با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

مدیران باید در شرایط سخت، هنر خود را نشان دهند

امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: مدیران باید بتوانند در شرایط سخت هنر خود را نشان بدهند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،  حجت الاسلام محمد عبادی صبح روز پنجشنبه در جشنواره شهید رجائی استان هرمزگان اظهار داشت: تحقق دولت کریمه بر اساس شاخص‌هایی که در مبانی دینی ما بیان شده است قابل ارزیابی است.

وی عنوان کرد: مجموع تلاش‌های نظام و دولت‌های باید باعث ایجاد عزت برای اسلام و جامعه اسلامی و ذلت برای دشمنان شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ابراز داشت: انسان به دنبال تامین و دستیابی به کرامت والای خود است و در جامعه اسلامی خروجی تلاش‌ها باید به تامین کرامت در دنیا و آخرت منجر شود.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: اگر چرخ حرکت دولت‌ها بر اساس معیارها و مبانی دینی باشد و رفاه نیز بر مبنای عدالت باشد.

وی با ذکر این نکته که امروز نیاز به خلاقیت و ابتکار در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: ایران در شرایط خاصی قرار دارد و مدیرها باید در شرایط خاص خود را نشان دهند. در کوران سختی و مشکلات است که مهارت، هنر و تدبیر دولتمردان خود را نشان خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس مطرح کرد: خلاقیت و ابتکار دو عنصر مهم برای مدیران است که می‌تواند باعث عبور کشور از این مرحله سخت شود.

حجت الاسلام عبادی با ذکر این نکته با اتکا با سرمایه‌های داخلی می‌توان چرخ اقتصاد کشور را بچرخانیم، اذعان کرد: مدیریت کردن سرمایه‌ها سرگردان در کشور باعث کمک زیادی به کشور خواهد بود.

وی ابراز داشت: میزان اتکا به سرمایه‌های بخش خصوصی باید افزایش پیدا کند چراکه برای عبور از این پیچ تاریخی به سرمایه‌های بخش خصوصی نیاز است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس تشریح کرد: ظرفیت‌های ایران از بسیاری کشورهایی که در حال توسعه پر شتاب هستند بیشتر است و ایران می‌تواند با تلاش، ابتکار و خلاقیت این گره‌های کور را باز کند.

حجت الاسلام عبادی بیان داشت: دشمنان در دوران دفاع مقدس تصور می‌کردند که می‌توانند جمهوری اسلامی را شکست دهند اما پس از هشت سال اتفاقی دیگری رقم خورد. در حال حاظر نیز جنگ اقتصادی دیگری از سوی دشمن آغاز شده است که باید تلاش شود از این تهدیدات به عنوان فرصت استفاده شود.

وی اظهار داشت: به تمام دستگاه‌هایی که در رقابت خدمتگذاری به مردم موفق شدند تبریک می‌گویم و جشنواره شهید رجایی یک آزمونی برای خدمتگذاران در خصوص عملکرد سالیانه بود.

وی با بیان اینکه عدالت باید معنا شود،عنوان کرد: امروز باید امید در کنار تلاش به عنوان شاخص مهم در حوزه‌های کاری دیده و تنظیم شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ابراز داشت: بیانه گام دوم به عنوان یک نقشه راه برای جمهوری اسلامی محسوب می‌شود که باید برای تحقق آن تلاش شود و در برنامه‌ریزی دستگاه‌های اجرایی و سندها دیده شود.

وی ادامه داد: فعالیت‌های دستگاه ها باید بر مبنای گام دوم انقلاب تنظیم شود و به مردم در خصوص انطباق فعالیت‌های خود با گام دوم انقلاب گزارش بدهند.

اجتماعی

بازنگری و به روز رسانی برنامه های پیشگیری از اعتیاد در دستور کار قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم بازنگری و به روز رسانی برنامه های پیشگیری از اعتیاد، تاکید کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، علی رئوفی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، با تاکید بر اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در زمینه اعتیاد، تصریح کرد: با توجه به خسارت های زیانبار اعتیاد به مواد مخدر، اتخاذ اقدامات پیشگیرانه بسیار ضروری است و دستگاه های اجرایی ذیربط امکانات خود را در زمینه پیشگیری از اعتياد به کار گیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، افزود: برنامه های پیشگیری از اعتیاد نیازمند بازنگری و به روز رسانی جهت کارآمدی بیشتر است.

رئوفی خاطرنشان کرد: رسانه های جمعی به ویژه صداوسیما با آگاهی بخشی می توانند نقش مهمی در به ثمر نشستن طرح های پیشگیری از اعتیاد، داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، اظهار داشت: از ظرفيت سازمان های مردم نهاد (سمن ها) در اجرای برنامه های پیشگیرانه از اعتیاد به صورت ویژه بهره گرفته شود تا برنامه های اجرا شده در این زمینه به اهداف مورد نظر دست یابند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کشف محموله ۷۸ هزار لیتری سوخت قاچاق در جزیره قشم

رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف محموله ۷۸ هزار لیتری سوخت قاچاق در جزیره قشم خبر داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران دریابانی قشم پس از شناسایی ۳ عدد مشک حاوی سوخت قاچاق در این جزیره، نسبت به توقیف آنها اقدام نمودند.

مجتبی قهرمانی تصریح کرد: از این مشک های متعلق به قاچاقچیان سوخت، بیش از ۷۸ هزار لیتر گازوئیل کشف و ضبط شده است.

وی ارزش تقریبی سوخت های مکشوفه را ۸۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و در ادامه افزود: بنابر گزارش ضابطین، اقدامات پلیسی به منظور شناسایی و دستگیری عوامل نگهداری این محموله قاچاق، ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با تأکید بر اینکه ممانعت از قاچاق به ویژه قاچاق سوخت به صورت مستقیم بر بهبود معیشت و اقتصاد جامعه تأثیر دارد، خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی استان هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده شوم قاچاق سوخت، اجازه هیچ گونه فعالیت سودجویانه در این خصوص را نخواهند داد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وصول راحت مالیات در گرو شناسایی بهتر مودیان مالیاتی است

رییس سازمان امور مالیاتی کشور وصول راحت مالیات را در گرو شناسایی بهتر مودیان مالیاتی دانست و گفت: در مشاغل نیز فرار مالیاتی زیاد است و اگر جلوی فرار در کشور گرفته شود حتی می‌توانیم به ۵۰۰ هزار میلیارد تومان برسانیم.

منتشر شده

روی

به وسیله

“داود منظور” روز پنج‌شنبه ۳۰ دی ماه در مراسم معارفه سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان هرمزگان از کارکنان مالیاتی به عنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی کشور یاد کرد واظهارداشت: در دوره جدید نیز رویکرد این سازمان تحول آفرینی است و تمام تلاش ها باید با این هدف باشد که با بهره گیری از دانش و تجربه کافی از فرار مالیاتی جلوگیری کنیم.

رییس سازمان امور مالیاتی اقدامات مثبت در سازمان امور مالیاتی در استان‌ها را نیز مرهون زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان دانست و بیان داشت: پاکدستی و سلامت و تامین سهم خود در تامین مالی بودجه دولت براساس درآمدهای پایدار مالیاتی از جمله اصول مورد تاکید سازمان امور مالیاتی در دوره جدید است.

وی استفاده از داده کاوی در نظام مالیاتی را از سیاست های راهبردی سازمان برشمرد و افزود: در این راستا در تلاش هستیم با ساماندهی و نظارت بیشتر مرکز داده‌ها را گسترش و در اختیار ادارات مالیاتی قرار دهیم تا بتوانند با اطلاعات کافی، مالیات عادلانه تر و دقیقی را وصول کنند.

رییس سازمان امور مالیاتی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: استان هرمزگان به لحاظ ظرفیت به عنوان قطب تجارت و اقتصاد کشور محسوب می‌شود و امیدواریم روزی برسد که این استان به شکوفایی و رونق لازم برسد.

منظور با بیان اینکه کار در استان‌های مرزی و ساحلی از جمله هرمزگان سختی مضاعفی دارد، گفت ارائه آمارهای عملکردی نشان از تحول بزرگی در حوزه امور مالیاتی استان هرمزگان دارد، لذا همکاران این استان می‌توانند با تمرکز بر واحدهای سیستمی به شناسایی مودیان جدید برای وصول مالیات های جدید و جلوگیری از فرار مالیاتی اقدام کمک کنند.

وی در این رابطه به بازدیدهای خود از بخش‌های مختلف اداره کل امور مالیاتی استان و گفت‌وگو با مدیران و کارکنان امور مالیاتی این استان بیان داشت: در واحدهای نرم افزار فن‌آوری، درآمد، مرکز داده‌ها، امور حقوقی، حسابرسی‌ها و هیات‌های حل اختلاف کارهای خوبی انجام شده که همه این ‌ها نشان از تلاش و دغدغه‌مندی کارکنان دارد.

رییس سازمان امور مالیاتی به کارکنان واحدهای امور مالیاتی این استان نیز توصیه کرد: بدون ارجاع پرونده‌ها به هیات‌های دادرسی زمینه وصول و پرداخت مالیات از سوی مودیان را تسهیل کنیم.

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور در این مراسم از زحمات شاکر رضا مریدی، مدیر کل قبلی امور مالیاتی استان هرمزکان تجلیل و سید حمید حسینی مقدم را به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معرفی کرد.

براساس این گزارش، دکتر منظور پیش از مراسم معارفه با حضور در واحدها و بخش های مختلف هیات حل اختلاف مالیات، فن آوری و اطلاعات، واحد نرم افزار، بایگانی، درآمد، دبیرخانه، مجریان قرار اداره کل امور مالیاتی استان هرمزگان با مدیران و کارکنان این بخش ها از نزدیک آَشنا و در خصوص وضعیت درآمدها، مشکلات و سختی کارها آنها گفت وگو کرد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها