با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

وضعیت گرایش مردم هرمزگان به اعتیاد از میانگین کشوری پایین تر است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: خوشبختانه در استان هرمزگان وضعیت گرایش مردم به اعتیاد از میانگین کشوری پایین تر است.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،سعید ناجی روز گذشته(۱۵ بهمن) در همایش یاری گران زندگی در بندرعباس، ضمن تبریک دهه مبارک فجر، افزود: امیدواریم استان در دهه فجر شاهد فجر دیگری در عرصه کنترل، پیشگری، مقابله و مبارزه با مواد مخدر باشد و بتوان گام های موثری در ریشه کنی این پدیده شوم در جامعه برداشت.

وی با بیان اینکه هیچ کس از مضرات پدیده شوم اعتیاد در جامعه مصون نیست، بیان کرد: مقابله و مبارزه با مواد مخدر یک مسئولیت همگانی است و همه باید برای ریشه کنی با این پدیده شوم تلاش کنند زیرا هیچ فرد و خانواده ای نمی تواند ادعا کند که من و خانواده ام در این خصوص مصون هستیم.

ناجی خاطر نشان کرد: برای مصون نگهداشت خود و خانواده در برابر این پدیده شوم و خانمان سوز همگان با هم متحد شود و در مسیره مقابله و مبارزه با مواد مخدر تمامی افراد جامعه باید گام بردارند.

وی با اشاره به تلاش های شبانه روزی تمامی دستگاه های متولی در امر مبارزه با مواد مخدر در استان، گفت: نیروی انتظامی و تمامی دستگاه ها و ارگان های که در مبارزه با مواد مخدر نقش دارند به واسطه تلاش شبانه روزی توانسته اند تا میزان قابل ملاحظه ای با این پدیده برخورد کنند. 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر ضرور استمرار مقابله و مبارزه با مواد مخدر تاکید کردو گفت: در زمینه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید از تمامی ظرفیت ها استفاده کرد تا بتوان موجبات پیشگیری از اعتیاد و آسیب های آن را در جامعه فراهم کرد.

ناجی تصریح کرد: عملکرد مسئولان مبارزه با مواد مخدر به تنهایی برای مقابله با این پدیده شوم کافی نیست بلکه باید مردم نیز باید در این عرصه نقش خود را ایفا کنند.

وی افزود: باید تمامی افراد با همدلی و اتحاد برای کاهش آسیب های مواد مخدر در جامعه اقدام کنند، به قول سعدی شاعر بزرگ پارسی، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار، این شعر باید در عرصه مقابله و مبارزه با مواد مخدر سر لوحه کار ما باشد.

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها