با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

انعکاس فعالیت‌های دولت یکی از تکالیف مدیران دولتی در شرایط فعلی است

امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان گفت: امروز تمام خط رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمنان به صورت هماهنگ در تلاش هستند که کارآمدی نظام را زیر سوال ببرند. بر تمام مدیران واجب است که انعکاس فعالیت‌های خود رد طول سال را در دستور کار قرار دهند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، حجت‌الاسلام «محمد عبادی‌زاده» در دیدار با استاندار هرمزگان اظهار کرد: هفته دولت بخش کوچکی از تلاش‌های دستگاه اجرایی استان هرمزگان به نمایش گذاشته خواهد شد.

امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان عنوان کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای بازنگری عملکرد است تا انچه در گذشته انجام شده است بررسیب شود و مسیر متناسب با شرایط گام دوم انقلاب بررسی شود و به آن سرعت و شدت بیشتری ببخشیم.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده تصریح کرد: هفته دولت فرصتی مغتنم است که دولت فعالیت‌های خود را به سمع و نظر مردم برسانند. فعالیت‌های دستگاه اجرایی را به اطلاع مردم برسانید چراکه ما در یک هجمه تبلیغاتی رسانه‌ای هماهنگ از سوی دشمنانمان قرار داریم تا نظام را ناکارآمد جلوه دهند.

وی ادامه داد: اگر فعالیت‌ها و تلاش‌هعا به مردم اطلاع‌رسانی نشود و مردم مطلع نباشند قطعا باعث نا امیدی خواهد شد. قطعا فعالیت‌های خوبی در حال انجام است اما اگر حس ناکار آمدی نظام در مردم ایجاد شود خطرات بسیار زیادی به وجود خواهد آمد.

امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان تشریح کرد: امروز تمام خط رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمنان به صورت هماهنگ در تلاش هستند که کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال ببرند. یکی از تکالیف و مسوولیت‌های که بر تک تک مدیران واجب است انعکاس گزارش فعالیت‌ها در طول سال به صورت مکرر است.

حجت‌الاسلام عبادی زاده خاطرنشان کرد: مجمموعه رسانه‌های استان نیز یک ماموریت مضاعفی در این رابطه دارند. همه باید پای کار باشند تا این تلاش‌ها و زحمات به اطلاع مردم رسانده شود تا بتوان جلوی دسیسه‌های افرادی که نمی‌خواهند موفقیت ایران را ببینند ایستاد.

وی اقدامات دولت در شرایط فعلی را مانند یک معجزه دانست و اذعان کرد: شرایط کرونا و تحریمهای ظالمانه که باعث ایجاد محدودیت مالی شد شرایط را تا حدودی برای دولت سخت کرد اما خوشبختانه چرخ فعالیت دولت و نظام جمهوری اسلامی متوقف نشده است.

امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان اظهار کرد: استان هرمزگان استانی صنعتی است و در حوزه گردشگری نیز دارای پتانسیل‌های گردشگری زیادی است علاوه بر آن در حوزه‌های کشاورزی نیز ظرفیت‌های خوبی وجود دارد.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده گفت: این ظرفیت‌های استان هرمزگان نوید یک آیندذه روشنی را برای استان می‌دهد. اگر روند فعالیت و تلاش‌های مدیران ادامه دار باشد و شتاب بیشتری هم پیدا کند در آینده شاهد خواهیم بود که یک تحول عظیم و جدی در استان رقم خواهد خورد.

امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان عنوان کرد: اینکه امروز بشاگرد مورد توجه استاندار هرمزگان قرار دارد نشان می‌دهد توازن و توزیع فعالیت و تلاش در استان هرمزگان به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است که جای قدردانی دارد.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده تصریح کرد: امیدوارم در آینده با توجه و تمرکز بیشتر به مکران شاهد یک تحولی در حوزه فعالیت‌های اقتصادی و چرخش صحیح زندگی مرزنشینان شرق استان هرمزگان شاهد باشیم.

وی ادامه داد: بخشی از نگاه قراردادهایی که با کشورهای دیگر مطرح است به استان هرمزگان است. توجه ویژه به بخش مکران و جزایر به عنوان ظرفیت بسیار بالا نوید یک آینده درخشان به هرمزگان می‌دهد

اجتماعی

تبریک متفاوت” خالو قنبر راستگو ” اسطوره موسیقی سنتی ایرانی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

منتشر شده

روی

به وسیله

قنبر راستگو که با نام خالو قنبر نیز شناخته میشود، خواننده جنوبی و نوازنده ساز جفتی اهل هرمزگان و یکی از نوازندگان شناخته‌شده ساز جفتی در ایران و جهان است که در پنجمین اجلاس کمیته ثبت میراث ناملموس، شیوه نوازندگی نی جفتی قنبر راستگو در فهرست میراث ناملموس کشور ثبت ملی شد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کمیته رفع موانع توسعه در فولاد هرمزگان تشکیل می شود

معاون امور شرکت های فولاد مبارکه، در جلسه بررسی طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، توسعه این شرکت را جزو اولیت های اصلی دانست و مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز با اشاره به اینکه حیات یک بنگاه اقتصادی وابسته به طرح های توسعه ای است بر استفاده از ظرفیت های مبارکه تاکید کرد و پیشنهاد تشکیل کمیته رفع موانع توسعه را داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، غلامرضا طاهری معاون امور شرکت های فولاد مبارکه در این جلسه که در حضور عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، و معاونین و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد با تاکید بر موقعیت جغرافیایی مناسب فولاد هرمزگان در منطقه ، اظهار داشت: دکتر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه بر تعیین تکلیف و پیگیری سریع طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید دارد.
در ادامه عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از حمایت های مبارکه تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به موانع تولید در فولاد هرمزگان اظهارداشت: کمیته رفع موانع توسعه باید تشکیل تا مشکلات پیش رو سریعتر احصا ، پیگیری و رفع گردد.
وی ، داشتن روحیه جهادی برای پیگیری عملی فعالیت ها در فولاد هرمزگان را یک اصل مهم دانست.
معروفخانی، دستورات و توصیه های مقام معظم رهبری را در همه امور فصل الخطاب دانست. وی در همین زمینه با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در حوزه های نظامی افزود: هر کجا به فرمایش ((ما می توانیم)) رهبر انقلاب، عمل کرده ایم شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی بوده ایم. وی تحریم های جهانی علیه ایران را ظالمانه دانست اما آن ها را یک فرصت بی بدیل برای شناخت ظرفیت های داخلی خواند و حمایت از تولید داخل و شرکت های دانش بنیان در فولاد هرمزگان را یکی از سیاست های اصلی شرکت دانست.

ایشان با اشاره به تحریم فولاد مبارکه گفت: وقتی فولاد مبارکه مورد تحریم های جهانی قرار می گیرد نشان از توانمندی و ظرفیت های بالای این شرکت دارد . وی همچنین تاکید کرد با وجود همه تحریم ها، در صادرات، تامین قطعات و تولید روزانه مشکلی نداشته و در روند مطلوبی قرار داریم و مشکلات ایجاد شده نتوانسته است خللی در فعالیت های شرکت ایجاد کند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

دولت از صنایع جهت تأمین انرژی مورد نیاز حمایت کند

مدیرعامل فولاد هرمزگان در کمیته رفع موانع تولید استان هرمزگان خواستار حمایت دولت از صنایع جهت تامین انرژی مورد نیاز شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در کمیته رفع موانع تولید استان هرمزگان که با حضور مهدی دوستی استاندار، و بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور و دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشوربرگزار شد، مشکلات ناشی ازقطعی برق در استان هرمزگان را بیش از سایر استان ها دانست و گفت: خساراتی که به فولاد هرمزگان در سه ماه قطعی برق وارد شد قابل توجه و جبران آنها امروز خیلی سخت و مشکل است.
وی از صنعت فولاد به عنوان یک صنعت مادر یاد کرد و خسارت به این صنعت را خسارت به صنایع پایین دستی زیادی دانست.
معروفخانی با ابراز نگرانی از زمزمه های کمبود گاز در زمستان از استاندار و معاون اقتصادی وزیر کشور خواست برای جلوگیری از قطع گازرسانی به صنایع مخصوصا شرکتهای فولادی تمهیدات لازم اندیشیده شود.
مدیرعامل فولاد هرمزگان با اشاره به افزایش هزینه های برق و گاز ، حمل و نقل جاده ای و ریلی، و مهمتر از همه گندله که ماده اولیه این شرکت است ، زیان ناشی از کمبود انرژی را فشاری مضاعف بر تولید عنوان کرد و خواستار کمک دولت شد.
معروفخانی با اشراه به اشتغال زایی این صنعت در استان، از فولاد هرمزگان به عنوان صنعت پیشرو در مسئولیت های اجتماعی هرمزگان یاد کرد و گفت همواره در حد توان خود به یاری استان شتافته و پای کار هستیم.
وی تامین رایگان اکسیژن بیمارستان های هرمزگان از ابتدای همه گیری کرونا را یک مسئولیت اجتماعی مهم فولاد هرمزگان دانست و گفت: با وجود قطعی برق ، اما کارخانه اکسیژن سازی فولاد به تولید ادامه داد تا بیمارستان های استان دغدغه کمبود اکسیژن نداشته باشند.
معروفخانی ضمن تبریک به مهدی دوستی استاندار جدید هرمزگان، وی را فردی ارزشی و با تجربه در حوزه های صنعت، اجرایی و سیاسی کشور دانست و با تشکر از ریاست محترم جمهور و وزیر کشور از این انتخاب گفت: انشالله حضور ایشان به عنوان استاندار در استان باعث رشد و توسعه بیش از پیش خواهد بود.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها