با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

تشکیل ستاد کرونا در بازار با همکاری سپاه امام سجاد (ع) و اتاق اصناف هرمزگان

ستاد کرونا در بازار با همکاری سپاه امام سجاد (ع) و اتاق اصناف هرمزگان تشکیل شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مسئول بسیج اصناف سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان تشکیل ستاد شکست کرونا دربازار با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفیمسئول بسیج اصناف سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان عنوان کرد : تشکیل ستاد شکست کرونا دربازار با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی انجام شده است

 مسلم زارع گفت : اهم اقدامات موثر در جهت مقابله و پیشگیری با این بیماری را گند زدایی پاساژها،مجتمع های تجاری ،بازار بزرگ بندرعباس ،خیابان های سطح شهر ،بازار و معابر عمومی همجوار واحد های صنفی با کمک و مشارکت سازمان آتش نشانی بندرعباس و اهدای مواد ضد عفونی کننده به صنف بنکداران مواد غذایی  بیان نمود 

وی خاطرنشان کرد : جلسات توجیهی برای کلیه روسای اتحادیه های  صنفی و فرماندهان پایگاه های بسیج اصناف بندرعباس مخصوصا صنوف مشمول ماده ۱۳ قانون نظام صنفی  شامل  صنوف  چا پ تراکت ،و نصب بنرهای اطلاع رسانی و آگاه سازی در خصوص مقابله و پیشگیری بیماری کرونا درسطح بازار و واحد های صنفی  انجام گردیده است 

اهدا بیش از ۴۵۰ عدد طب سنج به دانشگاه علوم پزشکی از صنف کالای پزشکی

مسئول بسیج اصناف سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان یاد آورشد:اهداء بیش از ۴۵۰ عدد طب سنج به دانشگاه علوم پزشکی از صنف کالای پزشکی ، اهدا بیش از ۷۰۰ عدد ماسک از صنف ابزار و یراق و رنگ  به دانشگاه علوم پزشکی جهت انتقال به کادر درمانی ، توزیع رایگان بیش از ۴۰۰۰ عدد ماسک بین عموم مردم توسط واحد های صنفی از دیگر اقدامات سازمان بسیج اصناف به شمار می آید

مسلم زارع افزود :اعلام آمادگی  تامین نیرو های بسیجی متخصص و مرتبط  با بیماری کرونا ،تولید ماسک توسط کار گا ههای تولیدی پوشاک به محض دریافت مواد اولیه  و راه اندازی تولید الکل خرما دریکی از کار گاههای اصناف و راه اندازی خط تولید ژل بهداشتی  ،و همچنین  ممانعت و جلو گیری از مکان های عرضه قلیان از دیگر اقدامات پیشگیرانه بوده است

 وی در پایان از همکاری و تعامل بسیار خوب  اتاق اصناف و مسئولین سازمان صنعت و معدن و اتحادیه های صنفی تقدیر و تشکر نمود.

اجتماعی

راه ۱۰۰ روستا در هرمزگان مسدود شد

مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری: به علت بارندگی‌های ۲ روز گذشته ۱۰۰ راه روستایی و سه راه اصلی در هرمزگان بسته شده است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری: به علت بارندگی‌های ۲ روز گذشته ۱۰۰ راه روستایی و سه راه اصلی در هرمزگان بسته شده است.
سه مسیر اصلی در جاده های  بندر خمیر- بندرعباس، بندرلنگه – بندرخمیر و یک جاده در شرق استان بسته شد که با همکاری راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مسیر‌های جایگزین مشخص شده است.
در شهرستان میناب تخلیه اضطراری سه روستای مازغ بالا، مازغ پایین و تُمبِک که حدود هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعتی بیش از ۱۰ هزار نفر هستند به اماکن امن منتقل شده اند.
همچنین بر اثر این بارندگی ها آب ۶۷ روستا و همچنین برق ۴۰ روستا که متغییر هستند قطع شده است.
در شهرستان‌های بندرعباس، رودان، میناب و جزیره هرمز آبگرفتگی معابر و منازل گزارش شده است.
سامانه بارشی در استان از امشب فعال تر می شود و مردم امروز و فردا  از تردد‌های غیرضروری درون شهری و برون شهری و قرار گرفتن در مسیل رودخانه‌ها و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی را به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی، آورده است:

با عنایت به تخصص و تعهد جنابعالی و به موجب این حکم به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب می گردید.

انتظار می‌رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاه‌های کشوری و لشکری و با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و توانا در انجام وظایف محوله، عمل نمایید.

همچنین اینک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدوارم با اتکال به ذات ایزد منان، خود را خدمتگزار صادق برای مردم شریف استان هرمزگان دانسته و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سربلندی جمهوری اسلامی ایران، کوشا باشید. توفيق روزافزون شما را آرزومندم.

حجت الاسلام میرزایی دارای مدرک سطح چهار حوزوی (معادل دکتری) و یکی از نخبگان بومی و افراد صاحب نظر در حوزه فرهنگ است که ریاست نهاد رهبری دانشگاه هرمزگان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان و دبیر جامعه روحانیان و فضلای استان، از مهمترین سوابق کاری وی محسوب می شود.

وی همچنین ۵۸ جلد کتاب را در حوزه های مختلف فرهنگی و دینی تالیف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس

رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس خبر داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف ۴۲ هزار لیتر فرآورده های نفتی قاچاق در نتیجه اجرای طرح ضربتی برخورد با قاچاقچیان در بندرعباس خبر داد.

مجتبی قهرمانی اظهار داشت: در اجرای مأموریت های ابلاغی از سوی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت استان هرمزگان به منظور جلوگیری از هدررفت سرمایه های ملی، مأموران انتظامی با رصد اطلاعاتی و گشت زنی های نامحسوس، بارانداز و محل دپوی محموله بزرگ سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس را شناسایی نمودند.

وی در ادامه افزود: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران در بازرسی از محل مورد نظر، ضمن کشف و ضبط ۴۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق، مخازن نگهداری سوخت در این بارانداز را جمع آوری و معدوم نمودند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ارزش تقریبی سوخت های مکشوفه را ۷ میلیارد و ۳۵۰ ميليون ريال عنوان نمود و تصریح کرد: بنابر گزارش ضابطین، عوامل نگهداری این محموله قاچاق، شناسایی شده اند و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

وی همچنین با تأکید بر ادامه روند مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق سوخت، خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی در مسیر صیانت از منابع ملی با هیچ کس تعارف ندارد و با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها