سال تقدیر شد .

بنا بر این گزارش در بخش اول این سمپوزیوم ، ده مدیر روابط عمومی برتر سال معرفی شدند که در این بین با اهدا لوح و تندیس مدیر روابط عمومی شرکت صبا فولاد خلیج فارس به عنوان مدیر روابط عمومی برتر معرفی شد .

در بخش دوم این سمپوزیوم و در بررسی تخصصی بخش های مختلف روابط عمومی ، لوح و تندیس روابط عمومی برتر در حوزه ارتباطات رسانه ای به روابط عمومی شرکت صبا فولاد خلیج فارس اهدا شد .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

مجوز سه معدن غیرفعال در هرمزگان سلب صلاحیت شد

استاندار هرمزگان گفت: با تصویب اعضای شورای معادن استان، مجوز سه معدن غیرفعال با توجه به عدم ایفای تعهدها و عدم توجه به اخطارها و مهلت قانونی ارائه شده، سلب صلاحیت شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، هجدهمین نشست شورای معادن استان به ریاست مهدی دوستی استاندار هرمزگان و با حضور رضا محتشمی پور معاون امور معادن و فراوری مواد وزارت صمت برگزار شد.

مهدی دوستی استاندار هرمزگان پس از برگزاری این نشست، اظهار کرد: تفویض اختیار شورای عالی معادن به شورای معادن استان برای اجرای بند ۴ و ۵ ماده ۴۳ برنامه ششم توسعه به عنوان پیشنهاد شورا در حضور دبیر شورای عالی معادن مطرح شد که مقرر شد تصمیم گیری لازم پس از بررسی کارشناسی در این خصوص صورت بگیرد.

وی افزود: آخرین تفویض اختیار در این مورد، مربوط به سال ۹۸ است که در صورت موافقت شورای عالی با این تصمیم، نظارت بر استقرار دفاتر مالی، انجام گردش مالی خرید و فروش معادن و حساب‌های بانکی آن‌ها در داخل استان و همچنین اختیار قانونی در زمینه میزان خسارت‌ ناشی از بهره‌برداری از معادن و فعالیت‌های صنایع معدنی به اهالی ساکن در منطقه و بخش کشاورزی آن‌ها به شورای معادن استان واگذار می شود که علاوه بر عوارض آلایندگی، با تصویب شورای معادن استان تا یک‌درصد فروش آن‌ها، پس از واریز به خزانه معین استان نزد خزانه‌داری کل کشور برای جبران این خسارت ها و درصورت وارد شدن آسیب‌های عمومی، به فعالیت‌های بهداشتی، درمانی و عمرانی مورد نیاز منطقه درگیر اختصاص می‌یابد.

استاندار هرمزگان، با تأکید بر لزوم شناسایی ظرفیت های معدنی استان و بهره‌گیری از این ظرفیت در زمینه توسعه مناطق کمتربرخوردار و ایجاد اشتغال پایدار، پهنه های اکتشافی مطالعه شده استان را ۲۹هزار کیلومتر مربع اعلام کرد و گفت: پهنه فین –باغات، هرمزگان، کوهشاه احمدی، بشاگرد ، زون ۱۱ (رودان- میناب)، پهنه طاهروئی و بلوک ۳ پهنه آباده – جازموریان، هفت پهنه اکتشافی هستند که بیش از یک هزار و ۲۰۰کیلومتر مربع از این پهنه ها، محدوده امیدبخش هستند.

دوستی، میزان صدور پروانه، گواهی کشف و استخراج پروانه های بهره برداری در هشت ماهه نخست سال جاری و مدت مشابه سال گذشته را مورد هم‌سنجی قرار دارد و گفت: میزان صدور پروانه به نسبت سال گذشته ۹درصد، گواهی صادره ۴۰درصد، تناژ ذخیره ۱۵۲درصد و میزان استخراج پروانه های بهره برداری نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت‌درصد رشد داشته است.

رییس شورای معادن استان همچنین گفت: با تصویب اعضای شورای معادن استان، سه معدن غیرفعال منگنر رودان، آهک عمانی و گچ آفتاب، با توجه به عدم ایفای تعهدها و عدم توجه به اخطارهای قانونی، ملزم به پرداخت خسارات ناشی از عدم انجـام تعهدهای مربوطه شدند و مجوز این معادن سلب صلاحیت شد.

وی اضافه کرد: اعضای شورای معادن استان با درخواست رفع سلب صلاحیت بهره برداری یک معدن نیز مخالفت کردند و قرار شد این معدن‌ از طریق برگزاری مزایده به افراد واجد شرایط واگذار شود.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

جلسه بررسی مشکلات محدوده های شناسایی شده به منظور احداث گلخانه، پرورش میگو و پرورش ماهی در قفس برگزار شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، جلسه بررسی مشکلات محدوده های شناسایی شده به منظور احداث گلخانه، پرورش میگو و پرورش ماهی در قفس، به ریاست مهندس فیروزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در سالن جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری برگزار شد.
در این نشست که شامگاه یکشنبه با حضور مدیران دستگاه های اجرایی صادر کننده مجوز در بخش های مختلف برگزار شد فیروزی معاون اقتصادی استاندار با اشاره به اینکه نیاز به خلاقیت در دستگاه های اجرایی از هر زمان دیگری بیشتر است گفت: تنوع در بسته های قابل ارائه به سرمایه گذاران، هدفمند شدن سرمایه گذاری ها و نوآوری در خدمات قابل ارائه می تواند شرایط اقتصادی و فضای سرمایه گذاری استان را متحول کند.
دکتر دسینه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی نیز ضمن اشاره به دستور استاندار هرمزگان مبنی بر شناسایی پهنه ها و محدودههای جغرافیایی باقابلیت معرفی به متقاضیان سرمایه گذاری، گفت؛ شناسایی محدوده های مذکور به صورت جدی و با محوریت مرکز خدمات سرمایه گذاری در حال پیگیری است و می تواند گام موثری در زمینه تسریع در پاسخگویی به متقاضیان سرمایه گذاری استان باشد و روند واگذاری زمین و اغاز اجرای طرحها را بسیار کوتاه تر کند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها