با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

پرداخت مطالبات مراکز درمانی هرمزگان از بیمه سلامت ضرورت دارد

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به طرح‌های توسعه‌ای در حال اجرا در هرمزگان، نیاز است در زمینه بهداشت و درمان توجه بیشتری به این صورت گیرد و خدمات بیمه ای مناسب ارائه شود.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،فریدون همتی صبح امروز(۱۱ دی ماه) در دیدار با  رئیس سازمان بیمه سلامت کشور، تسریع در پرداخت مطالبات بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی از بیمه سلامت، در راستای اجرای طرح تحول سلامت و ارائه خدمات درمانی را مورد پیگیری قرار داد.

وی اظهار کرد: بیمارستان ها و مراکز درمانی استان هرمزگان، علاوه بر مردم این استان، جمعیت مناطق جنوب استان کرمان را نیز تحت پوشش خدمات درمانی قرار می‌دهند که این امر ضرورت پرداخت مطالبات بیمارستان های این استان برای ارائه خدمات مطلوب را دوچندان کرده است.

همتی با بیان اینکه کمک بیمه ها در بهبود کیفیت خدمات درمانی و سلامت نقش مهمی دارد، تصریح کرد: با بهبود کیفیت درمان و توسعه بیمارستان ها و حمایت از آنها، دیگر نیازی به اعزام بیماران از این استان به استان های همجوار یا مرکز کشور نخواهد بود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: همچنین استان هرمزگان از موقعیت مناسبی برای جذب گردشگران سلامت و درمان از کشورهای حوزه خلیج فارس برخوردار است که با کمک بیمه ها و احداث بیمارستان های مجهز و پیشرفته می توان این اهداف را محقق نمود.

وی بیان کرد: با توجه به طرح‌های توسعه‌ای در حال اجرا در هرمزگان، نیاز است در زمینه بهداشت و درمان توجه بیشتری به این صورت گیرد و خدمات بیمه ای مناسب ارائه شود.

به گزارش ایسنا، دکتر طاهر موهبتی رئیس سازمان بیمه سلامت کشور نیز در این دیدار بر کمک به پرداخت مطالبات بیمارستان ها و مراکز درمانی استان هرمزگان از بیمه سلامت و ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای در این استان تاکید کرد.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها