با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

مرکز تلفن پاسخگویی شرکت آب منطقه ای پل ارتباطی میان مردم و شرکت است

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای استان هرمزگان گفت: مرکز تلفن پاسخگویی شرکت سهامی آب منطقه ای استان هرمزگان (۱۸۱۱) پل ارتباطی میان مردم و مسئولین برای انتقال مسائل و مشکلات است و نیازی به مراجعه حضوری اربابان رجوع وجود ندارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دکتر هوشنگ ملایی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا که در سالن جلسات شرکت برگزار شد ضمن تبریک روز مرد و ولادت امام علی (ع) اظهار کرد: حفاظت از سلامت پرسنل شرکت و مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و امیدوارم که با اقدامات انجام شده و اقداماتی که در دست انجام است هیچکدام از پرسنل و اربابان رجوع دچار بیماری کرونا نشوند.

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای استان هرمزگان با تاکید بر تکریم ارباب رجوع ابراز داشت: مرکز تلفن پاسخگویی شرکت (۱۸۱۱) برای پیگیری تماس‌ها و مسائل مردم در شرکت فعالیت می‌کند.

ملایی تصریح کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در میان مردم و کارکنان، ارائه خدمات به صورت غیر حضوری باید در دستور کار شرکت قرار گیرد اما باید توجه کرد که این امر نباید باعث کندی در انجام کار ارباب رجوع شود.

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای استان هرمزگان بیان داشت: مرکز تلفن پاسخگویی، پل ارتباطی میان مردم و کارکنان است و نتیجه پیگیری نیز توسط همین مرکز به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی شرایط کنونی کشور در شیوع ویروس کرونا را فرصتی برای شناسایی نقاط ضعف شرکت در زمینه ارائه خدمات غیر حضوری دانست و تصریح کرد: باید این دوره را به گونه‌ای مدیریت کنیم که مردم، پرسنل و شرکت آسیب نبینند.

ملایی با ذکر این نکته که شرکت آب منطقه‌ای یک شرکت خدماتی است و صدها خانواده با آن مرتبط هستند، گفت: دولت مسئول خدمت رسانی به عموم جامعه است و باید این وظیفه را نیز به درستی انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: هفته‌ای دو جلسه به صورت ویدیو کنفرانس با شرکت‌های تابعه در شهرستان‌ها برای بهبود امر خدمات رسانی برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای استان هرمزگان با ذکر این نکته که مجموعه مدیریت تحول در این مدت فعالیت بسیار خوبی داشته و الگوی مناسبی برای آب منطقه‌ای‌های سراسر کشور بوده است، مطرح کرد: تمام همکاران باید بسیج شوند تا کار مردم بدون مراجعه حضوری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

ملایی ضمن استقبال از پیشنهادات کارکنان در حوزه ارائه خدمات به صورت غیر حضوری تشریح کرد: معاونت برنامه‌ریزی شرکت آب منطقه‌ای، اقدامات بسیار مناسبی در بحث ارائه الکترونیکی خدمات انجام داده است اما باید ساختارهای نظارتی و اصلاحی بیشتری برای ارائه بهتر خدمات تعریف شود.

اجتماعی

باهوشیاری و سرعت عمل بالای پلیس هرمزگان بلافاصله عاملان تیراندازی در بیمارستان شهید محمدی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از سرعت عمل بالای پلیس استان و دستگیری ۶ نفر از عاملان تیراندازی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بلافاصله پس از درگیری و نزاع دسته جمعی خبرداد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین,سردار “غلامرضا جعفری”  بیان داشت: در پی اعلام وقوع درگیری و تیراندازی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، بلافاصله مأموران گشت کلانتری و تیم های تخصصی پلیس امنیت عمومی استان در محل حاضر شدند.

وی افزود: شخصی که توسط ضاربان مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود از متهمان سابقه دار می باشد که به تازگی از زندان ترخیص شده و متعاقب آن در حوالی ساعت ۰۳:۰۰ بامداد امروز نامبرده به اتفاق چند نفر دیگر منازعه نموده که طی این درگیری یک نفر در این زمینه به وسیله اسلحه سرد مضروب و به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شده بود.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: فرد مذکور جهت پیگیری وضعیت همدست مصدوم خود به بیمارستان مراجعه که در حین درمان مجددا ضاربین با یکدستگاه خودروی پژو ۴۰۵ نقره ای رنگ با پلاک مخدوش به بیمارستان مراجعه و اقدام به شلیک با اسلحه کلاش می نمایند که در اثر آن نامبرده از ناحیه ی زانو مصدوم گردید.

سردار جعفری با تأکید براینکه با سرعت عمل پلیس و طی یک عملیات ضربتی هر۶ نفر از عاملان این درگیری در محل حادثه دستگیر و یک قبضه اسلحه کلاش متعلق به ضاربان کشف شد، تصریح کرد: مصدوم تحت الحفظ در حال درمان می باشد و سایر متهمان نیز جهت ادامه روند مراحل پرونده به پلیس امنیت عمومی استان منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه استان هرمزگان محلی برای جولان افراد هنجارشکن و قانون گریز نیست، خاطرنشان کرد: پلیس استان بصورت شبانه روزی هرگونه تحرک افراد قانون گریز،هنجارشکن، اراذل و اوباش و کسانی که سعی در آشفته کردن بار روانی جامعه دارند را رصد با جدیت و قاطعیت با آنان برخورد می کند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در دادگستری استان هرمزگان

بندرعباس_ به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه دستاوردهای مقاومت در دادگستری کل استان هرمزگان افتتاح شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز جامعه مدیون خون شهداست و باید قدردان خانواده های معظم شاهد و ایثارگر باشیم.

علی صالحی با اشاره به رشادت ها و دلاوری های شهدای والامقام و رزمندگان خاطر نشان کرد: دفاع مقدس رمز عزتمندی ایران اسلامی است.

وی همچنین یادآور شد: باید دستاوردهای دوران دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین و ارائه شود و همین موضوع تأثیر مهمی در رشد معنوی و ارتقای خودباوری در سطح جامعه خواهد داشت.

علی صالحی همچنین تأکید کرد: خانواده های شهدا مايه افتخار جامعه، ميراث داران انقلاب اسلامی و سرمايه های معنوی كشور هستند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: هفته دفاع مقدس ، فرصت مغتنمی است تا بار دیگر با مرور حماسه ها و دلاورمردی های مجاهدین عرصه های پیکار در جبهه های حق علیه باطل و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل عظیم الشأن (ره) و شهدای والامقام انقلاب اسلامی ، از رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس تجلیل کنیم.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

ششمین محموله کمک های اهدایی اتاق بازرگانی هرمزگان تحویل مراکز درمانی استان شد/کمک بیش از ۳۰میلیارد تومانی اتاق هرمزگان به بخش درمان استان در دوران کرونا

در ادامه تحقق کمک هشت میلیارد تومانی اتاق بازرگانی ایران و اتاق هرمزگان به بخش درمان استان، امروز ششمین مرحله از این کمک ها به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل داده شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین, این کمک ها شامل کمد کنار تخت، میزغداخوری بیمار تخت مکانیکی، میز غذاخوری بیمار تخت برقی، پایه سرم و تخت icu و ccu بود که ساعتی پیش به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل داده شد.

یادآور می شود از ابتدای شیوع ویروس کرونا بنا بر مصوبه ستاد کرونا و تاکید و رایزنی دکتر همتی استاندار هرمزگان و همکاری و تعامل مناسب مهندس صفا رییس اتاق بندرعباس، تاکنون اتاق بازرگانی و جامعه اقتصادی استان بیش از ۳۰ میلیارد تومان به مراکز درمانی هرمزگان در قالب کمک های مورد نیاز بیمارستان ها کمک کرده اند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها