با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

منافع ملی باید خط قرمز خبرنگاران در بحران باشد

استاد علوم ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی گفت:در همه جوامع،حتی کشورهای مدعی دموکراسی در انعکاس اخبار و گزارش‌ها ،محدودیت وجو دارد ، این تلقی که خط قرمزی درانتشار خبر و گزارش وجود ندارد ، تلقی نادرستی است .

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، دکتر ابتسام رضوی دینانی محقق و نویسنده حوزه رسانه در اولین روز برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری بحران با اعلام این مطلب گفت : در همه جوامع ، حتی کشورهای مدعی دموکراسی در انعکاس اخبار و گزارش‌ها ،محدودیت وجو دارد ، این تلقی که خط قرمزی درانتشار خبر و گزارش وجود ندارد ، تلقی نادرستی است .

استاد علوم ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی با قدردانی از برگزار کنندگان این دوره افزود : روزنامه نگاری بحران در حقیقت یک حوزه تخصصی است که جای آن در مراکز علمی و دانشگاهی خالی است . این ضرورتی است که نه تنها باید اهالی رسانه از آن بهره گیرند بلکه حتی به مردم نیز باید آموزش داده شود .

رضوی دینانی با اشاره به اینکه خاورمیانه بهشت روزنامه نگاری بحران است و ایران در مرکز آن قرار دارد اظهار کرد : داعش ، جنگ اول و دوم خلیج فارس ، جنگ‌هایی در سوریه ،عراق و یمن اتفاقاتی که افتاده ، خاورمیانه را به عنوان بحرانی ترین منطقه جهان معرفی کرده است.

نویسنده کتاب قدرت رسانه با اشاره به سرفصل های خبرنگاری بحران گفت : در این دوره کلیاتی در خصوص بحران ، انواع آن بر حسب موضوع ونحوه وقوع ، ارتباطات بحران ،  اثر رسانه در مدیریت بحران ، ویژگی خبرنگاران بحران و اصول مورد توجه روزنامه نگاری بحران و کارعملی ویژه شرکت کنندگان ارائه شد .

وی در پایان با تاکید بر اینکه روزنامه نگاری  بحران به عنوان خلا در اکثر استان‌ها وجود دارد و باید با توجه به شرایط کشور ، در دانشگاه‌ها رشته روزنامه نگاری بحران ایجاد شود .

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها