با ما ارتباط برقرار کن

ورزش ها

رییس هیات سوارکاری استان هرمزگان انتخاب شد

پایدار برای یک دوره چهار ساله به عنوان رئيس هيات سواركاری استان هرمزگان انتخاب شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مجمع انتخاباتی هيات سواركاری استان هرمزگان به رياست مدیر کل ورزش وجوانان استان هرمزگان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد و علی پایدار با كسب ۱۲ رای از ۱۳ آراء ماخوذه برای چهار سال انتخاب شد.
وی تنها كانديدای احراز پست رياست هيات سواركاری استان هرمزگان بود كه توانست با کسب آراء اكثريت اعضای مجمع به اين عنوان دست يابد.
رئيس هيات سواركاری هرمزگان پس از انتخاب به اين سمت، با قدردانی از حسن اعتماد اعضای مجمع اظهار داشت: برنامه های خوبی در دست اجرا دارم كه يكی از آن ها برگزاری دوره های آموزشی است.
پایدار ادامه داد: با كمک اعضای مجمع و فدراسیون سوار کاری اداره کل ورزش وجوانان استان بتوانیم ورزش سواركاری هرمزگان را احيا و آن را از ركود خارج كنيم و يكی از هيات های فعال در سطح كشور شناخته شویم.
مدیر کل ورزش وجوانان استان هرمزگان ضمن آرزوی موفقیت برای پایدار اظهار داشت: انتظار داریم در طول چهار سال آینده شاهد فعالیت های بیشتری از هیات سوار کاری باشیم.

اقتصادی

مشترکین،مدیریت مصرف برق در زمستان را جدی بگیرند

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: با ورود فصل زمستان و حذف تخفیف برق مصرفی،هزینه برق در استان مانند سایر مناطق کشور محاسبه می شود.

منتشر شده

روی

به وسیله

مهرداد حاجی زاده افزود: در سه ماه فصل زمستان نرخ برق خانگی هرکیلوات ساعت ۷۲ تومان محاسبه می شود که نسبت به هزینه برق در تابستان حدود سه برابر افزایش می یابد.

به گفته وی، اگرچه استفاده از لوازم سرمایشی در این فصل کاهش می یابد اما با وارد مدار شدن لوازم گرمایشی پرمصرف مانند آبگرمکن مصرف برق مجددا افزایش می یابد. تنظیم کردن درجه ترموستات آبگرمکن در دمای متعادل و استفاده از لوازم برقی پرمصرف در ساعات کم باری تاثیر زیادی در کاهش هزینه برق مصرفی فصل زمستان دارد.

حاجی زاده اظهار داشت: اگر مشترکین در این فصل مصرف برق خود را در هرماه به کمتر از ۸۰ کیلووات کاهش دهند مشمول طرح برق امید شده و قبض برق آنها رایگان محاسبه می شود.

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق اظهار داشت: مشترکان می توانند برای اطلاع از میزان مصرف خود و مقایسه آن با سایر مشترکان با نصب اپلیکیشن برق من بر روی تلفن های همراه خود اطلاعات مصرف خود مشاهده کنند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

برندگان نخستین دوره مسابقات اتومبیلرانی رالی خانواده جام منطقه آزاد قشم معرفی شدند

برندگان نخستین دوره مسابقات اتومبیلرانی رالی خانواده جام منطقه آزاد قشم با معرفی برندگان به کار خود پایان داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش خبرنگار تجارت جنوب آنلاین، نخستین دوره مسابقات اتومبیلرانی رالی خانواده «جام منطقه آزاد قشم» پنچ شنبه در جزیره قشم با معرفی برندگان پایان یافت.


اولین دوره مسابقات با ارزیابی مهارت نقشه خوانی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برگزار شد. ۶۴ شرکت کننده ۱۸۰ کیلومتر از مسیر رالی را در جزیره قشم با هدف مهارت سنجی و رعایت قوانین طی کردند.
هیات موتورسواری و اتومبیلرانی منطقه آزاد قشم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی میزبان شرکت کنندگان نخستین دوره از ایت مسابقات بود.
جزیره قشم به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس یکی از مهمترین جزایر برای برگزاری مسابقات بین المللی و منطقه ای به حساب می آید. شرایط جغرافیایی، تلفیق محیط سنتی و نوین در کنار جاده های مناسب با مناظر زیبای ساحلی در کنار خلیج فارس جزو گزینه های پر طرفدار ورزشکاران است.
در این دوره از رقابت ها با حضور مرتضی شیخ زاده معاونت گردشگری منطقه آزاد قشم، جلیل حق گویان رئیس ورزش و جوانا منطقه آزاد قشم و جاد فیضی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی منطقه آزاد قشم به نفرات اول تا دوازدهم هدایایی اهدا شد.
خانم پریچهر حقیقی به عنوان راننده و آقای آرش ایرانمنش به عنوان نقشه خوان با ۶ پوئن منفی به مقام نخست دست یافتند. همچنین علی قهرمانی به عنوان راننده و فرزانه پورشمسی به عنوان نقشه خوان با ۲۸ پوئن منفی مقام دوم را کسب کردند. توماج گرئی به عنوان راننده و سارا بهادری به عنوان نقشه خوان با ۳۷ پوئن منفی در جای سوم قرار گرفتند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

ثبت‌نام طرح مسکن ملی آغاز شد/ ثبت‌نام هرمزگانی‌ها از ۲۳آذر

ثبت‌نام از متقاضیان طرح اقدام ملی ازشانزدهم آذرماه در بعضی استان‌ها آغاز شده است و تا پایان آذر ماه ادامه دارد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت‌جنوب آنلاین، این طرح از ۲۳ آذرماه در هرمزگان اجرا خواهد شد و پایان آذر ماه ثبت نام مسکن ملی در تمام استان‌ها تمام می‌شود.

متقاضیان با مراجعه به سامانه مسکن ملی به آدرس https://tem.mrud.ir/ در زمان تعیین شده می‌توانند اقدامات ثبت‌نام را انجام دهند.

متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی و افراد تحت تکفل باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از روز اول فروردین ماه ۸۴ به بعد باشند و پس از انقلاب اسلامی از امکانات نهادهای عمومی غیردولتی مربوط به تأمین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه‌ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد. به عبارتی فرم ‹‹ج›› در استعلام از سامانه مربوطه باید سبز باشد.

شرط دیگر متأهل یا سرپرست خانوار بودن است. البته زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن می‌توانند در این طرح نام‌نویسی کنند.

داشتن حداقل پنج سال سابقه سکونت در پنج سال اخیر در شهر مورد تقاضا از دیگر الزامات است.

 سابقه سکونت در شهر جدید مورد تقاضا یا در شهر مادر حداقل پنج سال خواهد بود.

نداشتن منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی نظیر چک برگشتی، تسهیلات معوقه و غیره، توانایی تأمین هزینه ساخت مسکن مازاد بر تسهیلات بانکی، امکان سپرده‌گذاری حداقل ۳۰ درصد هزینه ساخت مازاد بر تسهیلات بانکی از جمله دیگر شروط اعلام شده است.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها