با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

مدیران باید در شرایط سخت، هنر خود را نشان دهند

امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: مدیران باید بتوانند در شرایط سخت هنر خود را نشان بدهند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،  حجت الاسلام محمد عبادی صبح روز پنجشنبه در جشنواره شهید رجائی استان هرمزگان اظهار داشت: تحقق دولت کریمه بر اساس شاخص‌هایی که در مبانی دینی ما بیان شده است قابل ارزیابی است.

وی عنوان کرد: مجموع تلاش‌های نظام و دولت‌های باید باعث ایجاد عزت برای اسلام و جامعه اسلامی و ذلت برای دشمنان شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ابراز داشت: انسان به دنبال تامین و دستیابی به کرامت والای خود است و در جامعه اسلامی خروجی تلاش‌ها باید به تامین کرامت در دنیا و آخرت منجر شود.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: اگر چرخ حرکت دولت‌ها بر اساس معیارها و مبانی دینی باشد و رفاه نیز بر مبنای عدالت باشد.

وی با ذکر این نکته که امروز نیاز به خلاقیت و ابتکار در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: ایران در شرایط خاصی قرار دارد و مدیرها باید در شرایط خاص خود را نشان دهند. در کوران سختی و مشکلات است که مهارت، هنر و تدبیر دولتمردان خود را نشان خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس مطرح کرد: خلاقیت و ابتکار دو عنصر مهم برای مدیران است که می‌تواند باعث عبور کشور از این مرحله سخت شود.

حجت الاسلام عبادی با ذکر این نکته با اتکا با سرمایه‌های داخلی می‌توان چرخ اقتصاد کشور را بچرخانیم، اذعان کرد: مدیریت کردن سرمایه‌ها سرگردان در کشور باعث کمک زیادی به کشور خواهد بود.

وی ابراز داشت: میزان اتکا به سرمایه‌های بخش خصوصی باید افزایش پیدا کند چراکه برای عبور از این پیچ تاریخی به سرمایه‌های بخش خصوصی نیاز است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس تشریح کرد: ظرفیت‌های ایران از بسیاری کشورهایی که در حال توسعه پر شتاب هستند بیشتر است و ایران می‌تواند با تلاش، ابتکار و خلاقیت این گره‌های کور را باز کند.

حجت الاسلام عبادی بیان داشت: دشمنان در دوران دفاع مقدس تصور می‌کردند که می‌توانند جمهوری اسلامی را شکست دهند اما پس از هشت سال اتفاقی دیگری رقم خورد. در حال حاظر نیز جنگ اقتصادی دیگری از سوی دشمن آغاز شده است که باید تلاش شود از این تهدیدات به عنوان فرصت استفاده شود.

وی اظهار داشت: به تمام دستگاه‌هایی که در رقابت خدمتگذاری به مردم موفق شدند تبریک می‌گویم و جشنواره شهید رجایی یک آزمونی برای خدمتگذاران در خصوص عملکرد سالیانه بود.

وی با بیان اینکه عدالت باید معنا شود،عنوان کرد: امروز باید امید در کنار تلاش به عنوان شاخص مهم در حوزه‌های کاری دیده و تنظیم شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ابراز داشت: بیانه گام دوم به عنوان یک نقشه راه برای جمهوری اسلامی محسوب می‌شود که باید برای تحقق آن تلاش شود و در برنامه‌ریزی دستگاه‌های اجرایی و سندها دیده شود.

وی ادامه داد: فعالیت‌های دستگاه ها باید بر مبنای گام دوم انقلاب تنظیم شود و به مردم در خصوص انطباق فعالیت‌های خود با گام دوم انقلاب گزارش بدهند.

اجتماعی

تبریک متفاوت” خالو قنبر راستگو ” اسطوره موسیقی سنتی ایرانی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

منتشر شده

روی

به وسیله

قنبر راستگو که با نام خالو قنبر نیز شناخته میشود، خواننده جنوبی و نوازنده ساز جفتی اهل هرمزگان و یکی از نوازندگان شناخته‌شده ساز جفتی در ایران و جهان است که در پنجمین اجلاس کمیته ثبت میراث ناملموس، شیوه نوازندگی نی جفتی قنبر راستگو در فهرست میراث ناملموس کشور ثبت ملی شد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کمیته رفع موانع توسعه در فولاد هرمزگان تشکیل می شود

معاون امور شرکت های فولاد مبارکه، در جلسه بررسی طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، توسعه این شرکت را جزو اولیت های اصلی دانست و مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز با اشاره به اینکه حیات یک بنگاه اقتصادی وابسته به طرح های توسعه ای است بر استفاده از ظرفیت های مبارکه تاکید کرد و پیشنهاد تشکیل کمیته رفع موانع توسعه را داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، غلامرضا طاهری معاون امور شرکت های فولاد مبارکه در این جلسه که در حضور عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، و معاونین و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد با تاکید بر موقعیت جغرافیایی مناسب فولاد هرمزگان در منطقه ، اظهار داشت: دکتر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه بر تعیین تکلیف و پیگیری سریع طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید دارد.
در ادامه عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از حمایت های مبارکه تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به موانع تولید در فولاد هرمزگان اظهارداشت: کمیته رفع موانع توسعه باید تشکیل تا مشکلات پیش رو سریعتر احصا ، پیگیری و رفع گردد.
وی ، داشتن روحیه جهادی برای پیگیری عملی فعالیت ها در فولاد هرمزگان را یک اصل مهم دانست.
معروفخانی، دستورات و توصیه های مقام معظم رهبری را در همه امور فصل الخطاب دانست. وی در همین زمینه با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در حوزه های نظامی افزود: هر کجا به فرمایش ((ما می توانیم)) رهبر انقلاب، عمل کرده ایم شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی بوده ایم. وی تحریم های جهانی علیه ایران را ظالمانه دانست اما آن ها را یک فرصت بی بدیل برای شناخت ظرفیت های داخلی خواند و حمایت از تولید داخل و شرکت های دانش بنیان در فولاد هرمزگان را یکی از سیاست های اصلی شرکت دانست.

ایشان با اشاره به تحریم فولاد مبارکه گفت: وقتی فولاد مبارکه مورد تحریم های جهانی قرار می گیرد نشان از توانمندی و ظرفیت های بالای این شرکت دارد . وی همچنین تاکید کرد با وجود همه تحریم ها، در صادرات، تامین قطعات و تولید روزانه مشکلی نداشته و در روند مطلوبی قرار داریم و مشکلات ایجاد شده نتوانسته است خللی در فعالیت های شرکت ایجاد کند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

دولت از صنایع جهت تأمین انرژی مورد نیاز حمایت کند

مدیرعامل فولاد هرمزگان در کمیته رفع موانع تولید استان هرمزگان خواستار حمایت دولت از صنایع جهت تامین انرژی مورد نیاز شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در کمیته رفع موانع تولید استان هرمزگان که با حضور مهدی دوستی استاندار، و بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور و دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشوربرگزار شد، مشکلات ناشی ازقطعی برق در استان هرمزگان را بیش از سایر استان ها دانست و گفت: خساراتی که به فولاد هرمزگان در سه ماه قطعی برق وارد شد قابل توجه و جبران آنها امروز خیلی سخت و مشکل است.
وی از صنعت فولاد به عنوان یک صنعت مادر یاد کرد و خسارت به این صنعت را خسارت به صنایع پایین دستی زیادی دانست.
معروفخانی با ابراز نگرانی از زمزمه های کمبود گاز در زمستان از استاندار و معاون اقتصادی وزیر کشور خواست برای جلوگیری از قطع گازرسانی به صنایع مخصوصا شرکتهای فولادی تمهیدات لازم اندیشیده شود.
مدیرعامل فولاد هرمزگان با اشاره به افزایش هزینه های برق و گاز ، حمل و نقل جاده ای و ریلی، و مهمتر از همه گندله که ماده اولیه این شرکت است ، زیان ناشی از کمبود انرژی را فشاری مضاعف بر تولید عنوان کرد و خواستار کمک دولت شد.
معروفخانی با اشراه به اشتغال زایی این صنعت در استان، از فولاد هرمزگان به عنوان صنعت پیشرو در مسئولیت های اجتماعی هرمزگان یاد کرد و گفت همواره در حد توان خود به یاری استان شتافته و پای کار هستیم.
وی تامین رایگان اکسیژن بیمارستان های هرمزگان از ابتدای همه گیری کرونا را یک مسئولیت اجتماعی مهم فولاد هرمزگان دانست و گفت: با وجود قطعی برق ، اما کارخانه اکسیژن سازی فولاد به تولید ادامه داد تا بیمارستان های استان دغدغه کمبود اکسیژن نداشته باشند.
معروفخانی ضمن تبریک به مهدی دوستی استاندار جدید هرمزگان، وی را فردی ارزشی و با تجربه در حوزه های صنعت، اجرایی و سیاسی کشور دانست و با تشکر از ریاست محترم جمهور و وزیر کشور از این انتخاب گفت: انشالله حضور ایشان به عنوان استاندار در استان باعث رشد و توسعه بیش از پیش خواهد بود.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها