با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

پویش بخشایش حسینی منجر به آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد شد

یک مدد جو با کمک خود باعث آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین با توجه به اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی و استفاده حداکثری از فضای مجازی (پویش بخشایش حسینی ) توسط نمایندگی ستاد دیه هرمزگان و مشارکت محبان امام حسین نسبت به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در ثواب راهپیمایی عظیم اربعین حسینی ؛ نیکوکاری با مراجعه به ستاد دیه هرمزگان با پیوستن به پویش بخشایش حسینی _ نوید ازادی زمینه‌ی آزادی یک مددجو با کمک ۵۳ میلیون ریالی را به حول و قوه الهی فراهم کرد.

خیر نیک اندیش گفت:برای اولین بار قصد و نیت رفتن به کربلای معلی و زیارت امام حسین (ع) و شوق دیدار را در اندیشه خود داشتم و مقدمات سفر را فراهم کرده بودم و دیدار با خاندان اهل بیت را لحظه شماری می‌کردم.

وی ادامه داد: در شبکه های مجازی تبلیغات ستاد دیه هرمزگان را در مشارکت عاشقان و زائران امام حسین نسبت به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مشاهده کردم که با مشورت با خانواده ؛ تصمیم گرفتم به جای رفتن به کربلا و حضور در رهپیمایی عظیم اربعین حسینی این توفیق الهی ؛از بندرعباس به امام حسین سلام و ارادت خود را برسانم و گل لبخند و آزادی را با نیت راهپیمایی اربعین حسینی به لبان غمزده یک زندانی غیرعمد بنشانم.

این خیر نیک اندیش افزود:امیدوارم این کار خداپسندانه مورد قبول خاندان اهل بیت واقع شود.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها