با ما ارتباط برقرار کن

اقتصادی

عالی‌ترین سطح تعامل نمایندگان با استاندار در جریان است/ ضرورت چاره‌اندیشی در مورد معیشت ساحل‌نشینان

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: عالی‌ترین سطح تعامل نمایندگان با استاندار در جریان است.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس احمد جباری اظهار کرد: امروز نشست ویژه‌ای میان نمایندگان استان در مجلس با استاندار هرمزگان در تهران برگزار شد که در این جلسه، مجموعه اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته در هفته‌های اخیر به منظور پیگیری اعتبارات و امورات کلان استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این نشست همچنین مجموع نمایندگان استان در مجلس ضمن ابراز رضایت از همکاری و تعامل استاندار با مجمع نمایندگان و پیگیری همسوی مسائل استان در مرکز با استفاده از ظرفیت نمایندگان تقدیر کردند و تداوم این رویه را کمکی بزرگ به رشد و پیشرفت استان و رفع محرومیت‌های آن از طریق تقویت امکانات و اعتبارات استان برشمردند.

رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تصریح بر این که عالی‌ترین سطح تعامل میان نمایندگان با استاندار هرمزگان در جریان است، خاطرنشان کرد: این سطح و نوع همکاری و انسجام بی‌نظیر است و ثمرات آن را می‌توانیم در پیگیری مطالبات مردم و رفع مشکلات استان و سرعت دادن به اجرای پروژه‌های حیاتی استان از جمله بیمارستان‌ها و توسعه راه‌ها و تقویت زیرساخت‌های استان، کسب سهمیه‌های جدید جذب نیرو در شبکه بهداشت و درمان، تجهیز مراکز درمانی و … نیز شاهد بود.

جباری بیان داشت: پیگیری‌های خوبی با احصای مشکلات استان در سطح وزارتخانه‌ها به طور مجزا نیز از سوی استاندار در جریان است و ما نیز در قالب مجمع نمایندگان هرجا که لازم باشد، آماده‌ایم تا با تعامل و پیگیری امور در سطح پارلمانی، این پیگیری‌ها را سرعت دهیم.

وی یکی از خواسته‌های نمایندگان استان از استاندار را ضرورت چاره‌اندیشی در مورد معیشت ساحل‌نشینان از طریق اتخاد تصمیماتی راهگشا در قالب شورای تأمین استان عنوان کرد و گفت: برخی محدودیت‌ها در ماه‌های اخیر در کنار بروز نوسانات اقتصادی سبب شده تا شرایط زندگی مردم سخت و گذران زندگی بر مردم سخت شود و ما در قالب ظرفیت‌های ساحلی استان خودمان در ارتباط با کشورهای همجوار و استفاده از ظرفیت تجار و بازرگانان استان می‌توانیم در سایه مجموعه تدابیر حمایتی، معیشت مردم را تقویت کنیم.

نماینده مردم غرب هرمزگان در خانه ملت اضافه کرد: به ثمر رساندن سرمایه‌ گذاری‌های موجود در استان در تقویت اشتغال و اقتصاد محلی نقش بسزایی دارد و باید همدلانه در این راستا در سایه قانون از فرار سرمایه‌ها خودداری و منافع عمومی را تقویت کنیم.

جباری همچنین اظهار داشت: یکی از نگرانی‌های نمایندگان استان در مجلس، رهاشدگی امور و بی‌انگیزگی مدیران در ماه‌های پایانی عملکرد دولت است که نمایندگان با جدیت بر تداوم حضور همتی به عنوان استاندار هرمزگان تأکید و حمایت کامل خود را در این زمینه اعلام کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در آستانه تدوین بودجه سال آینده کشور نیز قرار داریم و همفکری‌‌های خوبی برای طرح برخی موضوعات توسعه‌ای استان در لایحه بودجه سال آینده کشور از طریق رایزنی با سازمان برنامه و بودجه و برخی وزارتخانه‌ها صورت گرفت و مقرر شد تا این اقدام به طور مستمر تا به نتیجه رساندن اهداف پیگیری شود.

اجتماعی

دریافت نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی و نشان عالی مسئولیت اجتماعی توسط فولاد هرمزگان

نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.
به گفته هوشمند سفیدی مسئول جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی محورهای اصلی مورد ارزیابی در این جشنواره ۱۲ مورد شامل سازماندهی و ساختارسازی مسئولیت اجتماعی بوده است‌.
لازم به ذکر است که دو مبحث روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی هم همپوشانی کامل با یکدیگر داشته اند و از این روست که جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی به شکل مشترک برگزار شده است‌.
همچمین در پایان این جشنواره نشان عالی مسئولیت های اجتماعی به شرکت فولاد هرمزگان اهدا و از مدیر روابط عمومی این شرکت تقدیر بعمل آمد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه ایجاد کرده است

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در حاشیه سومین کنگره سراسری مدیران حرفه‌ای ایران گفت: حیات شرکتها به توسعه آنها وابسته بوده و در این میان شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه را ایجاد کرده است تا به فرموده مقام معظم رهبری در جهت رفع موانع تولید گام بردارد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، عطاالله معروفخانی اظهار داشت: ما در فولاد هرمزگان توانسته‌ایم با ایفای نقش پایدار فروش اسلب در بازارهای صادراتی هدف و حضور پایدار در بازارهای داخلی و صادراتی، از یک سو بازارهای داخلی را مدیریت و از سوی بازارهای هدف خارجی و صادرات به بازارهای جهانی را توسعه ببخشیم.

وی افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری، توسعه بومی‌سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی را در برنامه استراتژیک فولاد هرمزگان قرار  داده ایم.

وی ادامه داد: ما نگرشی نو در سازماندهی، تامین، نگهداشت و توسعه پایدار منابع انسانی در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه‌های انسانی شرکت فولاد هرمزگان داریم.
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: توجه به انتظار جامعه پیرامونی از فولاد هرمزگان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع فولادی در کشور، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است، از اینرو  فولاد هرمزگان تعاملات ارزش افزا با جامعه از طریق انجام اثربخش مسئولیت‌های اجتماعی را افزایش داده تا علاوه بر حضور موثر در جامعه استان هرمزگان بتواند تصویر بیرونی شرکت  را ارتقا و بهبود دهد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: از نگاه ما حیات شرکت‌ها به توسعه آنها بستگی دارد. از این رو توسعه و ارتقای کیفی، کمی و نوآورانه ظرفیت‌ها،تکنولوژی‌ها، فرایندها و محصولات را جزو اهداف و ماموریت های مهم شرکت قرار داده ایم. همچنین توجه به محیط زیست علاوه بر یک مسئولیت اجتماعی مهم، نقشی بسزا در توسعه پایدار و رشد اقتصادی شرکت ها دارد.

به گفته معروفخانی، فولاد هرمزگان با حساسیت به مقوله محیط زیست پرداخته و برای ارتقای عملکرد زیست محیطی این شرکت، برنامه‌ها و پروژه‌های متعددی تعریف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کمیته رفع موانع توسعه در فولاد هرمزگان تشکیل می شود

معاون امور شرکت های فولاد مبارکه، در جلسه بررسی طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، توسعه این شرکت را جزو اولیت های اصلی دانست و مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز با اشاره به اینکه حیات یک بنگاه اقتصادی وابسته به طرح های توسعه ای است بر استفاده از ظرفیت های مبارکه تاکید کرد و پیشنهاد تشکیل کمیته رفع موانع توسعه را داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، غلامرضا طاهری معاون امور شرکت های فولاد مبارکه در این جلسه که در حضور عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، و معاونین و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد با تاکید بر موقعیت جغرافیایی مناسب فولاد هرمزگان در منطقه ، اظهار داشت: دکتر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه بر تعیین تکلیف و پیگیری سریع طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید دارد.
در ادامه عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از حمایت های مبارکه تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به موانع تولید در فولاد هرمزگان اظهارداشت: کمیته رفع موانع توسعه باید تشکیل تا مشکلات پیش رو سریعتر احصا ، پیگیری و رفع گردد.
وی ، داشتن روحیه جهادی برای پیگیری عملی فعالیت ها در فولاد هرمزگان را یک اصل مهم دانست.
معروفخانی، دستورات و توصیه های مقام معظم رهبری را در همه امور فصل الخطاب دانست. وی در همین زمینه با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در حوزه های نظامی افزود: هر کجا به فرمایش ((ما می توانیم)) رهبر انقلاب، عمل کرده ایم شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی بوده ایم. وی تحریم های جهانی علیه ایران را ظالمانه دانست اما آن ها را یک فرصت بی بدیل برای شناخت ظرفیت های داخلی خواند و حمایت از تولید داخل و شرکت های دانش بنیان در فولاد هرمزگان را یکی از سیاست های اصلی شرکت دانست.

ایشان با اشاره به تحریم فولاد مبارکه گفت: وقتی فولاد مبارکه مورد تحریم های جهانی قرار می گیرد نشان از توانمندی و ظرفیت های بالای این شرکت دارد . وی همچنین تاکید کرد با وجود همه تحریم ها، در صادرات، تامین قطعات و تولید روزانه مشکلی نداشته و در روند مطلوبی قرار داریم و مشکلات ایجاد شده نتوانسته است خللی در فعالیت های شرکت ایجاد کند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها