با ما ارتباط برقرار کن

دسته‌بندی نشده

در جلوگیـری از تضییع حقـوق بیت‌المـال از ریالی چشم پوشی نخواهیم کرد

بازرس‌کل استان هرمزگان گفت: علیرغم وجود افرادی که برای رسیدن به مطامع خود با قربانی کردن سلامت مردم به هر قیمتی می‌خواهند پیش بروند، در این خط قرمز لحظه‌ای کوتاه نیامده‌ایم.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،رضا مختاری صبح امروز(یازدهم اسفندماه) با اشاره به وظایف قانونی سازمان بازرسی کل کشور مطابق با اصل ۱۷۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، به تشریح بخشی از اقدامات موثر صورت گرفته توسط کارشناسان و بازرسان این بازرسی کل در پیشگیری و مقابله با فساد و رسیدگی به سوء جریانات و شکایات و اعلامات دریافتی از شهروندان پرداخت و گفت: اقدامات اثربخش بازرسی کل استان بر مدار قدرت و جایگاه نظارتی نیست و دستگاه‌های اجرایی در بیشتر موارد اعلامی، پیشنهادها و نظرات کارشناسی بازرسان را به صورت خودکار اجرا می‌کنند و این یعنی مجاب کردن جامع و همه جانبه مدیران دستگاه‌ها که به عنوان یک رسالت ویژه در دستور کار بازرسی است.

بازرس‌کل استان هرمزگان اضافه کرد: وقتی مدیران نتیجه جلسات کارشناسی محور با بازرسان را به ما گزارش می‌دهند یعنی اینکه دستگاه از یک سرمایه نظارتی و مشاوره‌ای مثل سازمان بازرسی بهره‌مند شده است و بازرسی را مشاوری امین و یاری‌دهنده جهت رسیدن به اهداف قانونی خود می‌داند و تلاش می‌کند به صورت خودکار و نه جبر و اجبار قانونی آن را انجام دهد و از این حیث تعامل و اعتماد بیشتری جهت برقراری هر چه بیشتر حسن جریان امور حاکم است.

 مختاری در ادامه به بازرسی‌های سرزده از دستگاه‌های اجرایی، که به صورت نامحسوس و غیر رسمی و بدون ایجاد دغدغه حضور بازرسان در دستگاه‌هایی که شاهد کندی و یا خلاء خدمتی بوده اشاره و تصریح کرد: در این مرحله از بازرسی‌های سرزده، از ۱۷ دستگاه اجرایی استان توسط بازرسان بازدید بعمل آمد که این بازرسی‌ها موثر بوده و رضایت‌مندی شهروندان را در نتیجه تسریع در رفع مطالباتشان به دنبال داشته است.

وی با اشاره دستاوردهای مهم سفر ریاست قوه قضائیه به استان، رفع مشکل صدور اسناد در روستاهای غرب استان، پیگیری حل مشکلات و اختلافات موجود در منطقه آزاد قشم بین شهرداری‌های قشم و درگهان، شناسایی و انحلال کمیسیون‌های خلاف مقررات در شهرداری بندرعباس، بررسی و رفع دغدغه‌های جامعه صیادی با حضور بازرسان در جاسک و جمع‌بندی و انعکاس ایرادات موجود در حوزه سوخت شناورهای صیادی و سهمیه‌بندی بنزین را از نتایج اقدامات موثر صورت گرفته این بازرسی کل برشمرد.

مختاری در خصوص ورود این بازرسی کل به بحث سیل ابتدای سال جاری که بسیاری از شهرهای کشور را درگیر و خسارات زیادی به دنبال داشت، افزود: با انجام بازرسی فوق‌العاده در استان به بررسی نقاط آسیب و مشکلات موجود پرداخته و گزارش تهیه شده با توجه به بررسی و اظهارنظرهای کارشناسان عالی رتبه در سطح کشور می‌تواند به عنوان یک ذخیره استراتژیک برای مدیریت استان باشد و با اجرایی شدن پیشنهادات مشکلات زیادی در این حوزه حل و فصل خواهد شد.

بازرس‌کل استان هرمزگان همچنین در خصوص مشکلات ناشی از سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین نیز گفت: در این حوزه بازرسی فوق‌العاده دوم سازمان بازرسی در حال انجام است و ایراداتی که دستگاه‌های متولی دارند، جمع‌بندی و اعلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه سلامت و کالاهای سلامت محور که مستقیم در سبد غذایی مردم هستند، همکاران ما حساسیت ویژه‌ای دارند و در این راستا اقدامات موثر و مهمی از جمله جلوگیری از ورود ۶۹ کانتینر برنج آلوده قاچاق از مبادی ورودی گمرک و همچنین ممانعت از ورود ۱۷۸۰ تن برنج قهوه‌ای آلوده به سبد غذایی مردم صورت گرفته و علیرغم وجود افرادی در این حوزه که برای رسیدن به  مطامع خود با قربانی کردن سلامت مردم به هر قیمتی می‌خواهند پیش بروند، در این خط قرمز لحظه‌ای کوتاه نیامده‌ایم.

مختاری اضافه کرد: بازرسی کل استان با محوریت اصل ۱۷۴ قانون اساسی دو اصل اصیل و رکن رکین را در مجموعه  تعریف و سرلوحه کار خود قرار داده، مسئله محوری به عنوان اصل اول و اصل دوم داشتن حضور موثر و عملیاتی و حل مشکلات و نواقص در دستگاه‌ها با تبیین دغدغه‌ها و توجیه مدیران دستگاه‌های اجرایی در جلسات کارشناسی و پیگیری آنها تا رفع مشکلات و نواقص با همراهی مدیران دستگاه‌های اجرایی که این کار عملی شده و در همین جا لازم می‌دانم از دستگاه‌ هایی که در این خصوص همراهی و همکاری لازم را با بازرسی استان داشته‌اند تقدیر و تشکر نمایم. در مجموع اقدامات انجام شده موجب شده مردم و مسئولین، بازرسی را یک محل امن و پناهگاه و مشاوری امین در کنار خود دانسته و موارد قانون شکنی را بدون ترس از مشکلات بعدی، گزارش کنند.

بازرس کل استان هرمزگان اکثر مدیران را خدوم و پاکدست دانست و خاطرنشان کرد: بازرسی استان همواره همراه مدیران است و هیچ‌گاه مانع ریسک مدیران نخواهیم بود، چون ریسک را یکی از ابزار مدیریت می‌دانیم، هدف ما پیشگیری است و تلاش بازرسی استان بر این است قبل از آنکه تخلفی صورت گیرد، مدیران را از موضوع آگاه سازیم تا از مسیر اصلی که همان خدمت رسانی و رفع مشکلات شهروندان در چارچوب قوانین و مقرارت است، خارج نشوند اما در این مسیر در انجام وظیفه ذاتی خود قاطعانه عمل خواهیم کرد و در مقابل قانون‌شکنی و تخطی از قوانین و مقررات توسط دست‌های ناپاک و افرادی که به دنبال مطامع خود هستند، ایستاده و خواهیم ایستاد و در جلوگیـری از تضییع حقـوق بیت‌المـال، از ریالی چشم‌پوشی نخواهیم کرد و بـا مفسدین به شدت برخـورد می ‌کنیم و در این خط قرمز لحظه‌ای کوتاه نخواهیم آمد، چرا که هر کس در جایگاه خدمت خیانت می‌کند، مستحق عفو و گذشت نیست.

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های استاندار و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی استان اظهار داشت: در یک جامعه، هرگونه سوءاستفاده و تخلف، موجب بدبینی و نارضایتی مردم می‌شود و هر مقداری که میزان جرایم سازمانی در جامعه کاهش پیدا کند، به همان اندازه رضایتمندی مردم افزایش می‌یابد.

در ادامه استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت امر نظارت در اداره کشور و همچنین مبارزه با انحرافات و فساد در دستگاه‌های اداری تصریح کرد: کار بازرسی و نظارت امری مقدس، لازم و مهمی در سلامت یک حکومت است و یک حکمرانی سالم نظارت درست می‌خواهد و اگر نظارت مطلوب صورت گیرد، بزرگ‌ترین خدمت صورت گرفته و این امر، مشکلات را مرتفع و اعتماد عمومی به نظام را افزایش می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد: هیچ‌کس نمی‌تواند منکر امر نظارت، کنترل و یا حسن جریان امور باشد و اگر کسی تصور کند بدون نظارت می‌توان یک کشور و سازمان اداری یک کشور را به سلامت پیش برد، در اشتباه محض است بنابراین ابزار نظارت خیلی مهم است و تضمین‌کننده اعتماد عمومی به یک نظام است.

همتی افزود: مجموعه بازرسی استان با رویه مساعدت و همراهی هرچه بیشتر با دستگاه‌های اجرایی در شرایط موجود، می‌تواند در افزایش قدرت ریسک‌پذیری مدیران و اتخاذ تصمیمات مؤثر و سازنده برای استان و تسریع در اقدامات، نقش تعیین‌کننده‌ای را ایفا ‌کند.

استاندار هرمزگان در پایان ضمن تشکر از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی بازرسان با حساس دانستن امر نظارت و وظیفه دستگاه‌های نظارتی بالأخص سازمان بازرسی، اظهار کرد: نظارت‌ها باید برقرار باشد زیرا سایه دستگاه نظارتی باعث حسن اجرای قوانین می‌شود.

دسته‌بندی نشده

Individual bankruptcy and Taxes Consequences

منتشر شده

روی

به وسیله

When it comes to bankruptcy, you may be thinking whether it includes Tax Consequences. Generally, any major change in your financial situation has a taxes consequence. On the other hand, some improvements will not have any kind of effect. For example , your unique lender will not have negative Taxes Consequences if you generate significant alterations. However , lenders who grabbed your debt for cheap will be controlled by negative Taxes consequences for sure changes. Cancelling arrearages can be one example that may have large consequences. Fortunately, there are solutions for leases that will give you full payment of missed amounts and a reduction in long term payments.

When ever filing pertaining to bankruptcy, it is crucial to understand the actual potential tax consequences will be. There are many types of restructures which can be structured pertaining to maximum duty benefits. While submitting for bankruptcy is the most prevalent option for personal debt restructuring, you may also arrange debt workouts outside of the bankruptcy process. Different structures will vary tax ramifications and it is important to determine what type will be perfect for your company. When ever determining which type of purchase is best, consider the facts of the situation and weigh your options carefully.

At the time you file for bankruptcy, you should first know what type of remodeled debt ideal your company. When you looking to avoid the impression of bankruptcy, you may not manage to avoid the taxes consequences. There are several exceptions that don’t meet the criteria as alterations, but they carry out have duty implications. It is crucial https://monthlycents.com/dividend-payout-increases-by-17-or-38 in order to keep business running smoothly whenever possible. You may be capable to get your debt restructured and still avoid individual bankruptcy altogether.

ادامه ی خواندن

دسته‌بندی نشده

Купить Натуральный Супер Преимум Корм Хрящики Натуральная Еда Для Собак, Естественный Корм, Купить Оптом С Доставкой Интернет Магазине

При этом бюджет клиент будет максимально сохранен. В излечении наркотической и другой зависимости нужна определенно помощь профессионалов. Даже если человек знает, что есть большая проблема перед ним, то он просто не может бросить употреблять или пить. Декоративный водопад по зеркалу внутри квартиры, дома или офиса поможет вам создать неповторимую атмосферу, привлечет внимание гостей своей красотой и экстравагантностью. Наблюдая за падающими струями воды, человек расслабляется, и восстанавливается на много быстрее после тяжелых будней. В этом что-то есть и мне кажется это очень отличная идея. Карьера не помешала фарерскому футболисту играть в гандбол, записать три музыкальных альбома, издать пять книг и сняться в восьми фильмах.

منتشر شده

روی

به وسیله

Купить Натуральный Супер Преимум Корм Хрящики Натуральная Еда Для Собак, Естественный Корм, Купить Оптом С Доставкой Интернет Магазине

При этом бюджет клиент будет максимально сохранен. В излечении наркотической и другой зависимости нужна определенно помощь профессионалов. Даже если человек знает, что есть большая проблема перед ним, то он просто не может бросить употреблять или пить. Декоративный водопад по зеркалу внутри квартиры, дома или офиса поможет вам создать неповторимую атмосферу, привлечет внимание гостей своей красотой и экстравагантностью. Наблюдая за падающими струями воды, человек расслабляется, и восстанавливается на много быстрее после тяжелых будней. В этом что-то есть и мне кажется это очень отличная идея. Карьера не помешала фарерскому футболисту играть в гандбол, записать три музыкальных альбома, издать пять книг и сняться в восьми фильмах. Лучшие биткойн-казино

Монтаж и демонтаж вышки туры не занимает много времени и труда, так как она состоит из элементов с малым весом, которые легко поднимаются на самый верх и устойчивой колесной базой. Соединятся они двумя способами, либо вставляются труба в трубу, например рамы, либо соединяются флажковыми замками, что не требует никаких инструментов и специальных навыков. Вышка тура минск – это передвижные приспособления, предназначенные для высотных работ. Используются при возведении промышленных и гражданских сооружений, реставрации памятников архитектуры, отделке помещений. Их часто арендуют для шоу, киносъемок, телевидения с целью размещения оборудования. Они представляют собой сборную жесткую металлическую конструкцию в форме башни.

Призовой фонд партии всегда формируют игроки своими ставками. Провайдер лишь удерживает комиссию с каждой поставленной суммы.

Наклонные лестницы обеспечивают доступ к горизонтальным настилам, количество которых регулируется. И Вам были бы интересны мои услуги, обращайтесь по контактам указанным ниже. — Мгновенная связь с клиентом сайта повышает конверсию более чем в ۳,۵ раза. Запрещено взламывать сайт/форум или наносить любой вред проекту. При копировании любых материалов с данного ресурса активная ссылка на -x.ru обязательна. Доброго времени суток дамы и господа купить удобрения рб Can I contact admin??

atlantisgoldказино

Предлагаем сдать его нам, еще и немного заработать. Обращайтесь в пункт приема катализаторов в Самаре, чтобы сдать неисправные устройства по хорошей цене. Наша компания производит мебельные фасады из пластика HPL , Акрилового пластика Senosan, ACRYL GLASS Senosan- СТЕКЛО Пластик, Alvic панелей И ПЛАСТИКА FENIX NTM .

Отдельное внимание уделяется организации внеклассных мероприятий и тестированию знаний. Также есть возможность через контактную форму обсудить с основательницей сайта вопросы воспитания и преподавания в начальной школе. В нашей компании Вы можете выбрать или вышка тура паспорт с бесплатной доставкой рассрочкой.

И такой сайт имеется – это SlivySklad, который является самой большой базой знаний в СНГ. Хотите заказать рыболовные снасти оптом и ищете надежного поставщика?

Предприятие НПК Аслаханов Новоалтайск стремится предоставить вам, лучший сервис. Производственная компания импортирует, производит, и конечно реализует весь набор упаковки(невредныхпакетов дой-пак ). Наша фирменная сервисная служба перевозки была основана в целях удобства потребителей. У нашей знаменитой корпорации ОДО Новичков Клинцы существует свой автомобильный парк и штат рассыльных.

Прямо сейчас подписывайтесь на Секретные предложения также получайте Именно такие букеты заказать можно в интернет-магазине Украфлора. Букеты в пастельных тонах – для нежных в свой черед спокойных, яркие – для людей эмоциональных, веселых. Жаль, что сейчас не могу высказаться – опаздываю на встречу. Не могу сейчас принять участие в дискуссии – нет свободного времени. Колоссальный опыт работы с зарубежными центрами позволяет оказывать необходимую помощь относительно эмиграции в Польшу.

Вместе с тем, обучение в вузе вовсе не гарантирует того, что студент станет отличным специалистом, учитывая качество образования в нашей стране. Сегодня многие специалисты предпочитают обучаться профессии самостоятельно, изучая необходимую литературу и сразу же отрабатывая полученные навыки на практике. Самообразование позволяет уделять время только той информации, которая является действительно полезной для специалиста. Однако на пути к трудоустройству их ждет серьезное препятствие – отсутствие диплома. Каталог статей постоянно обновляется за счет поступления в него новых статей по темам здоровья, красоты и фитотерапии. Вся информация разбита по рубрикам, поэтому найти нужную вам информацию вы сможете за считанные секунды.

Для этого шутя позвоните шлюхе, которая вам понравилась, равным образом договоритесь о встрече. Бесплатные советы для жизни, рецепты молодости и красоты онлайн Вы хотите узнать много нового,интересного? Сотрудники ознакомят вас с отелями, особенностями курорта, ответят на любые вопросы по телефону. На поиск тура не уйдет много времени, а база постоянно обновляется, поэтому в ней появляется все больше актуальных вариантов.

В нашей жизни случаются ситуации, когда могут понадобиться услуги адвоката. Переоформление недвижимости, вступление в наследство, раздел имущества, заключение договоров – все эти операции требуют вмешательства специалиста с богатым опытом в юридической сфере. Если работодатель ущемляет права своих работников, например, не выплачивает ранее оговоренную зарплату, то помощь адвокатов поможет раз и навсегда решить эту проблему. Не могу сейчас поучаствовать в обсуждении – нет свободного времени.

Поэтому если решили отправиться в Польшу на ПМЖ, то миграционный адвокат подробно расскажет вам о законных методах эмиграции. Решив приобрести визу, вы получаете право работать, жить и вести собственный бизнес без минимальных ограничений. И в этом случае следует довериться опыту специалистов VPolshe. Все квалифицированные сотрудники прошли практику в данной стране.

В том случае ваш продукт будет доставлен невероятно быстро и точно. Вы можете рассчитывать на своевременное сопровождение, отличное качество печати и индивидуальные решения.

Могу предложить зайти на сайт, с огромным количеством информации по интересующей Вас теме. В большинстве ситуаций, количество убыточных сделок неумолимо растет, новички теряют свои средства. После этого, они выходят из сегмента, отказываясь делать повторные инвестиции – трейдинг теряет свою актуальность, ведь халява не прошла. Есть и такие, кто начинает сразу же распространять ложную информацию – они называют Форекс мошеннической организацией, размещают огромное количество неправдивых отзывов.

Приглашаем посетить наш интернет-магазин «Рыбалка-оптом», где вы сможете найти все необходимые товары для активного отдыха. В нашем ассортименте представлены не только сети и снасти, но и палатки, снаряжение для летней и зимней рыбалки, крючки, блесна, катушки, а также специальная одежда для охоты и рыбалки. Мы можем полностью обеспечить вас всем необходимым для летней и зимней рыбалки по самой выгодной цене.

У нашей международной компании ООО ИСААКИЙ Тихорецк имеется в наличии штат рассыльных а также свой автомобильный порк. Мы готовы совершить доставку продукта для вашей компании в благоприятное время.

Начиная строительство фундамента, очень важно подобрать материалы высокого качества, которые способны выдерживать большие нагрузки и перепады температуры. Хотите купить бетон в Сходне с доставкой, который бы соответствовал стандартам качества и имел оптимальные технические характеристики? В таком случае стоит обратиться к производителю бетонных смесей – компании «БЕТМОС», где вы сможете заказать бетон различных марок отменного качества по доступной стоимости. В нашем магазине вы можете выбрать необходимые вам детали и инструменты по хорошей цене и оформить быструю доставку. На нашем сайте сделать покупку очень просто – достаточно выбрать интересующий вас раздел каталога и добавить в корзину. Наша сервисная служба доставки груза основана в интересах простоты потребителей.

ادامه ی خواندن

دسته‌بندی نشده

نسخه تهران نشینان برای مسایل هرمزگان شفا بخش نیست

هرمزگان- شاید در این مجموعه (سند ) جامع نگری در ترمیم مسایل مهم در بخش های مختلف کمتر به چشم آید ولی همین که تلاش شده به سمت ایجاد یک گفتمان مشترک در مسایل منطقه ای حرکت شود، می‌تواند امید بخش باشد.

منتشر شده

روی

به وسیله

غلامعباس شمس الدینی ،تجارت جنوب آنلاین ،چهاردهمین سفر استانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به هرمزگان اختصاص یافت ، اینکه سفرهای استانی عالی ترین مقام اجرایی کشور و وزرای دولت چقدر می تواند در حل مسایل اثر گذار باشد، موضوعی است که در این مجال قصد پرداختن به آن نیست.

مطابق برنامه ها جدولی از حضور نمایندگان دولت در دستگاههای اجرایی استان منتشر شد که مردم متناسب با موضوعی که دارند به آن دستگاهها مراجعه کنند،  از سوی دیگر خبرگزاری ها و فضای رسانه ای استان به مسئله اولویت های مهم ساکنان این خطه و ضرورت ورود دولت برای حل آنها اختصاص یافته است.

در این مجال بی شک باید به اصلی ترین موضوع توجه شود .مردم بخاطر دارند که در ایام انتخابات ستاد مرکزی آقای رئیسی نظام مسایل ۳۱استان کشور را که وانمود شده محصول پژوهش میدانی و با نگاهی علمی می باشد، منتشر کرد.

شاید مهمترین هدف این به عبارتی سند راهبردی توسعه استانهای کشور ،ایجاد گفتمان مشترک در حوزه مفاهیم ، نیازها ، اولویت ها باشد. موضوعی که محسن منصوری معاون امور استانهای ستاد مرکزی آقای رئیسی در مقدمه بر آن تاکید دارد.

در این مجموعه ۱۷۲صفحه ای ۶صفحه به هرمزگان اختصاص دارد که در ابتدا به ظرفیت ها و فرصت های استان اشاره شده و در ادامه به ۱۸مسئله اساسی تحت عنوان مشکلات استان اشاره شده است. بیکاری، نبود راه روستایی در بسیاری از روستاها ،نبود راه مناسب و پل در بسیاری از بخش ها، مفعول ماندن ظرفیت ترانزیتی بندرشهیدرجایی به دلیل دیپلماسی اقتصادی ضعیف.

بخصوص در آسیای میانه، برخی واگذاری های نامعقول و بعضا رانت آلوده که علاوه بر اتلاف منابع عمومی منجر به مشکلات کارگری و بعضا امنیتی شده است،بافت های فرسوده بخصوص در شهرستان بندرعباس، آسیب های اجتماعی بخصوص درشهرستان بندرعباس، کم آبی و توزیع نابرابر آب، کمبود متخصص و فضای بیمارستانی و درمانی به دلیل طولانی شدن روند احداث بیمارستان های در حال ساخت شهرستان، بندرعباس و نبود بیمارستان مناسب در مابقی شهرهای استان، مشکلات مربوط به فروش محصولات کشاورزی و باغی،عدم آمادگی کافی برای مبارزه با هجوم ملخ و سایر آفات،عدم اعطای مجوز صید به صیادان سنتی،قاچاق سوخت و عدم تفکیک کوله بر سوخت از قاچاقچی های کلان، عدم تناسب رشته های دانشگاهی بانیروهای مورد نیاز صنایع استان،مشکلات جدی زیست محیطی با ورود فاضلاب خام شهری و پس آب های صنعتی کارخانجات، مزارع پرورش میگو و کشتی هادر خلیج فارس و دریای عمان،صید ترال و آسیب های جدی به زیستگاه های جانوران دریایی و به مخاطره افتادن زنجیره تامین غذای نسل آینده کمبود و به نوعی فقر سرانه فضای ورزشی،آموزشی، هنری و فرهنگی و توزیع ناعادلانه همین اندک موجودی از جمله مسایلی است که در آن مجموعه به عنوان نظام مسایل استانها مطرح شده اند.

صدالبته مسایل و مشکلات دیگری در حوزه های صنعت ، زیر ساخت ها ، محیط زیست، فرهنگ و هنر و حوزه های دیگر وجود دارد که به آن اشاره نشده است. علی ای حال در همین سند اقدامات مهمی که منتخب مردم برای استان هرمزگان شرح داده، نیز آمده است .که مهمترین آنها تسهیل سرمایه گذاری، تکمیل بنادر، احداث بنادر جدید در سواحل مکران، تکمیل موج شکن ها، تقویت سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، هوشمند سازی بنادر، حمایت از طرح های کشاورزی، شیلاتی، دانش بنیان، ایجاد پایگاه ملی تحقیقاتی تولید برق ازامواج دریای در سواحل دریایی عمان، توسعه حمل ونقل ترکیبی و افزایش ترانزیت سالانه ۱۰ میلیون تن با توسعه وتکمیل شبکه های حمل ونقل و توزیع بر روی سه محور بندر-راه آهن می باشد.

طبعا اتخاذ تصمیم در راستای ایجاد گفتمان مشترک دولت ملت یک اقدام ارزشمند است اما اینکه آیا موارد احصا شده با خواست مردم تفاوت دارد موضوع دیگری است. شاید در این مجموعه (سند ) جامع نگری در ترمیم مسایل مهم در بخش های مختلف کمتر به چشم آید ولی همین که تلاش شده به سمت ایجاد یک گفتمان مشترک در مسایل منطقه ای حرکت شود،  می تواند امید بخش باشد. نگارنده هم معتقد است نسخه تهران نشینان برای مسایل هرمزگان شفا بخش نیست.

وای کاش بازهم دامنه گروه تحقیق و مطالعه مسایل استان گسترده تر شود و شاید یکی از دلایل عمده عدم پردازش همه مسایل همین دایره محدود تیم هایی است که مشکلات و راه حل ها را احصا و پیشنهاد کرده اند. مردم انتظاراتی دارند، مسایل و مشکلاتی که عمده آنها در این سند مطرح شده است. انتظار مردم هرمزگان اقدام دولت در اجرایی کردن تعهدات یا وعده هایی است که خاصه برای استان داده شده است. قطعا مردم باید نتایج سفرهای مسئولان ارشد نظام را احساس کند، صرف برگزاری یک سفر استانی بی آنکه دستاوردی داشته باشد نه تنها مفید نیست بلکه موجب افزایش توقعات و افزایش یأس عمومی می گردد. این روزها حال مردم، حال سفره های مردم خوب نیست، انجام این سفرهای هزینه بردار اگر نتیجه بخش نباشد نگرانی های عمومی را موجب می شود. امیدواریم این سفر بتواند تحولات شگرفی در توسعه پایدار استان به همراه داشته باشد .

 

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها